reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Hej kobietki. Ja tez coś weny nie mam do niczego, ogólnie taka zniechęcona i znużona jestem
Maryś dobrze, ze już w domku
Akaih planowanie i cała otoczka ze ślubem i weselem jest super
 
reklama
witajcie

przeczytałam co tam u was ale jakoś nie mam weny na odpisanie ... dzisiaj jestem zacofana

pozwolicie ze napisze tutaj o wizycie

wiec w srodku wszystko pieknie wyglada szyjka zamknieta macica rozrasta sie a Kuba rośnie i wg. lekarza urodzi sie z waga ok 4kg ;p ciekawe czy tak bedzie , posłuchalismy dzis serduszka na takim malym czyms ... ślicznie bilo tak glosniutko bylo slychac, wyniki podobno swietne :

tetno płodu : 155
HB: 12,1
HT:36,1
RBC: 4,25
WBC: 9,1
PLT: 261
LEU: 7-10

jedyny problem to cukrzyca tz wynik z glukozy : na czczo 96, po 2 h niestety 185 ;/
mowil ze dobrze ze jestem pod kontrolą diabetologa i ze jest to do opanowania i nie mam sie martwic, dowiedzialam sie tez ze moge spokojnie rodzic w szpitalu w ktorym chcialam mimo problemów z cukrem

waga stoi w miejscu lekarz stwierdzil ze termin ktory mi podal czyli 23.11 jest po miedzy tymi z usg i go zostawimy

strasznie boli mnie w ledzwiach i promieniuje w kości dupska i nogi tak jakby mnie ciagnelo nie moge z łóżka wstac ;/ :( podobno to miednica ....
 
Melonowadobrze, ze z dzieciątkiem wszystko ok. A jaką Ty masz piękną Hgb jak na ciążę!:-)A co do glukozy po 2 godz to w Twoim wypadku było to do przewidzenia skoro już wcześniej rozpoznano Ci cukrzycę. Szczerze to nie wiem po co Ci robili to obciążenie. A w którym szpitalu chcesz rodzić? A co do bóli w okolicy lędźwiowej to tez mnie czasem chwyci, że aż stać nie mogę. Takie to uroki ciąży. Ale jakos do listopada musimy dać radę.
 
witajcie

przeczytałam co tam u was ale jakoś nie mam weny na odpisanie ... dzisiaj jestem zacofana

pozwolicie ze napisze tutaj o wizycie




























wiec w srodku wszystko pieknie wyglada szyjka zamknieta macica rozrasta sie a Kuba rośnie i wg. lekarza urodzi sie z waga ok 4kg ;p ciekawe czy tak bedzie , posłuchalismy dzis serduszka na takim malym czyms ... ślicznie bilo tak glosniutko bylo slychac, wyniki podobno swietne :

tetno płodu : 155
HB: 12,1
HT:36,1
RBC: 4,25
WBC: 9,1
PLT: 261
LEU: 7-10

jedyny problem to cukrzyca tz wynik z glukozy : na czczo 96, po 2 h niestety 185 ;/
mowil ze dobrze ze jestem pod kontrolą diabetologa i ze jest to do opanowania i nie mam sie martwic, dowiedzialam sie tez ze moge spokojnie rodzic w szpitalu w ktorym chcialam mimo problemów z cukrem

waga stoi w miejscu lekarz stwierdzil ze termin ktory mi podal czyli 23.11 jest po miedzy tymi z usg i go zostawimy

strasznie boli mnie w ledzwiach i promieniuje w kości dupska i nogi tak jakby mnie ciagnelo nie moge z łóżka wstac ;/ :( podobno to miednica ....

Mnie za to boli kosc łonowa, az czasem kroka dac nie moge...dobrze, ze wizyta ok, oby tak do konca.
 
lapherdil - a co fajnego bylo na tych warsztatach ? jakie konkursy ? jakie upominki ? :)
melonowa współczuje brania insuliny.


chyba wszystkie mamy ostatnio gorsze dni..dzisiaj ciagle na byle co wrzeszczalam na mojego M , ciagle mnie wszytko denerwowało.. pojechał na nockę, zadzwonił ze juz jest w pracy i zapytał czy tesknie a ja powiedzialam ze NIE :O smutno mu było..


dzisiaj kupiłam rzeczy poporodowe, zostaly mi tylko wkładki laktacyjne...a ja pytalam juz mnóstwo razy o nie ale dalej nie wiem jakie kupic o_O
 
Ostatnia edycja:
Hej! czytam Was i jestem tu codzienie... tylko pisać mi się nie chce ;p

Sypialnia jak stała tak stoi, kupiliśmy w pt listwy, ale nie ma ich kto założyc, czekamy za szafą...zanim ją P złoży to pewnie już jak słoń będę.

Dla Marysi też juz po troszeczku kupujemy wszystko... byle się tylko wyrobić do tego listopada.

Mam na głowie dwóch siostrzeńców 6 i 10 lat bo moje siostry nie pomyślały,że ja siły nie mam , a oni przecież u dziadków na wakacjach... tylko kur... cały dzień u mnie na górze siedzą ;/
 
akaiah upominki to zestaw probek J&J, skarpetki maxi cosi, probki mustelli, sliniaczek, woda batonik, gazetki i chyba tyle - bez szalu w sumie ale zawsze cos sie przyda :-p a wygrac mozna bylo fotelik maxi cosi, poduchy, materace, zestawy kosmetykow dla siebie i dziecka, ja nie mam szczescia wiec nic nie wygralam ;-)

na tym bezpiecznym maluchu w niektorych miastach dziewczyny dostawaly parasolki do wozka, smoczki, butelki wiec duzo lepiej ale znajac moje szczescie to sie skonczy na probce j&J i gazetkach :-) ale to pierwsza pomoc wiec mysle ze warto isc coby M sie podszkoli troche tez :tak: nigdy za wiele :tak:
 
melonowa gratulacje udanej wizyty :)


Mam pytanie do naszych nadwornych lekarek :) odebralam dzis wyniki z morfologi i glukozy ze wizyte mam dopiero za tydzien a niechce czytac na googlu zeby nie wariowac mam niektore wyniki ponad lub ponizej normy pomozecie stwierdzic czy jest w ogole czym sie przejmowac??

Neutrofile mam 8,82 norma: 2,5 do 7,00 procentowo 77% norma 40%-70%
Leukocyty mam 11,45 norma 3,8 do 10,00
Eozynofile mam 0,09 norma 0,10 do 0,50 procentowo 0,8% norma1% do 5%
Limfocyty mam 15,4% norma 20% do 45%

A glukoze mam naczczo 76 a po 2godz 130,10 to chyba ok?
 
reklama
Do góry