reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Hej hej! :) Co tam u Was dziewczynki? Trzymacie się jakoś? :p
Czytałam Was troszkę i powiem Wam, że po porodzie będziecie tęsknić za tymi dolegliwościami! :) Widzę to po sobie, tęsknię za tym drapaniem brzuszka, obserwowaniem każdego nowego rozstępu, bieganiem do kibelka i wahaniami nastrojów :p Najbardziej tęsknię za kopniaczkami i wybrzuszeniami Milenki :p
Milenka ma dalej okropne kolki, kupiłam jej INFACOL i jest ok, nareszcie słychać jakieś bączki :p Dziś wizyta położnej, Milenka waży 3600, moim zdaniem ta waga położnej była zepsuta, bo Milenka to już spory klocek, a w wagi mało przybrała, poza tym ta waga wyłączała się ciągle :p
Mąż dziś w pracy, druga zmiana... Ja humor ok, ale jestem pewna, że jak tylko się ściemni, to dopadnie mnie nerwica, pierwsze dni po porodzie były straszne, hormony mi opadły to i nerwica się pojawiła, kupiłam dziś jakieś tabletki uspokajające, nervosolu nie chcę brać, bo jestem po nich strasznie senna i otumaniona a muszę się Małą zajmować :p
Aha, co do pokarmu to przegrałam walkę, piersi praktycznie puste i Milenka je tylko Nan Pro 1. Jest mi strasznie smutno z tego powodu, ale nic na to nie poradzę :(

Kochane trzymajcie się cieplutko! :*
 
Witam się po długiej nieobecności :) Już nie jestem w dwupaku...
05.11.2013 o godz. 12 15 na świat przyszła nasza córeczka Iga :-):-) jest śliczna, cudowna i kochana :-):-)

Maagsiaa - ja karmie cycem i się nie orientuje w mlekach ale powiem Ci czego się dowiedziałam w szpitalu i od babek które zajmowały się laktacja i one odradzały te mleko NAN i polecały Bebilon comfort mówiły że po Nanie są właśnie straszne kolki i zaparcia a bebilon jest łagodniejszy, moja znajoma swojego synka też karmiła nanem i maluszek wogóle kupki nie mógł zrobić i podawała mu czopki bo biedak się męczył. Ja kupiłam bebilon w razie "W" żeby mieć w domu :) Tak mi siostry radziły bo ja sama zielona w tych sprawach:-p
Trzymajcie się laski :happy:
 
Akilegna po pierwsze gratki! :) Móisz, że po Nanie są kolki? Kurcze a może jednak zmienię Milence to mleko, w sumie powiem, że tak w głębi serca czuję, jakby to nie miało być TO mleko, ciągnie mnie do innego mleka... Nie wiem co mam robić :(
 
Może spróbuj z innym i zobacz jak malutka zareaguje, może akurat miną jej kolki :happy:tym bardziej, że sama czujesz że to nie to mleko, mamina intuicja ci podpowiada:-) Ja pisze to co mi mówili i każdy odradzał NAN polecali bebilon comfort i jeszcze jakieś ale teraz sobie przypomnieć nie mogę bo one podobną są łagodniejsze dla niemowlaczków.
 
akilegna wielkie gratulacje:-) Ja znów sama dziewczyny siedzę i się strasznie nudzę. Macie rację rojku dawno nie dawała znaku, ciekawe co tam u niej. Chyba się wezmę za pisanie prac zaliczeniowych bo jak mała będzie to nie będzie kiedy a teraz szybciej czas zleci
 
ojej padam normalnie dzis...zrobilam obiad, posprzatalam kuchnie, lazienke ,poskladalam pranie i padam. jeszcze krzywo jakos stanelam i w biodrze mi strzelilo cos i boli brr niezdara jestem. teraz wcianam kanapeczki z serem i ketchupem. pychaa
 
maagsia ja tez karmię sztucznym mlekiem mojego Mikołajka bo mój natomiast nie umie ssać piersi i wogole ja odpycha mimo że mam pokarm...i karmię go Bebilon 1 z pronutra i wszystko jest jak narazie ok ładne kupki robi i nie ma kolek( odpukać)..więc może zmien jej...mi tez brakuje tych kopniec mikolajka w brzuchu no i snu..wiec korzystajcie dziewczyny ktore sa w dwupaku:)
 
reklama
Do góry