reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

akaiah mi lekarz powiedział, że w razie infekcji kupić Lactiovaginal, bo jest bezpieczny w ciąży. Przez jakiś czas go brałam (globulki dopochwowe) i faktycznie szybko przeszło :)
nonek90 wszystkiego najlepszego Kochana :) wspaniały prezent od męża :-)
 
reklama
ostatnio czuję takie bąbelki pękajace w brzuszku, raz na dzień... To drugie dziecko, ale sama jeszcze nie jestem pewna czy to dzidziuś.. :) Jestem wyczerpana po całym dniu krzyku dwulataka... padam
 
Dziewczyny, mam wyniki badań.

W morfologii poza granicami są:
Krwinki białe (WBC) 11,32 x10´3/ul3,50 - 10,00 (norma)

% neutrocytów 74,2 %45,0 - 70,0
Liczba neutrocytów 8, 4 norma 1,80-7,70
W osadzie moczu wyszły mi bakterie d.liczne, liczne fosforany...

Wizyta we wtorek, nie wiem, co myśleć o tych wynikach...
 
meago - słyszałam ze jestes lekarzem ? a jakiej specialnosci dokładnie ?
Mysle ze ja tez bym sie wkurzyla gdyby mój A gdzies sobie pojechał a jeszcze na piwo z kolegami, nie skończylo by sie to fajnie.Ostatnio z kolegami był jakies dobre kilka lat temu.
 
meago a możesz powiedzieć przy jakim rozwarciu powinno się podawać znieczulenie zewnątrzoponowe? Czy faktycznie trzeba to poprzedzić podaniem oksytocyny? Czy zależy to od przypadku? Czy są jakieś ogólnoprzyjęte zasady/zalecenia?
 
Olettka witaj, tez się nie mogę napatrzeć jak brzuszek rośnie a mój mąż to już w ogóle hehe wczoraj moja siostra zmusiła mnie żebym zrobiła jej fotke brzucha i wysłała. To wysłałam bokiem bo najlepiej widac za chwile dostałam „ale dużu, jaki fajny, zrób jeszcze przodem, jak rosnie ….” Heheh
Widac nie tylko my przezywamy. Jak pojechałam do Tucholi do rodziców to wszystkie ciocie się na mnie rzucily żeby mnie wyściskać i sypaly komplementami

Nawet nie pomyślałam, że nie wolno głaskać brzucha, kto by się spodziewał, że takie efekty mogą być

Agatka2 masz fotki z przymiarki ?
Amethys widziałam tą sytuacje w Tv masakra jak tak moża, ten chłopak co go zabili miał 25 lat … . własnie chciałam zapytac co ci wolno… długa ta lista. Ale jak ma być z dzidziuśka wszystko w porzzadku to warto się poswiecic
nonek90 sliczna sukienka, ja mam problem żeby sobie cos znalesc ;/ jestem taka wielka w cyckach i w alej reszcie. Spóznione ale szczere zyczonka :*
BunnyCukino pocierpiałyśmy wczoraj razem, ja tez biegałam co chwile ;/ jeśli chodzi o piersi to wczoraj o to pytałam i moja tesciowa potwierdzila ze tak można robic i naprawde pomaga. Jej mąz bardzo chetnie się tym zajmowal i fktycznie nie miala zadnych problemow z karmieniem. A pieszczoty uwielbiała ;p

ursula dobre heheh cos w tym jest ;p
meago daj znac po wizycie, trzymam kciuki

a pro po znieczulenia to kiedy trzeba powiadommic lekarza o tym ze chcemy skorzystac z takiego znieczulenia???

Ja wczoraj miałam zawrót głowy robiłam te ankiety do badan do licencjatu hehe i mi zbrakło wykorzystałam tesciowa to opowiedziala mi o każdym dziecku i zadzwonilam do mojej mamy heheh i co się dowiedziałam ;p pytanie : czy pni dziecko ma problemy z jedzeniem odp.mojej mamy : nie, o nie nigdy ty nie …. Ja się zaczelam smiac na to moja mama zaczela mi sypac przykładami :
· Raz jak byłas mała poszłas do sasiadki i powiedziałaś ze mamusia ci jesc nie dala i żeby sasiadka kawalek chlebka ci zrobila
· Jaak byliśmy na wczasach (mój tata był w osrodku ratownikiem każdy mnie znal) mama mnie wola , szuka i pytala gdzie bylam a ja na to ze u wujka który miał cukierki a pozniej u cioci która miala czekoladki hahah
· I najlepsze podobno w nocy się budzilam i płakałam „brzydka mama jesc mi nie dala a ja taka glodna jestem” hahah
Wiecznie nie nazarta hehehe a nie bylam wcale gruba
 
reklama
Do góry