reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Witamy się ciągle i wciąż razem:-) Ale to spokój czyżbyście świętowały ? Ja niestety nie M na działce impregnuje drewno na dach bo normalnie nie ma kiedy ciągle w pracy a tu zima idzie;-( Miał być ten dach zrobiony w tym roku ale po pierwsze brak czasu i kiepsko z kasą. Byłam wczoraj z M w kinie i w połowie seansu jak mnie skurcze siekły myslałam już ze się zaczeło ale niestety ustąpiło dzisiaj cisza jak makiem zasiał
Lefkowa wielkie gratulacje :-) coraz mniej nas dziewczyny
 
reklama
ewelina0307 no to pewnie ciekawie sie zrobilo jak przyszedl skurczyk,
My dzis mielismy isc na pobranie krwi i do poloznej ale przelozylam wizyty choc do przychodni mam 10 minut to taka pogoda jest okropna ze odpuscilam sobie, Mojemu P odrazu ulzylo ze nie poszlam bo nie lubi jak sama chodze bo sie martwi, a niestety musial byc w pracy.. Niebawem bedziemy mieli sesje z brzuszkiem (mam nadzieje ze P zdazy zalatwic wszystko do rozpakowania sie mojego) ... W nocy standard 2h spane takze rewelacja
 
No mało nas mało ja to w ogóle ostatna pewnie urodzę hehehehe tak czuje...termin na 29 ech wszystkie urodzicie a ja doła będę łapać co tojest tak naprawdę 2,5 tyg tyle czasu już się przemęczyłyśmy, ale z drugiej strony.................kiedy w końcu będzie po wszystkim:szok::szok::szok:
 
przyjdzie moment ( i to najmniej oczekiwany) i my zaczniemy rodzic.. Wpadla wczoraj sasiadka z zabawkami dla Malego i gadalysmy chwilke i mowi ze nie wygladam zebym miala przenosic.. Juz mam coraz nizej brzuszek i wczoraj znow dosc mocne skurcze ale dalej czekamy.
 
ja juz mam nisko az sama sie dziwie ze tak spada sobie, i nadal strasznie skora mnie swedzi az mam podrapane takie szramki na brzuchu, skora to juz taka cienka najgorzej nad i wokol pepka mam to az dotknac niemozna tam Maly bark chyba ma bo ciagle takie wypchane, tak swedzi ze szok.
 
Dziewczyny c dzis na obiadek robicie?? bo musze cos wymyslec ale niemam zielonego pojecia....
W sobote przyszly mi papiery ze zwrot podadtku dostane, przed samym porodem pieniazki o ktorych wogole zapomnialam rewelacja..
 
kika nie martw się i na nas przyjdzie pora tyle czekałyśmy to i kilka dni damy rade. U mnie dziś kopytka z sosem i mięsem z karczku. Robimy też z mamą paszteciki z farszem co prawda nie przepadam ale trudno:-)
natalia ja też czekam na zwrot vat ale przed porodem to się raczej nie doczekam US ma cztery miesiące na zwrot:-( Szybciej mam nadzieje będą decyzje czy przyznali mi stypendium rektora na uczelni mam nadzieje że tak chociaż część kredytu się bedzie spłacać
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry