reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Mnie też zaczyna ciągnąć tam u dołu. Czuje się jakbym była po porządnym aerobiku z rozciąganiem krocza - takim jak do szpagatu :( Najgorsze, ze to boli nawet przy przewracaniu z boku na bok. Dalszych objawów porodu brak, więc nie robię paniki.
Do tego jeszcze przypałętał mi się katar i lekkie przeziębienie.

I wszystko to powoduje, że czuje się jak małe słoniątko z zapchaną trąbą, tzn czuje się wielka, obolała, kicham i ciągle marudzę. Chcę urodzić po 22 (termin mam na 26), ale coraz częściej myslę, że nie wytrzymam tak długo ... Strasznie ciężki ten ostatni miesiąc!
 
Naati my tez obstawialismy ze nie dotrwam do terminu a on juz za 11 dni, a ja dalej chodze a bole takie silniejsze to juz mam sporo czasu ale dalej cisza.. dzis mnie taki naprawde porzadny zlapal ale niestety minal.. Ja to z moim wielkim brzuszkiem jestem jak sloniatko.. Do niedawna tez meczylam sie z katarem kichaniem itd.. ale przeszlo...
 
Bo pierwszy dzień ostatniej miesiączki był 14 lutego więc koniec 40 tygodnia to 21 i z momentu owulacji tez tak wychodzi . Tylko z ruchów pierwszych a też podobno sie ustala wychodzi na 15
 
Czesc Dziewczynki:) ja cala noc spalam z pieluszka tetrowa na brzuszku taka zmoczona zeby nie drapac i zeby ulge przynioslo, nogi mam podrapane tak strasznie to swedzi... Jak cp rano mialam obudzic P do pracy, o 5 10 mojego czasu.. i 5 04 gadalam mu ze musi zaraz wstawac on ze ok i wylaczylam budzik bo mowie przeciez nie usne a tu... usnelam i 6 20 dzwonia z firmy gdzie on jest i w 3 minuty gotowy :) Musze isc spac bo przeciez tak ladnie ciemno na dworzu akurat na sen..Takze do poznije , dzis mam pracujacy dzien,
 
hej ale miałam przygodę, miałam trochę rozlaną wode w kuchni poślizgnęłam się nogi mi się rozjechały i ból jakbym krocze na pół miałą przecinane, kurdę boli... nogę ciężko mi podnieść.........
 
Natalia2291 współczuje swędzenia. Mnie w ciąży wszystko bardziej boli i denerwuje. Takie swędzenie to może do szału doprowadzić.
Kika przynajmniej sobie poćwićwiczyłaś rozciąganie. Żartuję oczywiście. Najgorsze, że kobieta przez ten brzuch to taka gapa jest. Ja też się ciągle o cos potykam, wylewam itd. Jak mój mąż widzi mnie jak się za coś biore to od razu mnie wyręcza. Ponoć robię wszystko tak nieuważnie, że on się boi, ze krzywde sobie zrobię.

Trzeba się przed porodem wykurować, ty Kika swoją nogę a ja katarek, bo chyba torchę ciężej się rodzi jak cię coś rozprasza i dodatkowo boli :( ;-)
 
kika osroznie uwazaj na siebie,
nati oj uwierz mi ze moze doprowadzic az do placzu bo niema sposobu, dzis moj P na zakupy poleci to mi kupi bialego jelenia i sie umyje w nim moze zlagodzi, bo wczoraj z kapusta siedzialam na ciele i nic.

Jemy dopiero sniadanko bo musialam zadzwonic do szpitala i przelozyc mojego P wizyte, w nocy wypilam wapno i nic nie pomoglo tez na to swedzenie... teraz mam gotowe drugie moze cos pomoze.. Musze probowac wszystkiego bo koszmar co mi sie dzieje ze skora ale jutro ide do poloznej to moze cos zaradzimy razem.
 
reklama
Do góry