reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Witam.
Lefkowa trzymam kciuki wszystkie cztery. Pomyśleć że to już naprawdę za chwileczkę będziesz mieć maleństwo przy sobie.
kaskaleczna Powiem ci że jak czytałam to co napisałaś to ....szacun. A powiedz mi czy w szpitalu były dostępne laktatory jak by coś czy raczej trzeba mieć swój?

Dzisiaj obudziłam sie o 3 w nocy i po spaniu. miałam takie okropne myśli, że nawet nie będę o nich pisać bo sama się boję i nie mogłam się od nich opędzić. Zaraz zabieram się za prasowanie bo trochę się nazbierało a potem jedziemy kupić panele. Zrobię wszystko żeby już nie myśleć bo wtedy łapię strasznego doła.
 
nietypowy.nick u mnie w szpitalu nie było laktatorów. ja na wszelki wypadek kupiłam sobie wcześniej: laktator, herbatkę na laktację, kapturki na sutki do karmienia i wszystko miałam w torbie i to mi sie baaardzo przydało. Miałąm taki laktator od razu z butelką dla noworodków antykolkową. kapturków do tej pory używam bo synio ma mały pyszczek a ja wielkie brodawki i nawet położna powiedziała że bez nich nie dam rady karmić.:)
chociaż słyszałam że w niektórych szpitalach mają do wypożyczenia.

zawsze jak będzie potrzebny laktator to ktoś może ci dokupić i donieść. moja koleżanka miała taki sam sprzęt jak ja i go w ogóle nie użyła. kwestia indywidualna..........c hociaż koleżanki z sali jak miały pokarm i miały nawał to wysłały mężów po laktatory do apteki- bo wtedy lepiej ściągnąć nadmiar, nie każdy umie ręcznie- chociaż z moich obserwacji wynika że ręcznie wiecej pokarmu na raz wylatuje........
 
Ostatnia edycja:
Powiem ci z mojego doświadczenia swiezego jak to wyglada.
ja mam ręczny laktator tommee tippee closer to nature. dla mnie jest rewelacyjny. za cały zestaw z butelkami na allegro zapłaciłam 69 zł.
wydaje mi sie ze na poczatek wystarczy reczny laktator bo moze akurat nie bedzie ci w ogole potrzebny- bedziesz miala pokarm:) ja w ciazy nie mialam nawet siary. a moze jakas kolezanka mogla by ci pozyczyc tak na wszelki wypadek? ja nie mialam od kogo pozyczyc.

nie ma co wydawac pieniedzy na rzeczy ktore moga okazac sie zbedne-lepiej cos kupic dziecku za to:)
jak bedzie ci potrzebny i tym recznym nie dasz rady (jak bedzie taka potrzeba) to kupic mozna elektryczna dojarke:)
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczyny! ja niestety jeszcze w dwupaku. nie podaja mi nic bo rozwarcie sie nie rusza, a skurcze sa malo bolesne. mialam nadzieje miec juz synka przy sobie, a tak niestety lezymy na oddziale.
 
iwona trzymaj się, już niedługo...
kaaroo gratulacje, jak ten czas leci, dopiero rodziłaś... Jak opieka nad maleństwem Ci idzie? u nas bez zmian - oczekujemy :)
 
reklama
Do góry