reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

MamaKangurka ale burak. Ja bym sie upierala, zeby maz byl przy mnie. U mnie jest tak, ze na badanie ginekologiczne wchodzi sie samemu, a na usg wolaja meza. Oczywiscie lekarz mowi, gdzie moze stanac, czy usiasc, zeby nie przeszkadzal w badaniu.
Agatka ja kupilam w poprzedniej ciazy jeansy i spodnice, ktore maja w srodku gumki, ktore wraz ze wzrostem obwodu mozesz poluzowac.
Poza tym kupilam sobie spodnie zupelnie w normalnym sklepie, ale z gumka o rozmiar wieksze niz normalnie nosze. Teraz dokupilam sobie szorty, bo z moim dzieckiem najwygodniej biegac w spodniach, a nie w kieckach. A szorty kupowalam w orsayu, tez z gumka w pasie.
Poki co wciaz mieszcze sie w swoje spodnie. Mam nadzieje, ze bede jak najdluzej, bo te ciazowe ciuchy baaaardzo szybko sie nudza:-D
 
reklama
Hey wszystkim.Umnie śliczna pogoda i tak chcialo by sie na kocyk i popalać ale nie wolno i w związku tym mam do was pytanie.
Można używać samopolaczy w ciąży ? Mi chodzi bardziej o takie że się psika i są jak rajstopy, mam z zeszłego roku mi zostało dałam za to coś koło 70zł jeszcze były na przecenie.
I własnie nie wiem , któraś z was ma zamiar stosować albo stosowała w ciąży ? Potrzebuje jakoś fajnie wyglądać na komunii brata a nogi biale.
 
ja tez ogladam bosacka fajne ma rady i widac ze nie daje sie zwariowac... ostatnio mowila o sushi i ze mozna jesc ale jak mamy pewne ze swierza ryba:tak: i sery plesniowe tez mozna bo zeby dziecko moglo sie zarazic to musialby byc podany droga plciowa:-)

Mama kangurka swietne zdjecie jaki piekny profil:tak: z lekarza to burak ja byam chyba mu powiedziala do sluchu a wogole by mnie juz tam nie zobaczyli:no:

Wszystkiem gratuluje wizyt:tak:
 
Mama Kangura świetne zdjecie

kurde dziewczyny u nas piękna pogoda a ja leże jak dętka:zawstydzona/y::wściekła/y::no: słabo mi ... zdrzemnęłam sie na 2 h i nie przeszło. Zawsze latem miałam problem jak za długo na słońcu byłam ale teraz to jest przegięcie już nawet woda nie pomaga :no: macie może jakieś sposoby na takie sytuacje? bo nie chce całego lata przeleżeć w domu dopiero ciepło się zaczyna robić

 
Noo za tydzień idę do tego ze szpitala, zrobi mi ponownie USG i opowie, pogada podobno super lekarz :) mam nadzieję, że tym razem się nie zawiodę.
A co do fotki, to jestem w ogóle w szoku. Jeszcze kilka tygodni temu była fasola, potem krewetka a teraz normalnie twarz jak się patrzy ;)))
 
reklama
MamaKangura piękna fotka!
Kurcze, ja mam jutro usg genetyczne, strasznie się denerwuje. Trzymajcie proszę kciuki żeby wszystko było dobrze, bo mi od kilku lat wszystko się wali na głowę, więc się boję żeby z dzidzią wszystko było ok. Już dawno mi się nic dobrego nie przytrafiło, a tu dzidziuś który ratuje wszystko!:)

Magda86Poznan - jasne że się widzimy na warsztatach. Jakoś bliżej terminu się zgadamy na priv, jak się zlokalizujemy:)

A poza tym na forum było już tyyyyle nowych informacji, że nie wiem co miałam komu odpisać:)

Na pewno Was wszystkie pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie kolejne wizyty i USG! :)
 
Do góry