reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

dokulałam się dziewczyny ale tak się spociłam że masakra :no: wystałam się na poczcie chyba z godzinę i jakoś nikt nie kwapił się żeby mnie przepuścić - wręcz przeciwnie czułam się jakbym miała na czole napisane "proszę prosze przede mnie":no: aż wreszcie babę zrypałam bo ja strasznie nie lubię tego całego: "ja tylko się coś zapytam" a później debatuje 20 minut przy okienku. Na pocieszenie przyszedł mi kocyś dla Nelci i pieluszki flanelowe to Wam później wrzucę na wątek
 
reklama
uf dzis super pogoda, ok 24stopni bez słonca. odżyłam :tak: , zaraz idziemy do teściówki na gołąbki bo zapraszała, ciekawe co wymyśli tym razem.. :confused2:


dzisiaj M zaczął mówić do brzucha i na Imie Tymuuuś, brzuch poskakiwał, mój M był w 7 niebie :)
mały Alien.:rofl2:
 
nonek nie drażnij bo ja tu obtańczyłam wiatrak dookoła na jednej nodze z nadzieją że z nieba coś spadnie ale jak na razie mam lazurowe niebo :/ a burzy jak nie było tak nie widać :confused2:
 
Marys zrobiłam dzisiaj twoje placki:-) Pycha, jako dodatek mieliśmy sos z grzybów leśnych, najadłam się tak, że aż mi uszami wychodziło;-)

A ja dzisiaj wzięłam się za malutkie ciuszki po Miśku, bo chciałam coś wystawić na pchli targ, ale...zapomniałam, że większość tych ciuszków miałam w kolorach nadających się i dla dziewczynki i dla chłopca, więc rozmiary 56 do 68 zostają u nas dla Majeczki.

U nas tak do 14 było całkiem fajnie, a teraz znowu ciepło i jak dla mnie za duszno.
 
reklama
Dziewczyny :) zazdroszczę Wam tego deszczu i burzy... u mnie dopiero zaczyna kropić
ja dziś w Ikei zapakowałam całą torbę... a po drodze do kas co chwilę coś wyjmowałam i stwierdzałam, że to później jak już pokoik wyremontujemy... i tak zostałam z kompletem pościeli, przescieradelkami, pudełeczkami i takimi drobiazgami :)

i skorzystałam z linków od rojku ( dziękuję :) ) i kupiłam kocyk... licytuję też rożki :)

pyszne lody jadłam... i tak w końcu odpoczywam :))))
 
Do góry