reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Gdynianka czekamy na wyniki, ten tydzień szybciutko przeleciał... a z serwisem to może potrwać nawet do trzech tygodni:baffled: bo 14 dni roboczych plus wysyłki... będziemy tęsknić!!!
bunny jednak myślę podobnie jak dziewczyny powinnaś rozmawiać a nie tłumić w sobie!!! trzymaj się kochana!!
czekoladka21 tak się zdarza w ciąży, jak się dzisiaj czujesz?
meago ja sobie robię słabą kawę z mlekiem i czasami mi pomaga... choć przy tym moim głupim ciśnieniu to może czasem nie powinnam ale traktuję to jako mniejsze zło i alternatywę dla paracetamolu... myślę że nie zaszkodzi :sorry2:
Z tym lakierem to jakaś paranoja bardzo dobrze że nie zapłaciłaś!!! Straty zawsze powinny być wkalkulowane w koszty! i niczym się nie przejmuj bo nie warto:tak:

Ja mam dzisiaj psiaka przyjaciółki bo pojechała na komunię mój Leon i jej (czterokrotnie albo nawet więcej wyższy euro dog) Grot są w podobnym wieku i zawsze się nie odstępują na krok mamy ubaw bo łażą za sobą łapa w łapę i nawet wspólnie patyk na dworze noszą komicznie to wygląda nasz mikrus z takim olbrzymem :-)
 
reklama
Cześc dziewczyny... jak ja sie dzis paskudnie czuje... masakra..od rana jestem zmęczona rozdrażniona mam mdłości .. a juz myslałam ze idzie ku lepszemu....
Dostałam wczoraj list ze mam umówic sie ze swoim GP (lekarzem rodzinnym) bo mam złe wyniki a dosłownie napisali ze wyniki sa nieprawidłowe... i teraz mam zagwozdkę czy chodzi o krew czy o mocz... bo jeśli o krew to u mnie normalka ze anemia ...tylko boje sie aby cos w moczu sie nie pokazało. W środę robiłam badania takie jak zazwyczaj w ciąży na rózne przeciwciała i hemoglobina i mocz.... W zeszłej ciąży zadzwonił do mnie mój GP i powiedział ze na recepcji jest dla mnie recepta i sposób przyjmowania lekarstw ..... teraz sie troche martwie.... no ale wymyślić nic nie wymyśle ... Pocieszam sie tylko tym ze gdyby to były nerki to by mi ciśnienie skoczyło a ja nadal mam za niskie ...
życze wam miłej spokojnej niedzieli :)
 
Cześć dziewczyny
Ja już po komunii. Pierwszy raz wywinełam orła w kościele, ale na szczęście nic mi się nie stalo. Pogoda okropna zimno, pada;/ Jak u was??
 
Witam wszystkie brzuchatki :-)
Wreszcie doczytalam wszystkie zaległości, na szczęscie od jutra będę miała już laptopa więc nareszcie powróci kontakt ze światem.

Mój mąż też mnie ostro wkurzył w ten weekend i nie odzywam się do niego. Stwierdził, że nie umiem gotować, ale ja tyle się poświęcam. Co prawda, przez ten mój brak apetytu nie za bardzo mi to gotowanie ostatnio wychodzi, ale kurcze mógłby sobie darować. Szkoda gadać...

Basia ma dalszy ciąg ząbkowania i od 6 zrobiła nam pobudkę. Jestem mega niewyspana. Do tego ta pogoda. Masakra:no:
 
hej u mnie dzisiaj nawet dobrze jesli chodzi o rodzicow oraz o pogode. wybralam sie dzisiaj na lody i chynszczyzne wiec humor poprawiony. dzisiaj malenstwo w brzuszku podczas mszy tak sie pchalo ze myslalam ze zrobi mi dziure w brzuchu :-)
 
DoMisia1985 moja Aniela codziennie budzi się o 6 :) a czasem nawet przed 6, więc jest "wesoło"

nonek to przestraszyłaś pewnie i siebie i całe towarzystwo. Ale już jest ok?

amethys nie masz co się zamartwiać na zapas. Odbierzesz wyniki i się okaże, że to nic takiego.

Zazdroszczę Wam tych ruchów. W poprzedniej ciąży czułam dość wcześnie bo w 18 tyg, ale teraz może nie być tak wcześnie bo podobno dzidź sobie wybrał tylną ścianę. Jutro mam USG na NFZ, zobaczymy co to za super sprzęt mają :)
 
Witam porannie i poniedzialkowo,
Dziewczyny naskrobalyscie tyle od czwartku, ze nie jestem w stanie ogarnac. Zreszta przy moim ostatnim roztargnieniu i zabieganiu mam problem zeby z czymkolwiek sie ogarnac:baffled:
Mielismy teraz dluzszy weekend i wybralismy sie ze znajomymi, ktorzy maja corke w podobnym wieku do naszej. Bylo bardzo milo, posiedzielismy, odpoczelismy. Dziewczyny bawily sie super, ale przy nas walczyly o wszystko. " Ja chce rozowy kubeczek; ja chce byc pierwsza" itd, itp. Juz sie zastanawiam, jak my nie zwariujemy, jak pojawi sie malenstwo:-p
Zmykam do pracy, zycze wam udanych wizyt, dobrych wynikow i udanego tygodnia.
 
reklama
Jeszcze laptop zipie, dzwoniłam do serwisu hp i jutro ma być po niego kurier, naprawa potrwa na szczęście około 1,5 tygodnia.
Dzisiaj jadę na 17 do ginka, a teraz siedzę jak na szpilkach czy będzie telefon w sprawie testu PAPP-a, mają dzwonić o ile coś nie tak. Oby więc nie zadzwonili.
Jestem dzisiaj jakaś taka ociężała, miałam problem ze wstaniem z łóżka, zawiezieniem Misia do żłobka. Nie wiem czy to pogoda, czy objaw ciąży, ale chyba zaraz dalej położę się do łóżka.
 
Do góry