reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

hej Dziewczyny :) zazdroszcze Wam tych wizyt "podglądanych" :) jak często robicie USG?
ja dziś się zapowiedziałam mojemu lekarzowi i koło 13.30 idę sprawdzić co i jak. Ręce jak bolały tak bolą, jeszcze dobrze nie wstałam i już bolą mnie nogi.... brzuch też dziwnie pobolewa... i ledwo wstaję z pozycji siedzącej, leżącej i w drugą stronę to samo. Podobno to może być ucisk na jakiś nerw... Mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
Już tak bardzo chcę żeby był listopad....
 
reklama
ha i ja wstalam ;)

Kinga piekny sen :)
mi tez sie maly snil, ze tak sie rozpychal mi w brzuszku i gule zrobil ze jak podnioslam koszulke to stopki widzialam rozpierajace mi brzuszek :-D
no i znowu troche mnie bola wnetrznosci, zaczyna tez dawac znac o sobie leciutko spojenie lonowe :wściekła/y:

wczoraj na wyscigach bylo cudnie :) obudzila sie w nas nutka hazardzisty i z M postawilismy az 12 zl na koniki ale malo brakowalo tylko do wygranej :tak:
my mamy wizyty co ok 4 tygodnie, teraz wpadla w polowie ta 3d, a u swojej mam za tydzien w srode i mam nadzieje ze te bole brzucha sie skoncza i nie bede musiala isc wczesniej
jutro glukoza welcome to :-D dzisiaj mi sie nie chcialo :-p
chcialabym strasznie listopad ale poki co oprocz ubran nie mam nic dla dziecia :-)
 
dehaira ja też mam wizytę co 3-4 tygodnie. Chodzę prywatnie i na każdej mam usg. Dodatkowo chodzę do lux medu na te usg, które są wymagane, mam tam pakiet z pracy, więc wszystkie badania za darmo robię. Trzymam kciuki za wizytę. Daj znać, co z tymi rękoma.
Kinga ja też nie wierzę, że każdy szpital jest do końca zły lub do końca dobry. W każdym jest coś ok i coś złego, bo to od kadry głównie zależy, a wiadomo ludzie są różni. Ja co prawda najbliżej mam bródnowski szpital (nie ma dobrej opinii), a dodatkowo moja rodzina ma z nim niemiłe wspomnienia (zmarła tam babcia a za kilka lat ciocia), więc wybrałam inflandzką. Ale znam osoby, które tam rodziły i było ok.
 
hej dziewuszki ja się wybieram dziś na ponowny zabieg czyszczenia torbiela , okropnie mu się urosło, najgorsze jest to ze muszę tłuc się busami bo mój M w pracy dzisiaj. do tego twardnieje mi i ciagnie mnie brzuch po prawej stronej. musze wszytkiego się dowiedzieć od Lekarza.


wczoraj bylismy na obiedzie u teściówki , i oczywiscie musiala się mądrzyć , co do macierzyńskiego bo powiedziala ze przez taką styuacje <nie wiem jaką bo nie wyjaśniła> bede miala pół roku macierzyńskiego , ja mówie ze nie ma pół roku, a ona dalej swoje..:no:


no to lece się ciąć dziewczyny nadrobię was później. jeszcze moja rodzinka dzisiaj do mnie przybywa.. milego i nie za upalnego dnia !
 
Hej dziewczynki!

Też zastanawiam się nad wózkiem i zdecydowałam, że kupimy 2w1, a fotelik osobno. Co do konkretnego modelu, to jeszcze nie wybrany.

Avocado, Dehaira udanych wizyt

KingaoO ja też już nie mogę się doczekać porodu. Zostało mi 12 tygodni do terminu, pewnie szybko minie. I też się specjalnie nie boję, bo chociaż ból jest nieziemski, to przeżyć trzeba;)

Akaiah trzymaj się na tym zabiegu!

U mnie wszystko ok, nawet spojenie przestało boleć, a dokuczało mi już bardzo. Zrobiło się chłodniej, więc już nie jestem taka opuchnięta - a przez ostatnie dni nie nosiłam obrączki i pierścionka, bo trudno mi było potem zdjąć, a teraz jest jak wcześniej, zdejmuję bez problemu. Teraz za to, żeby nie było za dobrze, czasami boli mnie kręgosłup lędźwiowy.

Ważyłam się wczoraj u mamy i przez ostatnie 10 dni przytyłam 300g, więc chyba moje ograniczanie słodyczy daje jakiś efekt. Oby tak dalej w podobnym tempie, tylko boję się, że niedługo minie mi zapał i silna wola i znów rzucę się na słodkie - to zawsze była moja słabość.
Ogólnie przytyłam już 9,8kg, w drugim trymestrze waga pędziła w górę bardzo szybko, mam nadzieję że teraz zwolni - wszędzie zresztą czytam że w ostatnich miesiącach przybiera się wolniej, a w 9m-cu już wcale. Oby!
 
reklama
Hej dziewczyny

Ja caly weekend mialam gosci z nimi bylismy na wycieczkach bylo super fajnie... tylko ja juz ledwo zyje.. i ja dziekuje ze sa poniedzialki maz wyjezdza dziecko sie ghrzecznie bawi a ja moge odpoczac bo ledwo zyje.. w czwartek mamy znow zaproszenie do kuzyna ale ja juz nie mam sil choc moje dziecko dopiero co wakacje zaczelo i napewno nie chce zeby przeze mnie w domu przesiedzial i tak staram sie mobilizowac ostatkiem sil:baffled::sorry2:

SAM_0172.jpg A tu my z brzuszkiem na sobotniej wycieczce:rofl2:
 

Załączniki

  • SAM_0172.jpg
    SAM_0172.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 45
Do góry