reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Magda86Poznań wstyd pokazywac juz bębna :) a poza tym zawieruzyły się gdzieś w praniu

aaga84 tetra nie ważne, czy gruba czy cienka, byleby chłonna. przepierz parę razy i sprawdź, czy dobrze chłonie :)

DoMisia1985 to Krzyś jest miesiąc do przodu z wagą :) nieźle!
 
reklama
Jolka super, że kuchnia jest już kuchnią :) Remonty są męczące, tym bardziej, że nam wszystkim tutaj się spieszy :)


Gusiak to faktycznie na korytarzu nieciekawie było. Dobrze, że już na normalnej sali jesteś, choć widoki miałaś miłe :) meczu nie oglądam, odjadam słonecznika i jakąś komedię na polsacie lukam.


i_carrie wyleż ten ból brzucha, może nadwyrężyłaś się przy czymś, lepiej odpocznij, weź nospę.


Dzięki rojku chyba jutro popiorę tetrę i faktycznie zobaczę, co z niej zostanie :)
 
Noi powróciłam z zakupów. Jestem wykończona, najgorsze, że oprócz okrycia kąpielowego i myjki nic więcej nie kupiłam z tego co planowałam. Kombinezonów na zimę jest jeszcze mało i jakieś takie nie zbyt ładne, śpioszków welurowych rozpinanych po całości tez nigdzie nie znalazłam. Do diabła z tymi zakupami, dobrze, zę dziś pojechałam to sobie weekendu nie zmarnowałam.
Idę spać, bo padam. Już tak mi ciężko, nie wiem jak jak wytrwam jeszcze tyle czasu...
 
Gusiak88 najwazniejsze ze jestes pod dobra opieką J duzo pij i wypoczywaj a kruszynka będzie rosła :) buziaki
andzia86 mysle ze iwekszosc z nas się martwi i cieszy z kazdego dnia, dziewczyny jestem z wami i trzymam ogromnie kciuki
dehaira mam nadzieje ze trafilas na konkretnego lekarza, który zadba o ciebie i malenstwo tak jak należy :)
natalunia1987 szybciutko zleci tydzien i będziesz mogla dowiedziec się co tam u dzidziolka :) z bolami nie pomoge bo nie mam pojecia ale miejmy nadzieje ze to nic strasznego
DoMisia1985 widzialam przelotem fajne kombinezony w 5 10 15
Ja jutro jade na wies do wujka mezus ma mu tam cos pomoc, dzis mi się maly tak wypiol pod żebra ze myslalam ze padne nic nie oszczedza mamusi ;p jak mój mezus się smial jeszcze się nie urodzil a już jest wredny ;p hehe
Spokojnej nocki :) buziaki
 
Przepraszam za nieobecność ale leze i tak jak Gusiak ciesze sie z każdego ze nadal jestem w dwupaku.... Odniosę sie do posta Maju... nie chce byc złośliwa czy okrutna... dziewczyny napisały juz wszystko , chciałam tylko dodać ze jako mama wcześniaków wiem jak to jest siedzieć przy inkubatorze patrzeć na dziecko które powinnam tulić do piersi a ono owinięte jest nie pępowina i wodami płodowymi ale kablami , kabelkami... w obie nóżki ma długie wkłucie w obie rączki założone kroplówki , sondę do żołądka i wciśnięta na nosek aparaturę do oddychania tzw cepap ... zamiast przystawić moje maleństwo do piersi, poiłam go z kubeczka ...zamiast tulic do snu trzeba było gwałtownym ruchem przypominać mu o oddychaniu...teraz pozostały pamiątki jak blizny na rączkach nóżkach i pietach.... wcześniactwo to walka o życie dziecka a potem walka o jego zdrowie... to loteria nie wiesz co dostaniesz w pakiecie...... dziecięce porażenie mózgowe, astmę, głuchotę, ślepotę czy inne zaburzenia neurologiczne.... Która matka chce dla swojego dziecka takiego losu? Patrzyłam na maluszki które uśmiechały sie gaworzyły i wiedziałam ze moje maleństwo w tym czasie zamiast ssać pierś walczy o zycie...... ja nadal płacze oglądając szpitalne zdjęcia moich dzieci.... i to tyle w temacie.....
wybaczcie ze nie odpisze wam ale ide lezec... dobranoc.
 
Witam się i życzę miłego dnia :) Od wieczorka nic się nie wydarzyło, więc nie będę się niepotrzebnie rozpisywać :)
Mężuś śpi po nocce. W nocy walczyłam z komarami. Idę zrobić śniadanko.
amethys powodzenia
 
Gusiaku bardzo dobrze, że malutka już urosła. Jestem z toba myslami, pij dużo wody, i szczerze mówiąc ten post o którym wspomniałas, czytałam 3 razy...tez nie mogłam pojąć, ale ...
Amethys- leż i sie nie stresuj, bardzo wiele przeszłaś, wszystkie to wiemy, sle buziaki
melonowa odpoczywaj na wsi, ja jade jutro do mamy mojej i taty na hamak ;-) obiecali mi placki ziemniaczane mhmmm, moj P jedzie na paintball- już sie cieszy, niech jedzie bo za cwile bedzie dupke przewijał a nie paintballa grał hahaha

aaga84 dobrze, że noc spokojna, no prawie bo komarzyska- ja mam od sczerwca moskitiere ulga niesamowita


icarry - pisałaś, że ciagnie cie w pachwinie- kurcze ja eż tak mam w lewej nodze, ani jej podniesć, ani przesunąć w bok, masakra jakas- to normalne rozumiem tak??????

udanego dnia ;-)
 
reklama
Hej dziewczyny

Ja sie witam i jak na weekend w komplecie rodzinnym dzis i jutro zajrze mniej:) u nas wszystkod dobrze:)

Adas wstal wlaczyl bajke i cichutko sobie siedzial:) i potem zdziwiony czemu nie wstaje do przedszkola a maz spi i do pracy nie jedzie:D

Wczoraj po wizycie byl mlyn musialam odebrac dziecko potem tel sie urywaly jak wizyta? Skayp do tego.. I maz mi zaczal marudzic no szok ... Na wieczor mlody chcisl spac zaczal plakac i wogole cyrk:/
 
Do góry