reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Mama Kangura ja wolę mięsko :) też mam zamiar płaszcz czy kurtkę jakąś w lumpie znaleźć, spodnie kupiłam fajne za 5 zł ale jeszcze na nie będzie pora bo troszkę większe są, a tak to jakieś leginsy i swetry rozpinane.
maagasia nie zazdroszczę remontu i wszystkiego z tym związanego. Trzymam kciuki za obronę :)
 
reklama
Witam się i ja dzisiaj:-) Ja na nogach od 6 bo musiałam z babcią na targ jechać, nie nienawidzę takich wypadów:-(
maagsia trzymam kciuki za obronę ja mam już to na szczęście od miesiąca za sobą ale napisanie tej pracy to był horror a co do remontów to nie będę sobie nerw psuć my jak już mówiłam budujemy dom i już tyle kasy poszło że szok a dopiero ciągniemy mury. Na fachowców szkoda słów uzgadniamy tyle i tyle a jak się okazuje to wychodzi tysiąc więcej no ale cóż zrobić:-( dlatego trzymam kciuki za wszystkich którzy borykają się z jakimi kolwiek remontami

jeśli chodzi o ubrania ciążowe to w większość swetrów się jeszcze mieszczę, ale to już pewnie kwestia czasu i też będę musiała pomyśleć o czymś, gorzej ze spodniami:-)
Mój M też ostatnio się zaangażował w ciąże bo do tej pory jakość nie okazywał zbytnio uczuć małej mimo że ciąża była planowana i oboje chcemy tego dziecka. Ale zmiana to zasługa jego siostry od której dostał bure że taki oschły:-)
 
Ostatnia edycja:
ewelina0307 - u mnie mój mąż jest wręcz przeciwnie inny bardzo sie tuli do brzuszka przedewszystkim rano musi sobie położyć rękę na brzuchu i poczuć kopniaka a na koniec całuje brzuszek i mówi że "bardzo cie kocham Nadia , tatuś idzie do roboty" a jak przychodzi to też pierwsze całuje brzuszek a potem mnie.Także ja na mojego męża nie narzekam, choć na początku ciąży gdy jeszcze nie kopała to raczej nie interesował sie zbytnio.
 
czekoladka21 no właśnie teraz tez już zaczyna mówić i przytulać się do brzuszka podejrzewam że po prostu się trochę wstydził ale mam nadzieje że jak już raz się przełamał to będzie coraz lepiej. Ogólnie to nie narzekam na niego jest bardzo kochany i opiekuńczy ale tak jednak coś smutno było jak nie okazywał uczuć wobec małej
 
No i dupa tylko się przejechalam do szpitala i stracilam bilety ;/ maly znowu odwrócony kregosłupem do góry, główką w dół i serduszka nie widac … lekarz kazal mi jutro rano znowu przyjechac i jak on to powiedzial będziemy polowac żeby maly się odwrocil zawolal jeszcze ta wredna lekarke co robila mi usg żeby wiedziala ze jutro będę a ona „ o to ja pani robilam usg w II trymestrze? Ja już pani mówiłam ze przy jej gabarytach to praktycznie jest nie możliwe dokładne zbadanie płodu… „ tak się wku*** chcialam cos powiedziec ale lkarz do niej krotko „to my wiemy…” wtedy się zamknela a mi tak się plakac chcialo :( do mamy dzisiaj tez nie jade zobacze jak jutro pojdzie może jutro … ale mam wisielczy humor :(
nonek90 świetne wózki
Jolka6621 trzymam kciuki żeby twoja wizyta była udana
avocado super wózek , ja na szczescie mieszcze się w swoje ciuszki może ewentualnie kurtke na jesien będę musiala kupic
marys25 płaszczyk musiałabym kupic ;p
annie cudeńko :)
maagsiaa trzymam kciuki za obrone J
 
Melanowa :szok::szok::szok: szok ja bym nie wytrzymala ona glupia jak but szok!!!!!!!!!!!! ja tez mam cialka ale lekarz kazal mi tyle lerzec az dal rade dojrzec serduszko:angry::angry: bylam pod usg chyba z godzine az glowa mi sie skrecila:baffled:


A ja mam kolege Adasia jeszcze w domu ostatnie pranie mi sie pierze jak mlody pojdzie a pranie sie skonczy to smigam na miasto i nic mnie nie zatrzyma:-D:-D
 
maagsiaa tak to jest, kiedy facet czuje się bardziej związany z rodzicami, niż z własną rodziną. A teściowie też niepoważni, najpierw coś deklarują, a potem się nie wywiązują, nie dziwię się, że się wkurzyłaś. Gratuluję skończenia pracy i powodzenia na obronie!
melonowa nie przejmuj się, wszędzie się znajdą takie wredne babska.

Zaraz wychodzę z małym do alergologa, miłego dnia dziewczynki
 
reklama
Do góry