reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Dziewczynki, dziś inne powietrze. Całą noc burze u nas szalały, były groźne i głośne, ale jest czym oddychać, więc nie narzekam.
My dziś na obiad do teściów, a wcześniej zagarnę M do sprzątania, bo jutro psiapsiółki do mnie przyjeżdżają, a M w pracy. Ale najpierw muszę go dobudzić i coś słabo mi idzie :)
Co do żebrania, też mam zasadę nie dawania pieniędzy, ale tylko dlatego, że parę razy sama się nacięłam i dałam, a później widziałam kogoś z butelką %.
Sama mam straszny mętlik w głowie, jeśli chodzi o wózki. Nijak nie wiem, co wybrać.
Miłego dnia, pewnie tu zajrzę, ale nie na długo.
 
meago no zgadzam sie z Toba, najgorsze dla mnie jest wykorzystywanie dzieci i psow. A jest takich kilku "biednych" we Wroclawiu co to woza sie najlepszymi autami i maja chate wieksza niz prezydent miasta :tak:

boli mnie dzis brzuch, nie sa to chyba skurcze ale taki dyskomfort, po nospie srednio przeszlo, moze to macica sie rozciaga - dawno tego nie robila :/ i chyba jakis bunt jelit mam :(
przynajmniej deszcz pada i nie ma upalu a maluch kuksance daje.

nonek udanej zabawy :)
melonowa przyjemnego grilla :)
 
sprzedam wózek Lwówek Śląski • Tablica.pl dziewczyny co powiecie na ten wózek ? ja ogólnym wyglądem i ceną jestem zachwycona, i jestem zdecydowana go wziąć. ale macie jakies opinie na ten temat ? bo ja sie wogóle nie znam na co zwrócić uwagę. pomóżcie.

czy moiże ten lepszy ? Wózek 3-częściowy Chojnów • Tablica.pl

i takii jeszcze Wózek dziecięcy 3w1 Tako Jumper Kłodzko • Tablica.pl



pomóżcie ;)

ja bym wybrała ten niebieski albo czerwony.Pomarańczowy jak dla mnie ma za małe koła i bała bym się że w czasie jazdy się wywróci
 
melonowa - udanego weekendu na swieżym powietrzu :) a co do ruchów to moim zdaniem wazne zeby były, a to ze jest ich mniej wynika pewnie z tego ze dzidziuś rośnie i nie ma juz jak się przekręcać i skakac :) nic się nie martw

nonek udanego wesela nie przemęczaj się za abrdzo

meago - ja też nie daje piekniędzy..raz zaproponowałam żebrakowi pod supermarketem który chciał na bułkę, po prostu chleb to zaczał na mnie wyklinać musielismy szybko wsiadac do auta i odjechać bo by nas pewnie jeszcze zbutował :O

jedynie co to czasami daje troszkę drobniaków bebeczce która stoi przyzwoicie ubrana i gra na skrzypcach, mam słabość do skrzypiec no i zarabia jakby sama na siebie, i mam słabośc do skrzypiec bo je uwielbiam :)

a co do dzieci to niedawno byla u mnie w mieście taka głośna afera , odnośnie tego że zeby ludziom było dzkoda dzieci to im łamali kończyny zeby krzywo chodzili i żebrali.. no i osttanio w TV było ze taki żębrak rumun czy cygan dziennie zarabia od 600 do 1200zł DZIENNIE , sami Ludzie dając im pieniądze uczą ich takiego "zarobku"
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczynki:)

Ja też byłam już wykończona upałami, na szczęście już wczoraj zrobiło się chłodniej, a w nocy padało, ufff. Teraz jest przyjemnie chłodno, a ja wreszcie czuję, że żyję.

