reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Magda cc jest wykorzystywane glownie w stanach zagrozenia zycia a nie wybor porodu.. Do niedawna bylo to zakazane... I cale szczescie wielu lekarzy zachowuje dobre imie i odmawia " umawianych cc" i chwala im za to...

A dehaira zachowuje sie jak dziecko teraz pokazuje ze co? Ze zdania swojego wypowiedziec nie wolno?? Bede przy swojej opini obstawac...

Kinga super ze po wizycie dobrze:) malutka niech rosnie i do konca siedzi:) grzecznie:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kamilka - kazdy ma prawo do swojej wypowiedzi. tak samo jak dehaira wypowiedziała się na forum o CC tak samo i Ty przecież, i nikt raczej tu nic nie pokazuje. dehaira nikogo nie obraziła. a zauważyłam ze afera się z tego niezła zrobiła.

jeśli chodzi o moje zdanie na temat CC - jesli ktoś się panicznie boi porodu , i jest możliwosć CC to czemu nie ? dłuższa rekonwalescencja moze jest, ale to wybór rodzącej i na pewno o tym wie jakie sa konsekwencje, jak bedzie mial w tym czasie kto się zająć dzidziusiem to super.

poza tym lekarze nie tylko robią cc za kase , ludzie płacą za wszytko, za opiekę, za to zeby ginekolog był przy porodzie, często płacą za znieczulenie. i nikt tego nie krytykuje az tak bardzo.

i dziewczyny bez spiny ,powinnyśmy się wspierać a nie zabierać energię gdzie mamy jej coraz mniej, wiem ze kazda teraz pod koniec ma takie dni gdzie chcialaby pozabijać, ale nie ma co się spinać na drugą kobitę w ciąży. po to sa tesciowe zeby się na nie wściekać ;):-D
 
Ostatnia edycja:
Kamilka z całym szacunkiem mam takie zdanie, że powinien być wybór cc lub sn. i zdania nie zmienię. mam takie prawo. bo niestety różnie w zyciu bywa, różne sytuacje - choćby sytuacja olimpijczyka pana Bąka..... lekarz chciał za wzelką cene udowodnic że sn jest lepsze... i do czego doprowadzono? kto bedzie do końca życia zajmował sie chorą córeczką on? nie rodzice! niestety. A miała wskaznie do cc
życie bywa okrutne...
 
Ostatnia edycja:
Jeśli chodzi o CC to w 100% zgadzam się z akaiah jest to wybór rodzącej i trzeba to uszanować a nie się dziwić...niektórzy mają naprawdę niski próg bólu i dla nich CC lub znieczulenie to zbawienie. Ja się nie nastawiam ani na SN ani na CC bo różnie to bywa mam przykład na mojej koleżance która była przygotowana na SN a tutaj nastąpiły jakieś komplikacje i musiała mieć CC.

Ja dziś byłam na zakupach z mężem i teściową i kupiłam przewijak i ochraniacz na niego. Jeszcze do kupna mi zostało łóżeczko, materac, pościel i wanienkę. A dla siebie rzeczy do szpitala kupię w październiku.
 
Ania - ja mam przewijak a nie mam ochraniacza /przescieradła na niego :O zapomniałam.. ja juz gotowa jestem az nie mam co robić , bo mam wszytko już :p
 
Ania - ja mam przewijak a nie mam ochraniacza /przescieradła na niego :O zapomniałam.. ja juz gotowa jestem az nie mam co robić , bo mam wszytko już :p

nie trzeba mieć ochraniacza wystarczy jak przy przewijaniu da się pieluchę flanelową albo tetrową...ale jak już zobaczyłam i nawet tani był ochraniacz to kupiłam...a ile dałaś? ja chyba przepłaciłam:( a kupowałam w hurtowni...
 
reklama
widze ładna afera sie tu zrobila o ten poród najlepiej niech kazda patrzy na siebie i sama sobie "wybierz" sposob porodu ... nie ma co komentowac wolny kraj podobno .... kazda z nas jest inna i kazda ma prawo do swojego zdania :) i tak jak dziewczyny mowia szkoda energii mamy wazniejsze sprawy ;p

ja juz chyba wpadlam w zakupoholizm ciagle wyszukuje co jeszcze moge kupic a tak na prawde zostaly mi tylko pampersy ... dzis zamawialam z tej stronki co podalyscie apteczne rzeczy i juz jakies 2-3 h temu moglam je odebrac ale padal deszcz i mnie lenistwo wzielo. Jutro wizyta ciekawe ile nasz bąbelek urósł musze jeszcze skoczyc na uczelnie po dyplom bo zapomnialam go odebrac ;) i do pracy zaniesc l4 az mi sie zyg*** chce jak mam tam isc ;/ ale coz ..
 
Do góry