reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Hej dziewczyny

Ja dopiero wstałam, ale od 6 się męcze, bo u mojej siostry obok panowie tenkują dom i troszkę się tuką. Przez weekend mnie nie było, spędzaliśmy go rodzinnie. Od wczoraj poprawiam prace licencjacką, musze powoli zacząć się uczyć na egzaminy, akurat mam najcięższe jakie mogą być, więc czerwiec będzie dla mnie bardzo ciężki. Ciesze się, że u was wszystko ok;)
 
reklama
Witam porannie:-)

Ja musialam isc na 8 z maly:-)do przedszkola:sorry2: wiec sen mi nie grozi ale na szczescie wyszlo sloneczko wiec milej za okno wyjrzec i wkoncu mieszkanie wywietrzyc:tak:
 
Amethys do szpitala trafiłam z krwawieniem, ale już wczoraj wróciłam do domu. Grozi mi łożysko przodujące, stąd te krwawienia, bo kosmówka jest nisko i dochodzi do ujścia. Oby powędrowało do góry, lekarze twierdzą, że tak się powinno stać, więc oby mieli rację.Na szczęście nie muszę leżeć, tylko prowadzić "oszczędny tryb życia" i nie dźwigać.

Ach, nie ma jak w domu, szpital potrafi człowieka wykończyć psychicznie... Obym tam nie trafiła prędzej, jak do porodu...

U nas też pogoda okropna, zimno, padało wieczorem i w nocy, brrr... gdzie jest lato?
 
Dziewczyny musimy wybrac moderatora zeby pilnowal naszego dzialu i na biezaco czyscil watek bo ten SPAM to jest jakas pomylka niedlugo bedziemy mialy pelno smieci:wściekła/y:

Ja jestem chetna czy zglasza sie ktos jeszcze? to bysmy zrobiły glosowanie:tak:
 
Witajcie! :) Dawno mnie nie było, bo plamienia zatrzymały mnie w łóżku.. ale wczoraj byłam na wizycie, jest wszystko ok :-) no i zdradziła nam się nasza fasolka - jak to chłop musiał się pochwalić co ma między nogami :-D mąż dumny jak paw :-D Dobra dziewczynki, która chce kawalera dla swojej córeczki? Dobra partia, obiecuję ;-)
 
Cześć dziewczyny!

ursula gratuluję córeczki:-)
maddlena cieszę się, że już jesteś w domu :)
amethyst super, że wypoczęłaś. Byłam kiedyś w Brighton i bardzo nie się podobało :)

Ja dziś o 17.30 mam wizytę. Na określenie płci jeszcze nie liczę, jestem ciekawa jak się ustosunkuje lekarz do moich wyników i chociaż z tymi bólami brzucha byłam u niego całkiem niedawno na dodatkowej wizycie, to mam nadzieję, że będzie chciał zerknąć na maleństwo, bo już się stęskniłam za tym widokiem:-) W każdym razie trzymajcie kciuki!
Ja dziś mam pracowity dzień (jeden z dwóch w tygodniu, kiedy pracuję poza domem), więc mam nadzieję, że dzięki temu szybciej mi czas zleci, ale już się zaczynam stresować... ;/
 
Jak myślicie dziewczyny w piątek po Bożym Ciele będą czynne normalnie sklepy chodzi mi głównie o odzieżowe ??? Któraś pracuje gdzieś i się orientuje ??
 
reklama
Hej dziewczyny :)

U mnie szaro buro za oknem i deszcz. Dzisiaj pospałam do 9.30 co mi się nie zdarza! Ale jak widać, pogoda robi swoje.

Czy ktoś biegły w ogarnianiu forum może zacząć liczyć nasze maluchy? Ile pojawiło się dziewczynek a ile chłopców? Mamy dwie Alicje i trzech chłopczyków? Dobrze liczę, czy coś mi umknęło ;) Fajnie by było, gdyby zrobić taki wykres, ale ja się nie podejmuje, bo kompletnie tego nie ogarniam.

Rojku jak ja mam wejść na naszą zamkniętą grupę? ;P

Gratuluje kochane wszystkim wizyt, ja mam dopiero 18 czerwca, a teraz 3 czerwca idę na badanie cewy nerwowej. Miała któraś coś takiego?

Buziaki :))
 
Do góry