reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

no to ja 10 sierpnia zaczynam 7 miesiac;-)
miałam wczoraj ostatnie zajecie w szkole rodzenia, dostalismy paczki z prezentami:
butelke Avent
smoczek Lovi
Bepanten
sudokrem
małe opakowanie proszku dla dzieci + próbka płynu
kilka próbek pieluszek i wkładek dla kobiet
podpaske dla kobiet na popuszczenia moczu:szok: oby sie nie przydała nigdy
oliatum małe opakowanie
książeczki
zniżki

i inne próbi
mega duza paka- fajnie!!!!

Jolka - ta moja sukienka ma taki fajny wyduszany jakby wzór- uwielbiam ją ;-)
ciesze sie że tez ja kupiłaś ;-)
kryje brzucholka nie?

własnie pieke szarlotke, u nas chłodniej- 21 stopni;-)
odżywam po ciezkiej nocy- sniło mi sie że mnie duszą....

ursula ale sie usmiałam, ae fakt moj p za czesto miedzy moje nogi tez nie patrzy ehhh
 
reklama
Basia- tak, to była ta ekspedientka:-D bo innego happy mum ponoć nie ma w Krakowie. na początku miałam ochotę stamtąd wyjść, ale po dłuższym zastanowieniu i wsparciu psychicznym 2 koleżanek, które były ze mną zaczęłam przeglądać sukienki. I jak zapytałam o większy rozmiar jednej kiecki, to z nieprzystępnej baby zrobiła się całkiem spoko. Ale pierwsze wrażenie było faktycznie niemiłe;-)
MagdaPoznan- w szoku jestem, bo jak ją ubiorę, to stojąc z przodu w ogóle mi brzucha nie widać! Tylko z boku, ale i tak delikatnie, a nie w jak większości kiecek, które robią ze mnie słonia:-D jestem mega zadowolona
Ursula- z tym zaglądaniem między nogi, to faktycznie mam tak samo:-D tylko mój M ma mniej okazji, bo za granicą pracuje
 
W H&m sa nowe kocyki sa przepiekne u mnie kosztuje 12 euro nie wiem jak w polsce:sorry:

jeju musze naszykowac obiad wstawic posciel do prania a ja sie zebrac nie moge i najpredzej pojde spac po nieprzespanej nocy:baffled::baffled:

Dzis wraca moj mezus jak dobrze wkoncu mi pomoze bo jutro mamy gosci:sorry: a co do zagladania miedzy moje nogi to moj teraz ma okazjer tylko raz w tygodniu :rofl2:
 
Pędzę dziołchy a jak usłyszycie w radiu albo TV o jakiejś ciężarnej leżącej pod drzewem w cieniu albo pływającej w miejskiej fontannie w wodzie do kostek to będę ja :-)
 
annie. tym szalonym stylistą był mój M :) uczy się :)
Magdapoznań ale straszny sen :(
ursula mój M zagląda i wyje ;) jak w kawale :))
nie wiem czy już go pisałam
w dużym skrócie, Małżeństwo na wizycie u gin. i mąż się pyta jakie są możliwe pozycje w ciąży, więc gin mu tłumaczy:
- w pierwszym trymestrze jak się chce
- w drugim od tyłu żeby nie gnieść brzucha
- a w trzecim na wilka
Małż pyta co to znaczy na wilka, więc gin mu odpowiada:
kładzie się Pan przy noże i wyje ;)
 
Hej dziewczyny porannie :)

annie. źle przeczytałam i myślałam, że naprawdę opowiadasz jakaś prawdziwą historię o zdesperowanych cieżarnych :)))

Jolka - ja kupiłam w tym sklepie 2 sukienki i marynarke jak szłam do cywilnego, jedna przypomina Waszą ale jest śmietankowa... nie dostałam żadnego gratisu no :) ale Pani rzeczywiście średnio przyjemna :)00

Patrząc na Wasze zakupy założyłam w końcu konto na allegro... czekam na weryfikację i aż się boję, że popłynę z zakupami :D

a teraz wybieram się do Ikei... jakieś pudełeczka do przechwoywania, pościel mi się podoba dla Juniora, prześcieradełka... i zobaczymy na co jeszcze dam się naciągnąc sama sobie :)

Miłego dnia Dziewczyny

wczoraj odkryłam, że jedynym ratunkiem na ten gorąc jest wyjście ( o zgrozo ) do galerii handlowych i korzystanie z ich klimatyzacji :)))
 
reklama
Do góry