reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

witajcie ... ja mam kolejny poranek z mdłościami a myślałam, że już koniec

dzisiaj na uczelnie i egzamin + jeszcze zaliczenie ... tak mi się nie chce jeszcze nie czuje się za dobrze , nawet nie wiem o której skończę mam nadzieje, że szybko bo maja nam przełożyć ćwiczenia na wcześniejsza godzinę - oby

a co do badań genetycznych to ja się ciesze, że lekarz sam mnie skierował :-) bynajmniej na lepszym sprzęcie zobaczę dzidziusia. Ja na szczęście nie będę płacić bo mam na NFZ. Prywatnie w Bydgoszczy kosztuje 250 zl wiec bym nie zrobiła bo mnie nie stać na taką przyjemność.

miłego dnia życzę

 
reklama
Dzień dobry mamusie :)
Ale mam ochotę na kawusię ale zrobić mi się nie chce :/ M musiał pilnie podjechać do pracy... dzieć śpi jak zabity Leon chrapie...
Gdynianka masakra z tym kaszlem, no ale lepszy mokry niż suchy ja ostatnio prócz leków robię nebulizacje i jakby troszkę lepiej- no nawilżone śluzówki zawsze to jakaś ulga:sorry2: też miałam planowaną cesarkę ale że junior wcześniak no to jakoś tak samo wyszło ale się cieszę... no z tym samochodem to będziecie mieli co wspominać :tak:
Ja byłam wczoraj w tesco jak chodziłam w ciąży z Bartulą tonie mogłam się oprzeć a teraz jakoś weny do tych zakupów nie miałam- ostatnio już potrafiłam kupować a teraz znów nie :-( niby wiem że wszystko dobrze ale staram się szukać zajęć i nie szczególnie rozmarzyć mam nadzieję że przejdzie jak zacznę czuć regularne ruchy
Co do mężczyzn to powiem tak z nimi niestety trzeba łopatologicznie proste komunikaty i nie ma co liczyć że się domyślą bo tylko same się nakręcamy...
Co do lekarza ja chodzę prywatnie mam tylko jednego i przyznam szczerze że gdybym miała kogoś zaufanego z nfz nie miałabym oporów żeby zmienić natomiast nie bardzo mam odwagę bo to moja 4 ciąża Bartuś urodził się z 3 i to tylko dzięki trafnemu ustawieniu leków- poznałam tego lekarza w szpitalu po 2gim obumarciu i jakoś tak po rozmowie z nim postanowiłam zmienić no i się udało dlatego mam nadzieję że to maleństwo przyjdzie na świat całe i zdrowe... po prostu boję się teraz zmieniać...
Dziewczyny pytacie o szpitale ja jestem z Chorzowa rodziłam w Siemianowicach śl. byłam bardzo zadowolona i teraz też się tam wybieram ;)
Melonowa trzymamy kciuki !!!!
 
U mojego lekarza kosztuje badanie genetycznie 190 zł, ale z tego co wiem to róznie bierze raz za wizytę raz normalnie, zobacze za tydzien.
Melonowa trzymam kciuki:)
 
Witam się sobotnio:-) Mężuś właśnie wrócił z pracy, zje śniadanko i uciekamy po zakupy. Mam znowu włączonego mega lenia, totalnie nic mi się nie chce. A do tego czuję w sobie jakiś niepokój, mam nadzieję,że to jedynie wina pogody.

Melonowa powodzenia na egzaminie i nie daj się mdłościom.
Nik_i mam nadzieję,że przez resztę ciąży astma nie będzie nam dokuczać. Teraz taki głupi okres, zbyt długa zima była więc wszystko naraz zaczęło pylić. Ja tylko mam nadzieję,że lato nie będzie zbyt upalne, bo niestety niezbyt dobrze takie znoszę.
 
