reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

ursula - masz rację, mnie też irytuje nachalne promowanie tego filmu przez tvn. U mnie efekt osiągnęło to odwrotny i też nie mam ochoty oglądać:no:
 
reklama
Oj tam moze nie bedzie zly;)) nie ma co robic;) pogoda jest fatalna. Ja kino lubie;)
Ja wizyte u ginekologa mam dopiero za 2 tygodnie i mysle ze tez bede sie stresowac, zreszta zastanawiam sie czy kiedys taka obawa przed wizyta -"czy wszytsko jest w porzadku" -kiedys minie czy ulga dopiero bedzie po rozwiazaniu ? bo przeciez ciaza to w koncu ma byc 9 miesiecy pelne szczescia i radosci a nie obaw....
 
Olettka ostatnio do mamy powiedziałam, że ja to się dopiero po porodzie przestanę stresować czy wszystko ok, na co mama mi mówi, że ja wtedy to się dopiero zacznę denerwować... i pewnie coś w tym jest :) Ale teraz najgorsze jest chyba to że nie mamy "kontaktu" z tą dzieciną i trudno stwierdzić czy jej dobrze czy źle, czy rośnie zdrowo jak my ;-) czy coś jej przeszkadza. Też się denerwuję wizytą, a mam za 4 dni :happy2:
meago dasz rade, usiądziesz z nami do kompa i nim się zorientujesz będzie pora spać :rofl2:

I coś na poprawę humoru...a może nie ;)
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/946536_659095227440509_1142739741_n.jpg
 

Załączniki

  • 946536_659095227440509_1142739741_n.jpg
    946536_659095227440509_1142739741_n.jpg
    41,7 KB · Wyświetleń: 19
Ostatnia edycja:
ursula nie wiem czy to pocieszające ale napewno zabawne :-D
meago wytrzymasz do rana :) poczytaj forum pooglądaj dzidziusiowe rzeczy na allegro i zleci w chwilę :)
 
Film Oszukane - gorąco polecam! Mimo promowania go przez TVN (w sumie nic dziwnego, bo to jego produkcja) historia opowiedziana dobrze, profesjonalnie i naprawdę ładnie. Oczywiście ryczałam ile wlezie :)


I taka ciekawostka - reżyserzy zaprzeczają, że Oszukane oparte są na prawdziwej historii, ale tylko dlatego, że nie zapytali o zgodę na wykorzystanie prawdziwej historii rodziny Offmańskich i Wierzbickich (to te prawdziwe rodziny niemowlaków zamienionych w Wawie w latach chyba 90-tych). W filmie każdy motyw, nawet najbardziej dziwny jest kalką prawdziwych wydarzeń i to sprawia, że tym bardziej warto wybrać się do kina. A zaraz potem polecam dokument o tych siostrach prawdziwych. Niesamowita historia ;)
 
reklama
napiszę tutaj mój problem zdrwootny bo wiem ze wiekszośc dziewczyn wchodzi tylko na ten wątek.

więc byłam ostatnio u gin i powiedział że mam małą infekcję grzybiczą, zapytał czy swędzi, boli, odparłam nie, bo nawet nie zauważyłam, nie poczułam ,zadnych białych serowych upławów.. więc stweirdził ze nie bedzie mnie faszerowal lekami, może i dobrze, ale wizytę mam dopieo 17 czerwca czyli za 4 tygodnie, czy wiecie zo mozna stosować ? od czasu do czasu stosule krem CLORITMAZOLUM , przed ciążą przy drobnych infekcjach zAwsze pomagał niestty w tym przypadku nie. posiadam bawełnianą bieliznę, ciało oddycha..dobrze się wycieram po kąpieli ale cholera nic to nie daje. znacie jakieś dobre sprawdzone metody ? LEki ? kremy ?
 
Do góry