reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

melonowa nie wiem czy Cię to pocieszy ale mój M codziennie wraca ok 19 więc całymi dniami od 8 do 19 siedzę sama, a jeszcze jak podjedzie gdzieś na zakupy to przyjeżdza koło 20, dlatego wstaje z nim o 7 żeby choć chwilkę rano posiedzieć razem przy kawie. Ot z niezależnej kobity zrobiłam się udomowioną, tęskniącą kwoką :laugh2:

aaga84 bardzo dobrze że odwołalaś tą wizytę bo ja wczoraj jak podjechałam na swoją to po wyjściu z auta po prostu się osunęłam jakby mi tlenu brakowało, w poczekalni dychałam jak ryba...masakra. Dziś pozasłaniałam i pozamykałam ikna, włączyłam wiatrak i dysze razem z moim psem, plus jest taki że wstawiłam pranie i wyschło w godzinę :/

dehaira powiem Ci że początkowo robiłam plany zakupowe na allegro, znajdowałam jednego sprzedawcę od którego mogłam na jeden koszt przesyłki zamówić jak najwięcej, potem jednak się okazało że te większe rzeczy wychodzą w tej samej cenie w świecie dziecka, zaś drobne rzeczy są równie tanie w smyku. Warto zerkać na te ceny w różnych sklepach bo np głupia szczotka do butelek Aventu (jakby komuś zależało na firmowej bo ja kupiłam zwykłego druciaka:))w świecie dziecka 34 zł a w smyku 17...albo torebki na zużyte pieluszki "Paklanki" normalna cena to 5 zł za paczkę, a w świecie dziecka 15... ale za to wanienki są tanie i łóżeczka mają przeceny, komplet pościeli - tzn poszewka na kołdre i poduszke plus ochraniacz na szczebelki 80 zł. za wypełnienie daliśmy chyba 60 czy 70 a materacyk 120. Generalnie pościel chciałam kupić w Ikei ale być może pamiętasz że mama uważała że Ikea to zło ;)

Swoją drogą Kobitki sporo śmiechu mnie kosztowała ta histoia z pościelą i ochraniaczami na szczebelki ponieważ wczoraj gadam z mamą i mówię że upralam tą pościel ale ta kołdra i poduszka to i tak przecież będzie w użytku minimum od 6 mc życia a ochraniacz na szczebelki też nie będzie potrzebny od urodzenia na co ona mówi że no faktycznie niebardzo to teraz potrzebne. Ale awanture jaką mi wyprawiała jak mówiłam że noworodek nie potrzebuje pościeli to chyba już tylko ja i M pamiętamy :p
 
reklama
nonek a jak to zrobilas ze druga przesylka? wczesniej dostalas misia?
ja tez bym obejrzala te ciuszki i wtedy zdecydowala ;-)
wczoraj na szkole rodzenia calkiem milo, ja wiedzialam to o czym byla mowa ale mojemu M sie oczy otworzyly czego nam jeszcze brakuje dla malego :-)
 
Własnie nie wiem, jakim cudem mi przesłali sami. Teczka jest sliczna plus kołysanki instrumentalne.

Myśle, że wezmę te ubranka, coś na pewno sie przyda, a najwyżej sprzedam.

Dzowniłam właśnie do salonu meblowego, sa moje meble musze jechać zobaczyć.
 
ursula właśnie po Twoich opowieściach, jak wczoraj przeżyłaś wizytę, postanowiłam nie jechać :)
laperedhil ja też liczę na to, że mój M po szkole rodzenia wiele się dowie. Co mu coś opowiadam, co trzeba będzie robić/kupić, to się dziwi :)
 
Hej mamusie avocado karteczki śliczne moja koleżanka też takie cudeńka robi aaga mnie choć by lekarz za wizytę dziś dopłacił to bym nie poszła,w domu siedzę i ciurkiem się ze mnie leje neonek ja też dostalam teczkę i kołysanki w tamtym tygodniu,ale niedziwiadka nie dostałam.A co do ubranek to weż.Zawsze możesz sprzedać u nas na bazarku listopadówek dehaira ja ochraniacz na łóżeczku miałam od samego początku założony kamilka podziwiam odwagi wyjścia z domu w celu zakupowym ja nawet po chleb do spozywczaka nie poszlam
 
reklama
avocado śliczne karteczki.

Ja zakupy zrobiłam wczoraj wieczorem a dziś nie wychodzę. Jutro rano wyruszam samochodem przez 7 na glukoze, żeby uciec przed upalem, mam nadzieje, że to wypije, nie narobić sobie wstydu:D Jadę sama;/
 
Do góry