reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Hej
Meago czekamy na relację z wizyty! Ja też jeszcze nie czuję ruchów i coraz bardziej się niecierpliwię.
Akaiah co do grzybicy, to mi nigdy nie pomogły środki bez recepty, zawsze musiałam stosować coś silniejszego, teraz właśnie stosuję natamycynę, już trzeci raz w ciąży. Clotrimazolum jedynie zmniejsza u mnie swędzenie, ale nie wyleczy grzybicy. Też dbam o higienę, osobne ręczniki itp., ale jakoś nic to nie daje:-( I nie denerwuj się, na uczelni rób tylko to, to należy do Ciebie, a inni niech się martwią, najgorzej ludzi przyzwyczaić, że zawsze mogą na Ciebie liczyć.

Mój mąż na piwo nie wychodzi wcale, w ogóle najchętniej by nigdzie nie wychodził :-/ taki z niego domator aż do przesady, jeździłby tylko do rodziców (oczywiście najchętniej swoich) i może spotykałby się tylko z jednymi znajomymi i to nie za często. Jak ja wychodzę na kawkę z przyjaciółką to patrzy krzywo i pyta, czemu nie możemy się w domu spotkać:-D

Mi się dzisiaj śniło, że urodziłam chłopca i na to liczę:-)

Olettka mnie też czasem kłuje w dole brzucha, nie ma się czym przejmować.
 
reklama
Olettka - ja w zeszłym tygodniu panikowałam, bo kuło i ciągnęło mnie bardzo. Pojechałam do gina, no i wszystko z dzidzią dobrze. To rosnąca macica. Teraz też mnie co jakiś czas coś mnie tam zaboli, ale już tak nie panikuję:-)
 
Co do snow to czesto snilam ze bedzie dziewczynka . Nawet mojej mamie sie snilo ze przyszla do mnie i caly dom byl w rozowych sukieneczkach, oczywiscie bylo by super jakby sny sie spelnily:)
jednak na prenatalnych badaniach czar prysl bo lekarz stwierdzil ze na 90% bedzie maly przystojniacha, moj maz oczywiscie nie ukrywal zadowolenia z tego powodu;))
 
Hej dziewczyny:)

Mnie dzis brzuch pobolewa jak na okres ...leze dzis plackiem i nic nie robie:)

Co do snow ja ostatnio mam spokoj;)
 
amethys to wypocznij sobie :) a na długo tam jedziesz?
sny faktycznie nadają się do spisania :) ale byłaby dziwna książka :D
słuchajcie, wiem że to już było parę razy ale proszę napiszcie mi co brać na przeziębienie :( bo mnie coś rozkłada :(
 
Ja się kurowałam Prenalenem - to syrop dla ciężarówek. Czasem robiłam sobie inhalacje z soli fizjologicznej i tyla. Aha jak gardło boli to tantum verde
 
reklama
Cześć Dziewczyny :-)
akaiah nie denerwuj się nie daj się nikomu podpisywać pod Twoją robotą. Strasznie wkurzają mnie takie osoby, które tylko żerują na innych.
kamilka87 u mnie wczoraj okresowe bóle (teraz jest czas miesiączki) przeleżałam cały dzień przed kompem i dzisiaj jak narazie dobrze :)
Olettka kłucie to raczej po prostu znak , że macica i więzadła się rozciągają także spokojnie :)
Te sny to masakra hehe. Basiaaa uwielbiam takie irracjonalne sny jak Twój z serem i brokatem :-D mi często się śni, że rodzę albo opiekuje się SYNKIEM, a raz że byłam na usg i był SYNEK :p:-D ciekawe czy się sprawdzi. Zdarzają się też złe sny, że ktoś mnie napada albo goni po lesie z siekierą :eek:
 
Do góry