reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Gusiak to wpadłyśmy na ten sam pomysł;-) Też dzisiaj robię mały ogród na balkonie, kupiliśmy z mężem kwiaty, ziemię, właśnie zszedl do piwnicy po donice, bo na zimę zawsze je chowamy.
Marys co za wredna baba, dobrze, ze nie zapłaciłaś za ten lakier. Szkoda tylko, że przez jakąś paniusię musiałaś się zdenerwować.
BunnyCukino współczuję, miałam podobnie z moją, a właściwie męża rodzinką, która przez 1,5 roku pouczała mnie co powinnam robić i jak syna wychowywać. Nie mam nic przeciwko radom, kiedy sama o nie poproszę, ale narzucać swoje racje jeśli chodzi o moje dziecko - to nie, dziękuję. W końcu nie wytrzymałam, powiedziałam co myślę, było trochę obrazy, ale minęło.

Kochane co do kupowania pieluszek już teraz to ja naprawdę odradzam. Odłóżcie te pieniądze i kupujcie jak dziecko już będzie na świecie (a promocje są naprawdę co chwilę). Powiem wam na naszym przykładzie, na wszelkie pampersy - Misiek uczulony, na hugginsy - uczulony, na happy - uczulonu, w końcu znaleźliśmy w biedronce daddy, na które nie miał żadnego uczulenia, a i cena fajna, zaś pieluszki w jakości niczym nie odstają od oryginalnych pampersów. My mieliśmy zapas właśnie pampersów i później je rozdawaliśmy po rodzinie i znajomych. No i jeszcze rozmiarówki, 1 są bodajże do 5kg, dziecko bardzo szybko przybiera na wadze po urodzeniu i nawet nie wie się w któym momencie 1 są już za małe.
 
reklama
Dziekuje dziewczyny wyniki będą jutro mam nadzieje ze zalicze ;p
marys25 nie przejmuj się ta głupia baba pewnie maż czy facet jej nie dał i była nadpobudliwa heheheh dobrze zrobiłaś, że nie zapłaciłaś J też oglądałam ta pościel z Kubusiem i chyba dziś naciągnę męża na ta pościel J
a ja byłam w lumpiku i jakie słodziuchne ciuszki kupiłam J chyba musimy mieć dziewczynkę bo to właśnie dla dziewusi hi hi ale nie mogłam się powstrzymać
BunnyCukino przecież to Twoje dziecko i oni nie powinni się upierdzielać postaw się im i przypomni ze to twoje dziecko

 
madlenko nigdy w zyciu nie usuneła bym ciązy ! :no: ale np genetyczne może wykluczyć ewentualne wady serca które można leczyć. ale jestem też zdania że jak się ma stać to się stanie. mimo ze bardzo się tego boje i bardzo bym tego nie chciała,ale obawy są.

Żeby wykryć wady serca, nie są p[otrzebne badania prenatalne, zwykłe USG je wykryje. Tak mi się mocno wydaje. Ale może się mylę...
 
rojku fajna ta strona :)
dzięki dziewczyny za wsparcie ale czuję się podle, jakbym coś złego zrobiła :( a ja naprawdę nie dotknęłam tego lakieru nawet :(
 
oj dziewczyny latwo wam powiedziec postaw sie juz nie raz tak robila dlatego ciagle sie z nimi kloce ale to nic nie daje oni wiedza lepiej a ja sie nie znam jak jest maz to nawet slowem sie nie odezwa ze cos ale jak wyjedzie to zaczyna sie od nowa.
 
madllena - chodzi mi o nieinwazyje badanie prenatalne czyli własnie USG lub ten test PAPPA. tylko nie wiem czy uzbieram na to badanie. i ni ewiem gdzie w moim mieście iść na takie badanie :O

dzisiaj chodzę wsciekła cały dzień,ciągle płacze i chciała bym kogoś dosłownie zabić..:wściekła/y::wściekła/y:zjem sobie lody moze mi przejdzie
 
akaiah nie wiem czy dobrze rozumiem Twój problem ale ja na badania chodze na NFZ, i miałam normalnie w 13 tygodniu robione USG w celu wykrycia ew wad rozwojowych i skierowania na dodatkowe badania, wyniki wyszly dobre więc dalej mnie nie pokierowano. Nie płaciłam za nic, do tej pory wydałam 200 zł za pierwsza wizyte i usg w 4 tc ale robiłam je bo chciałam.
Lody są dobre na wszystko:))

Bunny
chciałabym Ci jakoś pomóc ale niestety nie umiem. mogę co najwyżej wesprzeć Cie słówkiem miłym :)

Ale mam dziś lenia!!!
 
Witam
Zacznę od sytuacji Marys25- i mowię teraz do każdej z Was. Pracuję w drogerii i wiem jakie jest prawo. Marys- nie masz prawa płacić za uszkodzony produkt! U nas bardzo często się coś rozbija, a to słoiczki z jedzeniem dla dzieci, a to perfumy, ale nie wolno nam brać od klienta nawet grosza za to. Nie ważne, czy ktoś miał produkt w ręce, czy nie. Nie robi się tego celowo. I założę się, że temu wrednemu babsku nie raz coś się rozbiło i nikt jej awantury za to nie robił. taka jest prawda, że sklep na siebie zarabia dobrze, zwłaszcza taka drogeria i takiej straty typu lakier do paznokci nawet nie odczuje. U nas jak się coś takiego zdarzy, to zawsze mówimy, że nic się nie stało, itp. i z reguły klienci z uśmiechem przepraszają i do nas wracają.
no a teraz opowiem co u mnie...miałam nie przespaną noc, a do tego mnie głowa zaczyna boleć. w nocy, jak jest ciepło, zostawiamy z mężem otwarte okno i balkon też podchylamy. dziś o 1 w nocy obudził mnie trzask jakby rozpalanego drzewa. budzę m, a on mówi, że to może deszcz uderza. ale jakoś mi to na deszcz nie pasowało. więc wstaliśmy, a tu 3m od domu pali się choina! suche gałęzie, które mieliśmy po zimie z niewiadomych przyczyn zaczęły się hajcować.a obok było pełno drzewa i desek. normalnie strachu się najadłam...na szczęście m wraz z moim tatą i bratem szybko to ugasili, ale nie chcę wiedzieć co by było, gdybym się nie obudziła i spała tak twardo jak oni...:-( później zasnąć nie mogłam...ech. idę pić kawę.
 
Bunny współczuję naprawdę :( trzymam kciuki aby do nich dotarło, a Twój M próbował im coś powiedzieć?

Dzięki Jolka :) ale miałaś nosa że się obudziłaś!!! straszne to, całe szczęście że nic się nie stało!
 
reklama
moj M juz raz ich ochrzanil przez telefon jak bylam w pierwszej ciazy ze sie na mnie wyzywaja mama go wysluchala slowem sie nie odezwala a pozniej zrobila mi straszna jazde ze sie skarze na nich do meza i wyszlo jeszzce gorzej niz bylo wiec teraz juz maz juz sie nie wtraca aby nie pogorszyc sytuacji
 
Do góry