reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Co do sklepów, to po Bożym Ciele będą normalnie otwarte, podobnie w sobotę. Dla przedsiębiorców to idealny moment, żeby zarobić. Tym bardziej, że szykuje się długi weekend
 
reklama
Mama Kangura - dziękuję bardzo też właśnie przeczytałam na necie że będą czynne ślub tuż tuż a mój nawet garnituru nie ma, bo taki zapracowany.Przychodzi do domu to już jest dobrze po 21.
 
No to właściwie idealny moment - jeżeli twój narzeczony jest w miarę wymiarowy, to znajdziecie odpowiedni garnitur bez poprawek :) My kupowaliśmy też jakoś na ostatnią chwilę w Vistuli - mają wysokoskrętną wełnę, która się nie gniecie i całkiem modne fasony.:)
 
Cześć dziewczyny :)
Ja od środy u rodziców, myślałam że sobie odpocznę, wyluzuję a ja coraz bardziej zaczynam tęsknić za moim własnym domowym rozgardiaszem, tu mnie wszystko stresuje, irytuje, z nudów umieram, jakaś dziwna chyba jestem;) ale pozałatwiałam sobie swoje sprawy w końcu i już mam spokojną głowę względnie.
Teraz już będę miała więcej czasu żeby z Wami poględzić :)

Aha, i nie mam szans na nadrabianie ale z caaałego serduszka gratuluje udanych wizyt, powrotów do zdrowia, przygotowań do ślubów i poznanych płci maluszków, z tego co przejrzałam wyrównują nam się statystyki :)

Mój Łukasz wyjechał w trasę rano, do Żor i nie odpowiada mu tel, pewnie mu się rozładował a ja zaraz jajko zniosę :(
 
hej dziewczyny ! przede wszystkim gratuluje udanych wizyt dziewczynek i chlpaków :)

a po drugie.obudziłam się z okropnym bólem i zapchanym gardłem :szok: masakra jakaś, tak z dnia na dzien chwyciło..dzisiaj mam duzy test z anatomii w szkoel ale chyba nie pójde ;/

drogie dziwczyny i na koniec pytanie PromoBaby.pl - Pieluchy Pampers Mega Box czy opłaca się kupienie tych pampersów ? dobra cena za 150 sztuk ? 75zł ?
 
Czekoladka - no niech tylko maluchowi się płeć odmieni to się załamię ;P mam już wszystkie ciuszki na synka ;) Będziecie musiały je ode mnie potem wszystkie wziąć ;D

Justynka - nie martw się, mój M. też jeździ w delegacje po całej Polsce a czasem jak nie odbiera to umieram ze strachu...Chyba hormonki działają

Akaiah - jak orientowałam się na allegro to 129 sztuk jest za 70 zł z przesyłką, więc twoja opcja bardzo się opłaca - przy czym ja patrzyłam na newborn, a pytanie, jakie rodzaje będą w Carrefourze. Jeżeli dwójki to pół biedy, podobno niektóre mamy w ogóle nie kupują 1, więc byłoby pewnie spoko (jedynki są od 2 do 5 kg a dwójki od 3 do 6, więc różnica niewielka) :)
 
reklama
Mama Kangura alarm odwołany, odezwał się :wściekła/y: ma szczęście że jestem pół polski dalej ;-)

Co do pieluszek.. co myślicie o wielorazowych?? korzystałyście kiedyś? mi się wydaje to bardzo ciekawą opcją, tylko nie wiem jak jest z funkcjonalnością, nie odparzają maluchów?
 
Do góry