akaiah ja też jem mniej słodkiego. Dzisiaj jest 9 dzień "diety" i idzie mi nieźle, ale czasem tak trudno się powstrzymać... i zdarza mi się coś skubnąć, np. wczoraj 1 oreo, albo ostatnio 2 herbatniki u mamy...kiedy czytam, jak mało dziewczyny przybrały na wadze, to mam mega doła:( no ale u mnie jest jeszcze sprawa tej cholernej grzybicy i to głównie ze względu na nią ograniczam cukry. Póki co wygląda na to, że w końcu dostałam globulki, które mi pomagają, a jak skończę kurację, to mam zamiar wypróbować Lacibios Femina, tak jak kiedyś polecałaś;)
Jutro się zważę u rodziców, już się boję. Niby tyję w normie wg tej strony Kalkulator wagi w ciąży - Dzieci.pl, ale w porównaniu z większością dziewczyn tutaj czuję się jak słoń:/

nonek90 a Ty znowu na weselu!:-)
My dostaliśmy zaproszenie na 21 września i niby mamy nie iść, ale mój mąż zaczyna coś przebąkiwać, że może lepiej iść, żeby się nikt nie obraził i żeby nie było gadania, że nie chcieliśmy przyjść i takie tam:/ Matko, jak mnie wkurza takie jego podejście "a co ludzie powiedzą"...! Ja mam generalnie gdzieś opinię innych, tylko mam teraz dylemat, bo ogólnie lubię wesela:-D ale trochę szkoda mi wydać kasę na sukienkę na 1 raz, siedzieć na tyłku zamiast tańczyć i wyjść przed północą, bo dłużej nie dam rady wysiedzieć. Będę wtedy 6 tygodni przed terminem i sama nie wiem, co robić.

A żebrakom nigdy nic nie dałam i nie zamierzam, wolę coś wpłacić na jakąś fundację.
 
i carrie czyli wg kalkulatora mam za dużo o 2 kg..

a sluchajcie tego haha Mój M do mnie dzwoni i mówi i mówi ze jego kuzynka dzowni i mówi do niego ze jak coś to chce naszą lodówke na działke hahahhaa on takie oczy móiwi jak to lodówke
no bo jego matka do kuzynki dzwoniłą i mówiła ze my kupujemy nową lodówkee hahaha o czym my nawet nie weimy xD xD
nawet tego nie rozważąlismy nigdy narazie bo nie ma kasy
a ona dzwoni po rodzinie i gada ze kupujemy nową lodówke no ręce opadają..
 
[h=5]Dobry kumpel mówi do kumpla:
- Leszek, muszę ci coś ci wyznać.
- Tak?
- Przespałem się z twoją żoną.
- No i co z tego?
- Rozwiedź się z nią!
- Po co?
- Słuchaj, całe osiedle z nią śpi. Rozwiedź się!
- Po co?
- Chłopie, pół miasta ją puka! Rozwiedź się!!!
- Po co?
- W kolejce się ustawiają, żeby ją pukać! Leszek, rozwiedź się!
- Po co? Żeby w kolejce stać?![/h]
 
reklama
Akaiah tako napewno jest bardzo ciężki, a ten czerwony nie mam pojęcia. Wydaję mi się, że ten pierwszy to dobry wybór zwłaszcza jeśli zależy Ci na lekkim wózku, no i cena też super :) a jeśli chodzi o małe kółka przednie to znajoma, która ma navingtona cadeta bardzo chwali wózek i mówiła, że żadnego problemu z prowadzeniem go nie ma nawet po śniegu. Jedynie po kamieniach średnio sobie radzi, ale ile znowu się jeździ po kamieniach? :sorry2: więc wydaje mi się ten "minus" nie istotny :p też raczej kupimy tego navingtona mimo małych kółek :)
Wczoraj gadałam z kumpelą, która 2 miesiące temu urodziła mówiła, że w 7 miesiącu miała14kg na plusie, a łącznie 19kg. Przy porodzie poszło 10kg odrazu, a w ciągu 2 miesięcy kolejne 5kg, także nie ma co się za bardzo przejmować wagą :-)
 
Do góry