reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Gusiak dziękuję, zaraz zerknę.


Dziś wstałam po 5, bo M wychodził do pracy i jakoś przytulaniem mnie obudził. Chciałam Wam cos napisać z rana, ale internet nie działał. Więc wpadłam na pomysł i pojechałam do mojej babci (moi rodzice akurat tam są) 50 km od warszawy. Posiedziałam w ogródku, odpoczęłam i generalnie spędziłam miło czas. Niedawno wróciłam :) Lubię takie spontaniczne wypady tam :)


Jutro jadę do przyjaciółki. Będziemy najazd na jej piwnicę robiły – ma tam mnóstwo rzeczy po swoim synku i mam sobie powybierać co chcę :) Nie mogę się doczekać.


Rano zrobię placuszki z jabłkami – coś mnie na placki naszło :)


Mama Kangura super ten wózek. Ja właśnie zastanawiam się nad X-landerem i Jedo Fyn.
Marys Twoj też bardzo mi się podoba.
 
reklama
ja upatrzylam sobie taka torbe: FISHER PRICE TORBA DO WOZKA,NA RAMIE+PRZEWIJAKmala (3478805660) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
ale jest tez kilka rodzajow i poczekam az bedzie ich wiecej u nas albo poprosze kolege coby mi z usa przywiozl :-p
my jestesmy zdecydowani na maxi cosi mura 4 i koniecznie 4 kola :tak:
i tez slyszalam zeby kupowac fotelik tylko nowy bo ngdy nie wiadomo co przeszedl i moze nie byc bezpieczny juz dla dziecka, nad baza myslimy ale znajomi mowia ze szkoda pieniedzy - wyjdzie w praniu
 
Moja przyjaciólka też mi mówiła że na bazę szkoda kasy bo dziecko szybko wyrasta z tego 1 fotelika Mój siostrzeniec urodził się długi więc w mig ciasno mu było w nosidełku
 
Witam się nocną pora:eek: nie mogę coś spać . Pełno komarów lata nad głową:angry:
Ja kupiłam wczoraj trochę pieluszek tetrowych i flanelowych i ręczniczek. Takie drobiazgi
a tyle radości.
 
witam sie również nocno - ranna porą nie spie juz od 1 nie wiem czy to nerwy tesknota czy uroki ciązy albo wszystko na raz....
udalo mi sie doczytac i nadrobic zaleglosci widze ze wszystkie lapiemy dolki

co do zakupow to troche mi zostalo jutro ide do lumpiku z tesciowa i jej córkami poszukac jakis ciuszków bo wrzesien sie zbliza ;p moze cos uda mi sie znalesc dla takich wiekszych dzieci ;p pewnie dla mojego brzdaca tez cos kupie bo nie umiem sie opamietac ;/ ale to taka rados jest i takie grosze ... ostatnio ukupilam bawelniana koszule do porodu praktycznie nie zniszczona i w bardzo dobrym stanie a wyglada jak pokrowiec na samochód heh to sie spokojnie zmieszcze

kochane mimo ze ostatnio malo pisze jestem z wami i w smutku i w radościach :*
 
Dzień dobry dziewczynki

Ja też nie mogę spać obudziłam się o 6, maż jeszcze spi a ja buszuje po Internecie. Wczoraj byliśmy na zakupach, kupiliśmy potrzebne rzeczy do remontu sypialni. Ogladałam sypialnie w brw gorszego dziadowstwa nie widziałam.
Odwiedziłam też superpharma i kupiłam w promocji 2 butelki avent natural 125 ml za 24,99, szczotke do wloskow z grzebykiem, termoment i zestaw do paznokci. I jestem bardzo zadowolona w końcu wyprawka rośnie. Wybrałam łózeczko na allegro, teściowa ma nam w tym tygodniu zamówić, zdecydowaliśmy się na białe z szufladą.
Co jest najlepsze, czuje się coraz lepiej, w piątek wizyta i nie mogę sie doczekać,
Miłej niedzieli!!!
 
Dehaira kojec śliczny – niestety dla mnie ciut drogi, choć wart swojej ceny! Ale naprawdę fajny.


Dziewczyny „nocne” ja też dziś kręciłam się z boku na bok i nie mogłam spać. Niby nic mi nie dolegało, ale miałam wrażenie jakbym w ogóle była wyspana, a dzień spędziłam na świeżym powietrzu, po tym powinno się spać jak zabitym :) a tu niespodzianka, na dobre bez przerw usnęłam ok. 5 ale już po 8 wstałam … wyspana :)


melonowa ja też za jakiś czas do ciucholandu chcę z mamą się wybrać, ale na razie czekam, co zgarnę jeszcze od przyjaciółki i teściowa dzwoniła, że po chrześnicy męża znalazła kolejną paczkę ciuszków, muszę pojechać obczaić – podobno ładne i dobre, uprała, uprasowała. Oczywiście poprawię po niej :) po swojemu, ale to przed porodem, a odświeżone już jest :)


nonek możesz pochwalić się jakie łóżeczko wybrałaś?


Ja również życzę miłęgo dnia, pewnie zerknę na forum do południa, a potem mnie nie będzie do wieczorka. Normalnie takie mam intensywne dni ostatnio, że ciągle coś, w biegu. Mam wrażenie, że bardziej intensywny tryb życia prowadzę niż jak pracowałam :) Bałam się tego zwolnienia, że się zanudzę, a naprawdę jest co robić :) tylko muszę wprowadzić obowiązkowo ćwiczenia oddychania przeponowego i mięśni kegla oraz leżakowanie w ciągu dnia, bo jednak dolegliwości dają o sobie znać. Ale zacznę od poniedziałku ;) buziaki
 
reklama
i ja sie witam, dolaczam do grona niewyspanych i tez lekko do 2 krecilam sie z boku na bok, a snily mi sie wozki, normalnie obsesja mnie dopada albo strach.

Nonek jaki termometr kupilas? Ktos moze cos doradzic bo ja wlasnie chce kupic we wrzesniu ale nie wiem jaki, chcialam Topcom kidzz ale ktoras mi mowila ze sa awaryjne i juz nie wiem. W zestawie kosmetycznym bedzie taki maly elektroniczny, ale wiem ze bezdotykowy tez sie przyda.

Czy ktoras z Was liczy ruchy? u mojego malego to ciezka sprawa bo on wiecznie spi i malo sie wierci, predzej osiwieje niz cokolwiek policze :tak:

dzis idziemy na grilla urodzinowego i pierwsza rzecz jaka M do mnie z rana powiedzial to: upiecz ciasto. Ech teraz to ja bym pospala ;-)

ja mam takie lozeczko od siostry https://www.bebesklep.pl/Klups_lozeczko_Radek_VII__Ksiezyc_i_gwiazdki_teak_szuflada-346.html
ale marzy mi sie zeby M je przerobil na bialo, on sie boi ze go moja mama opierniczy jak cos zepsuje i ja wiem ze pewnie tak by bylo, bo on chce wszystko szybko i na juz i pewnie by spitolil, ale i tak pogadam z nim czy by nie chcial tak go pieknie odmalowac :tak:
 
Do góry