reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
kaaroo - do tego co pakujemy do torby kilka dziewczyn wrzuciło propozycje w odpowiednim wątku! jak nie znajdziesz daj znac to Ci przekopiuje. No a ja swoje maleństwo ubiore w kaftanik , body, mam tez taki cieplejszy dresik z kapturkiem, skarpetki, czapka na bank no i kombinezon. i grubym kocykiem przykryje w nosidełku.




860i3e5ez8vmq73d.png


7u229n73xrci349t.png


 
Hej laski
Dobrze ze u was wszystko ok:) mnie przyjeli na patologie ciazy w pt zostalam na obserwacji oprocz skroconej szyjki wyszlo ze mam 1 cm rozwarcia i zle badania z krwi mi wyszly wiec dali mi antybiotyk dozylnie magnez i 4 zastrzyki na sterydy na plucka dla dzidzi. Czekam na wyniki z wymazow i dopiero wtedy beda cos wiecej wiedzieli i wtedy sprawdza co tam z szyjka. Moze w pt mnie wypisza albo w pn. Zobaczymy. Jestem dobrej mysli ze mnie niedlugo wypuszcza i w domku bede sobie lezala. A mikus rzadzi w moim brzuszku wiec wszystko z nim dobrze. Jestem pod dobra opieka wiec to jest najwazniejsze. Trzymajcie sie cieplo.
 
kochane czytam Was ale dzisiaj nie mam sily sie rozpisać..trzymam kciuki za mamusie leżące i gratuluje tym którym wizyta przyniosła dobre wiadomości ( a wizytowo widze mocno u wszystkich),,,:)ja również byłam u gin i niestety dzidzius sie nie przekręcił :((nie chce Wam jęczęć bo wiem że każdy ma swoje zdanie w kwestii cc i sn. Dla mnie wiadomość o cc jest bardzo dobijająca tym bardziej żę tak jakby troche się przyczyniłam do tego miednicowego ułożenia i to mnie jeszcze bardziej męczy... Wciąz miałam nadzieję.Nic to..moze jutro będzie lepiej, musze się oswoić z tą myślą nie ma wyjścia. Miłej nocki dziewuchy..:)
 
brackie w tą sobotę wesele :)jak zwykle wszystko na ostatnią chwilę robie:) szisiaj M. kupiłam koszule i pasek do spodni a sobie nic........ Stwierdziłam że chociaż on jak człowiek będzie wyglądał.... ja to już orka nie człowiek;)

ania trzymaj się

dziewczny nie szalejcie za mocno..........niech dzidzi odpoczywa u was
 
Witam
Dopiero znalazłam chwilę żeby Was poczytać i zobaczyć co się u was dzieje ;-)Wszytko dlatego, że z moim M szykowaliśmy pokój dla małej w końcu jest pomalowany meble złożone, idealnie :biggrin2: tyle radości, że szok :)

kaskaleczna
dzięki za linka, już się zarejestrowałam i czekam na zabaweczkę :)
kaaroo zazdroszczę zdecydowania się na imię :) my dalej myślimy, myślimy i nie możemy się zdecydować :) a tak nawiasem mówiąc ja chciałam Blankę ale mój M kategorycznie powiedział Nie :p

Gratuluje wszystkim udanych wizyt i oby tak dalej. :-)
 
anoula82, jeśli to cię pocieszy, moje dziecko odwróciło się dopiero w 27-28 tygodniu ciąży, a było ułożone pośladkowo.. Teraz stoję przed kolejnym problemem - mam wadę wzroku -4,5, a w szpitalu, w którym chcę rodzić nie ma znieczulenia.. Martwię się, że nie wszystko pójdzie po mojej myśli. Z jednej strony chcę rodzić w 100% naturalnie, z drugiej obawiam się bólu i komplikacji, a przede wszystkim problemów ze wzrokiem.. W poniedziałek wybieram się na konsultacje do okulisty.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam was dziewczynki dawno nic nie pisałam ale mam smutne dni z dzidzia wszystko ok ale tata mój chce pomoc mojemu M żebyśmy zalali strop na naszym domku przed zimą bo nik mu więcej nie pomoże mimo że ma brata i dwóch szwagrow . Nie jest już pierwszej młodości i ma mnóstwo swoich spraw i mam wrażenie że mama ma o to ciągle pretensje i widzę jak on sie strasznie z tym czuje martwię sie o niego żeby sie nie pochorowal nawet nie ma kiedy odpoczac.
Cieszę sie że narazie wszystkie w dwupaku i trzymam kciuki za te z problemami pozdrawiam :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry