reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

akaiah ja dziekuje po co oni wtedy biora ludzi do szpitala żeby sobie poleżeli w cudzym łóżku ;/ …. Masakra cale szczescie ze jestes już w domku odpoczywaj i skonsultuj się z innym lekarzem. GRATULUJE synusia :)

ale się przeraziłam tym naciąganiem napletka szczerze mówiąc troche by mi głupio było mam nadzieje ze damy rade ;p zjadłam dzis ogorkową położyłam się spac i przed chwilą wstałam i zjadłam sobie dwie bułeczki i hamburgery :D ale się objadłam ;p
 
reklama
No właśnie, mam pytanie co do tego masowania brzuszka. Słyszałam opinie, że nie wolno, itp. bo to się może skończyć skurczami, przedwczesnym porodem. A co z kremami na rozstępy, oliwkami, peelingami? Przecież wtedy też robimy masaż brzucha.
 
Cześć dziewczyny


U mnie tak gorąco, całe nogi mi spuchły. Nie miałam nawet ochoty wyjsć dzisiaj na pole. Cały dzień nad książkami i już mam dość wydaje mi się że jestem głupsza niż byłam.
Co do skurczów ja czasami czuje takie dziwne uczucie ale nie wiem czy to są skurcze. Zazdroszcze wam dziewczynki, że już znacie płeć ja musze czekać do 5 lipca albo 10 zobaczymy na ktorym usg się pokaże. Jak wogole się pokaże.
Od wczoraj negocujemy z mężem imiona, nie wiem co w niego wstąpiło ale wymyslił imie dla dziewczynki Łucja, ale ja nie wiem bardzo chciałam Milenkę.


amethys ja nie miałam jeszcze nigdy różyczki.
akaiah gratuluje synka.
 
dzieki dzeiwczyny...a skurczami sie nie martwcie u mnie bylo bardzo twardnialy brzuch i ból dlatego sie "skonsultowalam", ale jezeli nie ma bólu to nie ma co sie przejmowac.. po tym szpitalu mam jakąs starszna wysypkę swędzącą na lewej calej ręce..zebym czegos nie załapała..:confused2:

a co do masazu brzucha to tez jakas polozna powiedziala zeby nie masować...i si enie objadać..a co mialysmy jesc jak tam na sniadanie 3 kromki chleba suchego i 1 plaster szynki ? a za 5 godzin stare ziemniaki i troche marchewki.. no dziewczynyyyyyyy same powiedzcie..:eek: zdychalam z glodu dobrze ze mój m mnie dokarmiał.

akaiah ja dziekuje po co oni wtedy biora ludzi do szpitala żeby sobie poleżeli w cudzym łóżku ;/ ….


powiem ci ze wlasnie biora na 3 doby bez robienia niczego..zeby dostać zwrot kasy !! byla ze mna dziewczyna ktora miala wymioty w 8 tygodniu..normalne wymioty zadne zagrozenie..i ja wzieli do szpitala..oby tylko wiecej bylo, bo sie akurat trafila ! :no:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Przyszłam tu, żeby się z Wami pożegnać. Wszystko opisałam w wątku Na Sygnale...

Być może zajrzę do Was za kilka tygodni, może miesięcy, jeśli się pozbieram, żeby zobaczyć co u Was i Waszych Kruszynek.. Trzymajcie się ciepło i życzę Wam wszystkim, bez wyjątku, szczęśliwego i niezbyt szybkiego rozwiązania..
 
martula...czytając to becze jak bóbr..bardzo mi przykro , wiem ze slowa napisane nie oddzadzą tego jak bardzo Ci wspólczuje. Ale wierzę że kiedyś przyjdzie taki czas gdzie pojawi sie na swiecie upragniona kruszynka.
a nad aniołkiem zapalam świeczuszkę niech dołączy do grona aniołeczków. trzymaj się kochana !!!
 
martula1985 bardzo mi przykro serduchem jestem z wami
[*]

akaiah to juz jest smieszne wyludzanie kasy...a te co naprawde potrzebuja pomocy to czasami czekaja i tak nic z tego nie wychodzi wola tracic czas tz łóżka czesto dla błahych spraw a jak juz ktos trafi z powazna to uciekaja i sie nie zajmuja ;/
 
reklama
Do góry