reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

natalia nie zazdroszcze tego swedzenia-ciekawe czy od razu po porodzie przejdzie-mamnadzieje ze tak

andzioszka nie pomyslalam ze komus moje kropki moga przeszkadzac:) ok ogranicze,tyle ze bedzie to trudne bo jestem wzrokowcem i kropki sluza mi w wyrazaniu lepszym moich emocji i przemyslen-tak mam od malego-polonistom sie to podobalo;)
bede sie starac, ale nie badz zla jak niechcacy sie zapomne i walne kropki-ten typ tak ma, ale bede walczyc:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
kaskaleczna lepiej sprawdzić tę żółtaczkę, ale na pewno jest w normie. Jeśli mówią, że wcześniaki mają ją dłużej, to tak jest. Nie martw się.

Natalia dobrze, że to nie cholestaza. Skoro już masz dość długo silne b, to chyba lada moment może się zacząć :)

ja też już czekam i czekam... choć wiem, że do terminu jeszcze czas, ale liczę, że synuś zrobi niespodziankę i zechce wcześniej się nam pokazać :)
 
Natalia Maliny są poto i skurczo-pędne. Dlatego odradzane kobietom w ciąży. Zwłaszcza napary z malin. ;)

Aaga rozumiem Twoje zniecierpliwienie. Moja Pani gin stwierdziła,że biorąc pod uwagę jak długa jest szyjka to się przenosimy. Jak to usłyszałam to omal w płacz nie wpadłam. Jestem tak bardzo wymęczona. Liczę tylko na to,że nie przywitam grudnia w dwupaku, bo naprawdę się zwyję!
 
andzioszka mi szyjka skróciła się w szybkim tempie, więc nie jest powiedziane, że i u Ciebie tak nie będzie. Też liczę na to, że nie przenoszę, ale to dzidzia decyduje, kiedy jest gotowa. My możemy spróbować coś przyspieszyć, ale w sumie spacery, jakiś wysiłek, seks, czy to na pewno przyspieszy? Koleżanka chciała trafić w swoją rocznicę ślubu, dużo chodziła, odkurzała, uprawiała seks, nawet biegała trochę i robiła przysiady. Mały wyszedł 4 dni po rocznicy :) Więc chyba nie mamy na to wpływu.
 
Powiem Wam w ten sposób wcześnej przez te wszystkie miesiące paranoicznie myślałam wręcz o porodzie ale zauważyłam ze jestem już tak zmęczona ciążą że naprawdę chce mieć to wszystko z głowy urodzić zdrowe maleństwo, ja tez piję napar z liści malin dokładnie rodzice miesiąc temu zerwali mi ze swojego ogrodu i zaczęłam pić. Kolezanka moja niziutka malutka wąziutka piła je przez 2 tyg przed porodem urodziła sama bez znieczulenia bez nacinania chłopa 4200.
Ja czekam tylko do 20 co powie lekarka już doczekać się nie mogę, ale chce mieć to za sobą...:-)i marzę tylko żeby to był listopad:-)
 
Dziewczynki z tymi malinami, to chodzi o napar z liści malin tak jak pisze kika, a nie o same maliny. Też piję już od ponad dwóch tygodni,ale jak widać dupa. Mój suwaczek troszkę przekłamuje, bo tp mam jutro. Jutro też zresztą moje urodziny. Mógłby mi prezent wyskoczyć...
 
reklama
Dziewczynki ja juz w domu z moim Skarbkiem :-) Wojtus mial 3280 i 58cm :) ma blond wloski i jest idealny ;-) zaczelam porod naturalnie, ale niestety skonczylo sie cesarka :-) pozdrawiamy :-)
 
Do góry