Cześć Kobitki,
ale się nie wyspałam! Śniły mi się straszne bzdury a o 7 rano ktoś zaczął na podwórku piłować kafelki. O zgrozo! Wstałam na równe nogi a jak się już obudziłam to i mój pęcherz więc co 30 min do łazienki. Lekarz mi poweidział że z tym sikaniem mi niedługo przejdzie ale zgaga się może pojawić bo Robal mój się powinien przesunąć ciut do góry i odcisnąć pęcherz :)
Za oknem szaro i ponuro i przyznam że znów głowa zaczyna mnie ćmić, ale zaraz napiję się kawki. Dziś zakupy sobie odpuszczam, zrobię w poniedziałek rano. W domu mam wszystko bo wczoraj pół dnia spędziłam w kuchni i bardzo się cieszę bo jakoś nie mam werwy.

melonowa trzymam kciuki, powodzenia.
Miłego dnia Kochane :)
 
hej na naprodukowalam sie i wystapil blad i wszystko zniknelo, wszystko dzisiaj sprzeciwilo sie przeciwko mnie. wszystknie dzisiaj denerwoje w szzdegolnosci dziecko bo sie dzisaij nie slucha a i rodzice i brat nie odpuszczaja mi bo wysmiewja sie ze mnie jak z jakiejs g...niary. robia ciagle awanture ze nie bede ich pouczac odnosnie mojego dziecka a sprawa dotyczy tego ze nosza malego po schodach choc sam juz chodzi a tak go rozpieszczaja a mnie z brzuchem jest ciezko nosiac ale do nidh nic nie dociera. malo tego maz wyjechal w niedziele wiec pol dnia przeplakalam wiem ze 2tyg bedzie ale strasznie mi bez niego zle. bede wam caly dzien narzekac
 
BunnyCukino kurde to Twoje dziecko to niech Oni Ciebie nie pouczają!! skoro Ty chcesz żeby chodził to do cholerki niech się dostosują! Współczuję że mąż wyjechał :( ale 2 tygodnie szybko miną i jak coś to pisz będziemy Ciebie przytulać :-)
Melonowa trzymam kciuki i daj znać !!

Byłam wczoraj na zakupach w drogerii natura, lakier do paznokci chciałam sobie kupić, weszłam tyko po to i trzymałam 2 w lewej ręce i prawą wyciągnęłam jeszcze jeden z najwyższej półki, jak go wyciągnęłam to kolejny dosłownie wyskoczył i rozwalił się o podłogę, przerażona stałam i nie wiedziałam co się stało, nawet go nie dotknęłam, pobrudzone rajstopy i buty, pani obok też, a pracownica ze sklepu na mnie naskoczyła z krzykiem że teraz mam za to zapłacić, tłumaczę kobiecie że nawet go nie dotknęłam że wyciągnęłam pierwszy a ten drugi wyskoczył, a ta do mnie że nie mam koszyka więc będę miała zapłacić, pytam się jej co ma koszyk wspólnego z tym lakierem a ona do mnie że jak bym miała koszyk to bym sobie drugą ręką przytrzymała żeby drugi nie wypadł, mówię kobiecie że jak bym miała koszyk to bym go trzymała w lewej ręce a prawą bym wyciągała lakier więc to nic nie zmienia, a ona do mnie że może by wpadł do koszyka.....a po za tym to trzeba przytrzymywać jak się wyciąga, pytam się jej czy jest jakaś informacja że jak wyciągam to mam trzymać resztę rzeczy na półce ( półka pochyła i z tyłu taki plastik co pcha do przodu lakiery), stwierdziła że wezwie ochronę mój M powiedział jej żeby wezwała i kierownika też i kobieta wymiękła, a darła się na mnie na maksa. Kurdę tak się zdenerwowałam że szok, jak by przyszła i normalnie ze mną rozmawiała to bym zapłaciła za ten lakier ale ta z pyskiem to ja się uparłam że nie, i nie zapłaciłam. I najgorsze że teraz mam straszne wyrzuty sumienia :( w nocy źle spałam :( masakra jaka jestem teraz rozchwiana emocjonalnie :(

aaa i na koniec dodam że też kupiłam pościel w biedronce taką żółtą z kubusiem puchatkiem :) a M mi dziś pokazywał gazetkę z lidla na przyszły tydzień że pampersy będą za 33 zł
 
