reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

dehaira fajnie, że skorzystałaś :) Gdybym chciała kupować rożek, to pewnie bym je licytowała, bo śliczne są

I dziewczynki jeszcze widziałam śliczne kocyki podobne do tych La Millou, ale w cenie coś koło 50zł, więc sporo taniej jak któraś by szukała :)

U nas grzmi, więc liczę na to, że i do nas burza dojdzie, bo już się ochłodziło i jest w końcu znośnie :)
 
reklama
Hej dziewczyny. Ale ten czas coraz szybciej pędzi. Równe 3miesiące mi zostały jak Mały nie zechce wcześniej się pojawić. Czasem mnie przerażenie ogarnia jak sobie poradzę z. Takim małym Człowiekiem. U mnie remontów ciąg dalszy. Jutro wreszcie wraca na stałe. moja mama więc trochę mnie odciąży od prac domowych.
 
gdynianka cieszę się że smakowały :) my je bardzo lubimy :)
mnie jakoś ciągnie brzuch na dole i nie wiem czy to coś złego :(
 
Witam po wakacjach :-) w końcu w domu! liczyłam na jakąś sensowną pogodę po tych upałach w chorwacji, ale nic z tego duszno parno i gorąco, ale jutro ponoć ma być lepiej :) Widzę, że też Wam strasznie dokucza ta pogoda...
Nie dam rady przeczytać wszystkiego co napisałyście przez ostatnie 2 tyg, ale chociaż częściowo postaram się nadrobić :)
 
marys a jak długo Cie tak ciągnie?brzuch Ci się napina ?może odpocznij trochę. Takie ciągniecie może się pojawić bo macica się musi rozciągać. Więc narazie bym obserwowała a jak się nasili czy brzuch by się napinał to wtedy bym do gina zadzwoniła
 
mnie za to ciągnie miedzy pachwiną a prawie dosięga do pępka po stronie prawej. :confused2:


od jutra mniej słodkiego. na tydzien tyje 1kg , spoko gdybym nie jadła ciagle słodkiego..:sorry: zamiast nomlanego obiadu jem na słodko, nie jem mięsa ani ryby.. od jutra koniec, czas na normalne obiady nie dziwię się ze mam anemie..:angry: i jestem przerażona moimi napadami głodu..
 
no nareszcie u mnie się ochłodziło i mało tego zwolineczka, aga burze idą - odetchniemy :))
mnie niestety boli brzuch, wczoraj kuło na środku dość mocno a w zasadzie to nieprzyjemnie, dziś się czuję taka nadęta i co się nie położę to mi się wszystko z żołądka wraca, masakra :/ gin jeść karze częściej a mi nie idzie to jedzenie , niech sam wpiernicza 6 posiłków z taką zgagą i refluksem :baffled:
 
reklama
Do góry