reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

wzasadzie to sa nasze przemyślenia na forum to tak jakby przeczytał twój pamiętnik jakby chciał i był zainteresowany to o swoich obawach mogłaś z nim porozmawiać a tak forum ci pomaga:)
 
reklama
hej rzadko tu zagladam a wrecz ostatnio wcale bo ciagle cos na mnie spada ale teraz mam sprawe do lekareczek (jesli jeszcze tu sa) robilam swojemu 2latkowi badania krwi na ALT, AST i Kinaza fosfokreatynowa i wyniki wyszly nie bardzo co to moze znaczyc? ALT 21 U/l (0-41), AST 47 U/l (0-40), Kinaza fosfokreatynowa 207 U/l (38-174
 
Czesc Dziewczyny..My po sniadanku, Niedlugo z P ruszamy na miasto bo przyszedl juz wczoraj czek zaten podatek i musze go zrealizowac, i jak beda dzis na koncie to juz czesc prezentow na swieta zamowie przez neta... i takie siatki do okien musze zeby pajaki nie wlazily, bo raz jak na suficie znalazlam to az moj P byl w szoku ze taki wielki, Bo mamy mieszkanie kolo rzeki i to bardziej je mobilizuje do wychodzenia.. Dzis na obiad roladki z kurczaka z serem, boczkiem, cebulka ogorkiem kiszonym, sosik i ziemniaczki mm pycha.
 
Cześć mamusie
zielonakredka trzymam kciuki
kaaroo fajnie że wszystko w porządku. jak ten czas leci to niesamowite
Ja jutro do szpitala. Mam nadzieje że jakieś decyzje zostaną podjęte bo nie chce tam tak po prostu leżeć i czekać. Muszę się jeszcze dopakować i dokupić jakieś gazety (na wypadek gdyby na samym leżeniu się skończyło). No stresuje się trochę.
Dziewczyny mam pewnie bardzo głupie pytanie ale czy tworzące się rozwarcie się jakoś czuje??
 
reklama
Do góry