BunnyCukino Twoje dziecko - Twoja sprawa! Powiedz im, że przez to ich głupie zachowanie mogą zaszkodzić następnemu dziecku, bo jak się przyzwyczai do noszenia to ty tez będziesz go musiała nosić, a to wcale nie jest dobre. Denerwują mnie tacy ludzie, którym się wydaje, że się mogą wpieprzać w wychowanie czyichś dzieci. Trzymam kciuki oby im wrócił rozum do głowy.

marys widziałam tą promocję :) A co do baby w sklepie to w takich sklepach raczej stawiają na uprzejmość sprzedawcy wobec klienta i ona wg mnie grubo przesadziła. Nie masz o co mieć wyrzutów sumienia. Nie Twoja wina, że pólka dziwnie skonstruowana. Z resztą takie sprawy jak przypadkowe zniszczenie jakiejś drobnej rzeczy powinni mieć wliczone w koszta.

Polecę Wam stronkę z zebranymi promocjami z gazetek z marketów dotyczące wszystkiego związanego z dziećmi:
PromoBaby.pl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
marys 25 też tak mam teraz ze nie popuszcze jak mnie ktoś zdenerwuje i krzyczy na mnie.
chciałam oststnio zlikwidowac konto w banku, a że zmieniłam jakiś czas temu nazwisko- w czerwcu 2 lata heheh to zmieniłam podpis, i oni stwierdzili że moj podpis na zleceniu zamkniecia konta nie jest moim podpisem...a kur...cze w przynich sie podpisywałam. paranaoja...wyciagaja z ludzi kolejne siano za prowadzenie konta kolejny miesiac...ale nakrzyczłam, ach...


a wczoraj mnie wkurzyła kuzyna żona co odzywa sie do nas tylko gdy zaczyna nową prace w jakiejś firmie i chce nam cos sprzedać. no mówie wam, paranoja. dziewczyna jak sprzedaje ubezpieczenia to naciąga kazdego z rodziny żeby kupił bo super. a potem za 2 mies. zrezygnowała z pracy bo takiego badziewu sprzedawać nie bedzie. a co rodzina siano straciła to już ma w d...
i wczoraj mi dzwoni, ze mam jej dać nr tel do znajomych bo musiim wcisnąć kolejne badziewie. mówie, chyba żartujesz, pojechałam jej że odezwac sie umiwe tylko w sprawie swoich spraw, a żeby zapytac co u nas to ma w dupie. i sie pozarłysmy.
p uwaza ze dobrze jej powiedziałam. ja w sumie też, ale wieczorem mnie złapały wyrzuty sumienia...

gratuluje wszystkich wieści
Melonowa musisz dać jak to powidziała kangurkowa mama- ktos w tym kraju musi rodzić zdrowe dzieci - to ja dodam i zdawać egzaminy!!!!

byłam wczoraj w Auchanie- nie wiem czy macie takie sklepy u was, ale u nas w p-niu sa dwa i ile tam widziałam śpiochów i innych takich... ale jak zapytałam to mi pani mowi że to na lato, ze na jesien są inne, grubsze rzeczy i ze bedą dopiero ok. lipca sierpnia.

narazie nie kupiłam nic, choć kusi...

robie dziś na obiad młode ziemniaki, kotlety indycze w panierce i młodą kapuste, już mi slina cieknie
od 2-3 dni nie moge już wciagac brzucha tak jak zawsze- tez tak macie?
niby nie jest duży, ale już inny, zdecydowanie.
widziałam sie wczoraj ze znajomą, termin ma na 17 października (mam kilka w ciazy, jedna na lipiec, jedna na 17.10, trzecia na 22.10, kolejna na sierpień) i jaki ona dziewczyny ma brzuszek!!! dużżżżżżyyyyyyy a pierowsze dziecko! wie już ze synek.

czekoladka mamy tak samo wizyty ;-)
 
reklama
Do góry