reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Hej kobietki.
Witam nowe mamusie.
Madalińskato czy możesz rodzic siłami natury to najlepiej oceni Twój lekarz prowadzący. Zna zakres operacji.
Dzisiaj mój G miał wolne więc pojechaliśmy oglądać płytki do kuchni. Ale strasznie mały wybór. Do łazienek to duży. Może któraś z Was ma do polecenia jakieś ładne płytki do kuchni?Mi coś strasznie szybko czas płynie. Dzień za dniem uciekają. Muszę się za naukę zabrać bo czasu do egzaminu coraz mniej.
Martula myślę że warto iść do psychologa. Bądź dobrej myśli, że teraz uda się Wam szybciej.
Gusiak najważniejsze że z Wami dobrze. Dasz radę wytrzymać w szpitalu dla dobra małżeństwa. A tam zawsze bezpieczniej.
Agatka idź na zwolnienie to trochę odpoczniesz.
Marys. Jak wyniki.
 
reklama
No to teraz mogę wskoczyć do was na chwilkę:-)
Witam nowe przyszłe mamusie:-D które dołączyły do nas:-)
Strasznie pracowity dzień dziś miałam.Okna w domku umyte 2 automaty prania zrobione....teraz tylko prasowanie na wieczór zostało_Obiadek ugotowany w miarę posprzątane więc mogę sobie małą kawkę wypić
Chyba jutro pojadę na tą glukozę bo mi w końcu ważność zlecenia na badania przepadnie
Mój syn dziś doradził mi żeby większą szafę kupić bo nie mamy gdzie ubranek dla małej schować.A ja się go pytam ale gdzie my ją synu wstawimy???Zrobił poważną minę i mówi Sam się nad tym zastanawiam.
Więc wpadłam w szał wywalania ubrań i mojemu R wywaliłam do śmieci ze 20 koszul:-)
Na cholere mu tyle jak chodzi w 3 od wielkiego dzwonu.No i zastanawiam się czy jest już gotowy pożegnać się ze swoim garniturem studniówkowym.....
dla wyjaśnienia maturę zdawał z 15 lat temu:szok:
 
haha brackiee gratuluję bo ja się zbieram na takie porządki już chyba jakiś miesiąc i wciąż jest mi "szkoda" :D chyba będę musiała się wziąć w garść.
andzia86
ja mam w kuchni płytki z kotami, wymiarowo są mniejsze od takiej standardowej płytki a ułożone w 4 tworzą dwa koty na stole, reszta płytek beż.
 
Asia - pisałam na grupie do Ciebie! Dobrze, że dałas znak, że żyjesz. Tulę!

A ja dzisiaj podobnie jak Basia byłam na glukozie i nie było tak źle - babki dodały mi pół cytryny i poszło gładko. Oczywiście jak dotarłam do domu to zjadłam: cebulaka, pączka i czekoladę ;p Tak w razie gdyby cukru było za mało :-D Masakra, jutro wyniki i wizyta u gin. Na szczęście inne wyniki badań - morfo i mocz w normie. Toksoplazmoza nadal negatywna :)

Dzisiaj kupiłam już sobie wkładki laktacyjne, laktacyd i waciki dla malucha. Powoli kompletuję torbę do szpitala i w ogóle resztę wyprawki.

Z pieluchami tetrowymi to masakra - 2,50 zl za jedną sztukę?

No nic, teraz zażeram się murzynkiem - jak ja miałam na niego ochotę!!!
 
Widzę dziewczyny że u was zakupy dla maluszków już pełną parą powiem wam szczerze że ja jeszcze prawie nic nie mam jakoś się boje pewnie przez gadanie moich babć:-) O wózku już nie wspomnę najlepiej by dla nich było żeby mój M pojechał jak już mała się urodzi ( a właśnie nie wspomniałam że będzie Julcia:-)
 
Madalińska ja czasem tak mam z tymi porządkami w szafach :-) w szczegulności jak okazuje się że nie mam gdzie ubrań ułożyć a dziś to była siła wyższa i syn mnie mobilizował

mamakangura dobrej jakości pieluchy tetrowe są drogie.Jeśli mogę coś doradzić to szukaj takich co mają tą wartość tkania nitki od 110.Najlepsze są te co mają 140 ale rzadko są dostępne i są jeszcze droższe.Ja kupowałam na allegro.Murzynka też bym zjadła,a jeszcze lepiej jak by jakiś murzyn stał obok biurka i mi wachlwał powietrze bo dziś wyjątkowo mi duszno

Ktoś pytał czy kot ze zdjęcia jest mój?
Nie stety nie.Mój R nie przepada za kotami.Kota od sąsiadów goni już teraz a co dopiero bedzie jak się Lena urodzi?Nie mam pojecia.Jeszcze gotów jest strzelać do niego:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Zapomniałam : Ulka - nie zazdroszczę ci z psiakiem. Wiem, co czujesz, bo kiedy tylko coś się dzieje z moją spanielką albo kotek to tak, jakby z dzieckiem. Najważniejsze, że ma dobrego weta i dobrane leki. Raz dwa wyzdrowieje :)

Brackiee - jutro idę do sklepu z tkaninami bo mają dostać takie z metra, które mogę sobie obszyć. Kosztują 4,50 zł za metr bieżący (szer. 80cm) więc też nie ma szału, no chyba, że właśnie będą jakieś porządne i grube...ktoś mówił, że podobno można takie dostać w makro...
 
reklama
Amethys Kochana dobrze,że się odezwałaś bo już bardzo się martwiłam co u Was. Na pewno jest Ci ciężko leżeć, ale pomyśl z każdym dniem Matyldzia coraz silniejsza jest. I o każdy taki dzień dłużej w brzuszku musisz walczyć. Buziaki dla Was abyście dały rade jak najdłużej wytrzymać.
Mama Kangura ja białe ostatnio kupiłam za 3,10 za sztukę, do tego kolorowe po 4,50 i z flaneli za 6,50:szok: Ja w tamtym tyg. zrobiłam listę co jeszcze muszę kupić. Wyszło mi 50 pkt!:szok:ale to już wszystko dla mnie i dla Dzidzi. PO ostatnich zakupach skreśliłam 5 pkt, a gdzie reszta:eek: Jakby nie remonty to pewnie już bardziej bym była z tym wszystkim ogarnięta. Jak pod koniec sierpnia dostane wypłatę to chce już kupic wszystko dla siebie do szpitala, żeby torbę spakować.
 
Do góry