reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

burza,mam nadzieje, ze szybko sie "wylizesz" :-)
nie wiem co ja juz mam robic z ta cera- wygladam fatalnie. Nigdy nigdy nie mialam problemow, a teraz to wygladam... Szkoda gadac:zawstydzona/y:
Dzis przyszedl mi list, ze za tydzien mam USG . Nie moge sie juz doczekac:-) co prawda juz widzialam Maluszka, ale caly czas jakos zle mysli nie Daja mi spokoju. Zreszta co Wam bede mowic skoro kazda ma wieksze lub mniejsze obawy.

moj S ostatnio doszkalal sie na temat diety ciezarnych i teraz mamy 16 litrow mleka w garazu:-D nie zartuje!
smialam sie z kolezanka ze i tak dobrze, ze jeszcze krowy na podworku nie mamy.
 
reklama
Melduje sie i ja!

Jak narazie dochodze do siebie bo mnie synus z rownowagi wyprowadzil.. lezal do oporu potem mial przynies majtki skarpety potem sobie wymyslil ze koszulke zmieni i bluzy nie chce wywalil cala polkie ciuchow noszz:wściekła/y::wściekła/y:
Wkoncu poszlismy po 8 grubo:no:


Ja pootwieralam juz okna na calego i sie wietrzy.. juz jest bardzo cieploo milutko dzisiaj odbiore goscia to idziemy na rynek na lody:tak:
 
Dzień dobry!

Kamilka, u mnie też się wietrzy:-) wreszcie czuję, że żyję kiedy jest tak pięknie za oknem! A mój synek też czasem ma takie napady histerii i doprowadza mnie do szału;-)
a co do lodów, to chodzą już za mną od tygodnia, muszę w końcu się skusić:tak:

Trochę mnie mdli, a myślałam, że to już za mną...
Miłego dnia!
 
Cześć!! W końcu i do mnie dotarła piękna pogoda i mogłam wyciągnąć wiosenny płaszczyk, który jednak się leciutko nie dopina na brzuszku i w biuście :)) Wstyd się przyznać, ale do tej pory ganiałam w zimowym, taka pogoda u nas była, a ja jestem zmarzluch okropny.
Byłam wczoraj z B. w kinie na filmie :Układ zamknięty", no i jestem pod wrażeniem, mega film! Później poszliśmy coś zjeść i miałam ochotę tylko na frytki, pochłonęłam dużą porcję.
Burzato niech Cię tam badają i szybciutko wypuszczają do domku :))))
 
Witam, u nas wczoraj było pięknie, więc prawie cały dzień spędziliśmy na dworze. Dzisiaj niby ciepło, ale chmurzy się i zapowiada na deszcz. W niedzielę poinformowaliśmy o ciąży mojego tatę i macochę, ojciec z wrażenia zaniemówił, potem nas wyściskał i się biedny popłakał:-) Pani Ania też miała łzy w oczach:-)
Moja siostra zareagowała inaczej, co prawda jej powiedziałam przez telefon, usłyszałam zimnym tonem "no to gratuluję, powodzenia". Potem tłumaczyła się, że była zaskoczona i się zmartwiła czy dam sobie radę, głównie finansowo. no i zdrowotnie. Ale teraz wiem, że się cieszy i mnie wspiera.
Wczoraj dostałam wiadomość, że od poniedziałku moje dziecko idzie do żłobka:-) Zależy mi na tym, bo dzięki temu będzie miał kontakt z rówieśnikami. A dzisiaj składam papiery do kilku przedszkoli i jeśli się dostanie to od września pójdzie, jesli nie dostanie się to zostanie w żłobku do ukończenia 3 lat.

Burza zdrówka życzę, mam nadzieję, że szybciutko opuścisz mury szpitalne.

Co do chrapki na lody to mam ją nieustannie, mąż co kilka dni zaopatruje zamrażalnik. Najbardziej mam ochotę na śmietankowe, choć tak normalnie przepadam za orzechowymi.
Cera nadal fatalna, mega sucha i mam jakieś czerwone plamki.
 
Ach, te lody! Za mną też chodzą, ale takie śmietankowe, włoskie z automatu.Już się nie mogę doczekać, kiedy u nas na rynku otworzą budkę z lodami... A ostatnio mąż kupił takie z Zielonej Budki, waniliowe, też były pyyyszne...:-D
Mój synek dzisiaj obudził się o 5.50 i już chciał się bawić, no ale na szczęście udało mi się go przetrzymać w łózeczku do wpół ósmej, to się jeszcze trochę zdżemnełam. Ostatnio w ogółe coś mu się poprzestawiało i budzi się bardzo wcześnie.

Słońce świeci za oknem, aż chce się żyć...
 
reklama
Witam dziewczyny,
Maddlena - za mną też chodzą te włoskie:-D A pogoda dzisiaj w Poznaniu taka nijaka trochę, niby ciepło, ale wietrznie i zachmurzone jakby miało padać:/
Ale ja mam dzisiaj wizytę, więc już na nic nie zwracam uwagi, tylko czekam na USG. No i się martwię, bo wyniki badania moczu wyszły bardzo kiepsko...
 
Do góry