reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Nati maszrację usg nie pokaże prawidłowej wagi tymbardziej ze w jednym miesiący przybrał na wadzę 1,6kg a teraz jak poszłam po 3 tyg to aż mnie przytkało tylko 300g, lekarka sama powiedziała, że brzuch mam duży, ale jedyne co dla mnie to oznacza to wyciskanie klocuszka:) boję się tylko ze nie będę dała rady...zobaczymy dziś wstałam z podłym nastawieniem za oknami mgła że nic nie widać nie dość, ze mam dość siedzenia w domu wyczekiwania to jeszcze nie ma co ze sobą zrobić, ani spacer, ani jakaś rozrywka bo gdzie jak człowiek ledwie chodzi i kolejny dzień taki sam .............czyli do d...py. Beznadzieja zazdroszczę mamom które już urodziły, fakt z dzieckiem na spacer w taką pogodę nie wyjdziesz....widocznie taka pora roku mi nie służy jak człowiek chodzi do pracy to dzień zaczyna po 17 gdy przychodzi z pracy a tu od rana to samo:)
A swoją drogą to Natalia chyba rodzi tak się udzielała na forum a u kilka dni cisza..........
 
Ostatnia edycja:
Czesc Dziewczyny... Jutro jest nasz termin :) A my dalej w dwupaku, choc organizm wysyla mi coraz wiecej sygnalow ze tuz tuz, jakos nie mialam nastroju pisac taka zmiana hormony sie odkrecily w druga strone.. Pare dni temu wypadl nam ten czop.. takze jeszcze troszke, wczoraj bylo mi tak niedobrze na wieczor przez 2 h chyba mnie trzymalo myslalam ze w lozku bede wymiotowac, dzis co chwile lazienka- organizm sie oczyszcza..Moje swedzenie ciala ustapilo w 90 procentach. Synek rusza sie ale cale noce raczej przesypia:) Nasi bliscy, znajomi juz nie moga sie doczekac Naszego Malucha a on jaja sobie robi w brzusiu:)
Pozdrawiam, zaraz wstawie zdjecie naszego Brzusia:)
 
Witajcie dziewczyny. Doczekałam się na moją Hanulkę. Urodziłam w środę o 10.35. Parametry startowe to 3630g i 56cm. Jest przeciwieństwem swojej siostry. Tamta bardzo jasny blond, a Hania na oddziale zaskoczenie i zainteresowanie wzbudzała ma tak ciemne i gęste wlosy. Poród z emocjami, bo małej spadało tętno, ale skonczylo sie dobrze. Jak wrócę do świata żywych to nadrobię zaleglosci. Buziaki
 
Rojku - gratulacje :)
Natalia - trochę ci zazdroszczę pierwszych objawów porodowych.
Ale wszystkie się niedługo doczekamy. Wiem, pogoda podła, brzuch przeszkadza we wszystkim. Też większość czasu spędzam na kanapie z pilotem w ręce. Ale tak sobie ciągle powtarzam...JESZCZE tylko kilka dni :)
Kika, Aaga - wytrzymamy, co to te kilka dni w porównaniu z całą ciążą :-) Albo tym ciężkim ostatnim miesiacem. Damy radę :) A jaka będzie radocha jak w końcu się zacznie akcja porodowa :) Ja to pewnie bede skakać z radosci :)
 
Posprzatalam mieszkanko, zrobilam obiad troszke sie pokrecilam po domu, ubralam posciel zeby nie nudzic sie.. Synek uparty dalej w brzuszku chce byc, Moze rowno z terminem postanowi wyjsc.. Wszyscy juz czekaja na wiadomsci a ja dalej na porodowke sie nie wybieram...Mam nadzieje ze nie przenosze Malego dlugo.Bo +25 kg daje mi popalic
 
reklama
Do góry