reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

akaiah - nie wiem co ci poradzic a moze stosuj podmywanie z Tantum rosa? albo sa takie czopki naturalne z wosku pszczelego podobno bardzo skuteczne ale nie wiem czy mozna je w ciazy:baffled: ja tantum rosa stosowalam po porodzie i powiem ci ze rana sie szybcoiutko goila i nie bylo problemow z higiena:tak:

Zrobilam obiad siadlam na chwile i usypiam ... rozlozylo mnie chyba sie poloze :tak:

meago doczekasz sie jutra spokojnie zreszta masz wizyte tak wczesnie to jak niejedna z nas dopiero bedzie wstawala to ty nam zamiescisz info:-D

witam nowa mame:tak:

wiecie co po tym watku ze zdjeciami to naprawde jak z Wami pisze to widze was oczami wyobrazni:-D
 
reklama
akaiah na początku ciąży miałam duży problem z grzybicą i lekarz przepisał mi najpierw pimafucin (takie czopku dopochwowe), ale przeszło na krótko i dopiero gynazol mi pomógł. Wydaje mi się, że dobre są też te bakterię Lacibios Femina, one na mnie działają, wzięłam jedno opakowanie i niedługo planuję kolejne.
 
Ja brałam w ciąży gynalgin globulki i przeszło mi szybciutko bez nawrotów...akaiah nie przejmuj sie tak w ciązy baaardzo często zdarzaja sie takie stany . Umów sie do lekarza wczesniej.
 
dzięki dziewczyny wypróbuje wasze leki. wiecie nie mam jakiś uporczywych dolegliwości, ale gdy zajrzałam w lusterku to się przeraziłam, a lekarz stweirdził że nic mi nie jest ? :szok: i nie mogę wcześniej bo na nfz jest równo wizyta co 4 tygodnie i nie przyjmą wczesniej ;// a poźniej jedzie na urlop, ale później to bede miałą 20 tydzień i sie umawiam na połówkowe do prywatnego, na płeć i na 3d :) jeszcze raz dzieki dziewczyny !!!
 
Ja Dziewczyny jestem na końcu 3 trymestru i na razie jeszcze nie przytyłam ani kilograma:) waga sie trzyma ale to moja pierwsza ciąża i też jestem ciekawa ile przytyje:) choć narazie to juz sie nie moge doczekać tego ciążowego brzuszka:) i wyczuwalnych ruchów mojego maleństwa:) a Macie już przeczucia albo wiecie czy chłopiec czy dziewczynka? Ja mam cały czas przeczucie że bede miała synka:):-):-)

oj pomyliło mi się:) hihi:) miało być 3 miesiąca:) sorki:)
 
gosia__1983witamy!!
Kochane, czy któraś z Was w poprzedniej ciąży brała, albo teraz bierze żelazo?? Spadła mi hemoglobina i gin zapisał mi Sorbifer Durules. Słyszałam, że strasznie się po tym zęby psują, ale nie wiem, czy to taka plotka, czy prawda i co robić, żeby się nie psuły, więc jeżeli któraś ma jakieś doświadczenie, to proszę o pomoc :))

Hej Gusia:) Ja brałam to żelazo i uważam że jest bardzo skuteczne:) miałam hemoglobinę 9 a teraz po kuracji z Sorbifer Durules podskoczyła mi do 13:) A co do psucia sie zębów to ja słyszałam że z żelaza psują się wtedy gdy się rozgryza tabletki a nie połyka... Także jeśli chodzi o to żelazo to 1 fiolka kosztuje ok 37 zł ale jest bardzo skuteczne.
 
i_carrie, Basiaa ja też idę we wtorek :)
Widzę że dużo z nas ma małe dołki z samotności :( ja dlatego staram się sobie codziennie zaplanować coś, układam plan na cały tydzień i później go zmieniam ;D jak pogoda kiepska albo mam lenia ale staram się później jakoś nadrobić :)
Mój M mówi że ma lęki w nocy że się uwali na mnie ręką i zgniecie dzidzia :) Wiem że zrobiłam się okropna bo strasznie się czepiam.
Rojku, Ursula ale macie sny :( ja dziś w nocy śniłam że szukałam jedzenia po szafkach :D
kika to szkoda że nie możecie być z nim :(
justynka ja też mam straszne :(
DoMisia1985 z tymi piersiami to niby tak jest ale jak jest jakieś zagrożenie bo powoduje skurcze tak jak głaskanie brzucha czy seks.
Olettka witaj!
Agatka opowiadaj jak u lekarza :)
nonek super ten Twój M, i sukienka też :) no i wszystkiego dobrego :)
meago, szkoda ale do jutra nie jest daleko :) nie stresuj się bo wszystko jest na pewno dobrze :)
akaiah niestety się na tym nie znam :( ja tylko słyszałam że picie jogurtów takich jak activia jest dobre i tych osłonowych bakterii.
Dziś mi głowa pęka :( i mam wrażenie że mnie rozłoży coś :(
 
Dziękuje za zyczenia.

Nic mi się nie chcę dzisiaj. Zrobie sobie na noc gorącą czekoladę i chyba pójdę wcześniej spać:) Może mi się wydaje ja już sama nie wiem ale od wczoraj jakby miała motylki w brzuszku i cos mi jakby bulkało. Ale to chyba jeszcze za wczesnie:) Chociaż moja siostra twierdzi, że od 3 miesiąca miała takie cos:)
 
reklama
Hi dziewczyny wróciła juz z kina, film calkiem calkiem, w sumie pierwszy raz bylam na tego typu filmie, zawsze jakos albo sensacyjne albo komediowo-romantyczne. Ale ten faktycznie dobry, bardzo fajnie pokazany problem, jeszcze jak sobie pomyslec ze takie cos sie przytrafia w zyciu to dramat.


ninek ja tez bym chciala poczuc juz jakies male bulgotanie ale to chyba zdecydowanie za wczesnie, bynajmniej tak sobie mowie bo jak zaraz uslysze ze wy juz cos czujecie to zaczne sobie wkrecac ze cos jest nie tak:/

a co do snów u mnie to jak narazie sie uspokoilo wszytsko, co znaczy ze mniej o tym mysle, bo przez pierwsze 2 mce to mialam straszne sny...caly czas snilo mi sie ze ide do ubikacji sikam a tu krew leci....łoooo jejku co ja wtedy przeżywalam, tfu tfuu teraz sie wysypiam ;) i niech tak zostanie;)
 
Do góry