reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Agatka2 ja aktualnie mieszkam w Katowicach, ale już niedługo przeprowadzamy się do innego miasta. Mój lekarz przyjmuję właśnie w Kato w szpitalu klinicznym, ale tam napewno nie chciałabym rodzić ze względu na fatalne opinie o porodówce. Natomiast w mieście, w którym niedługo zamieszkamy są dosyć dobre opinie, więc chyba będę rodzić tam. Ale martwi mnie właśnie brak lekarza prowadzącego. Chociaż z drugiej strony rodząc w szpitalu, w którym przyjmuje nasz lekarz i tak nie musimy trafić na jego dyżur :sorry: A masz już może jakiś szpital "na oku"? ;-)
 
Dziewczyny dobrze wiedzieć, że Wasze porody nie były takie złe, no i fakt, że będąc w ciąży każda z nas to będzie musiała przeżyć, nie ma innej drogi :p Bardziej niż poród martwi mnie dochodzenie do siebie po... Jak to jest zwłaszcza jeśli będą pęknięcia albo rana po nacinaniu :-(

Powiem Ci, że mnie nacięli w trakcie porodu, wcale tego nie czułam,tylko jak poleciała ciepła krew. A potem? Urodziłam o 1.15 w nocy, a ok 5 rano szłam juz do łazienki sama, prawie wcale nie bolało, może dobrze mnie zaszyli. Tylko jak siadałam na twardym krześle, to trochę bolało. Na 5-6 dzień po porodzie szwy zaczęły mnie "ciągnąć", chyba się goiło, a jak mi zdęli szwy, to już prawie wcale nie czułam. Więc też to zależy, wszystko trzeba traktować indywidualnie. 2-3 miesiące po nawet nie mogłam palcem wyczuć, gdzie jest ta blizna.

Położyłam Antka spać i biorę się za te okna, same się nie umyją...:-D:-D:-D
 
Jestem i mam wiele fajnej energi choc od rana bylam jak galaretka:-) wizyta na odpowiednim watku.. oby pani mi potwierdzila za miesiac coreczke to juz po scianach ze szczescia bede chodzila:-)

Witam nowe mamy:-) Bylam od wczoraj tak naladowana ze jak nacpana wiec przpraszam wiec dzisiaj witam:-)

Gusiak ja tez adasiowi w lumpku kupowalam najczesciej udalo mi sie nowe ale kupowalam mu jak skonczyl rok:tak:


Przepraszam ze narazie nie wszystkim odpowiem ale narazie wracam do siebie :-D
 
reklama
malabiala -Ja chodze do pani doktor która powiedziała mi, że mam na Łubinowej rodzić ale tez właśnie czytałam opinie i nie bardzo mi się to podoba, i zastanawiam się czy nie zmienić na szpital na Bogucicach bo o nim są super opinie, ale wtedy musialabym zmienic lekarza a żadnego nie znak ktory tam przyjmuje ehhh dylematy :p

kamilka87 - gratuluje córeczki i trzymam kciuki żeby się nic nie zmieniło :D
 
Do góry