reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

witam z rana!

Dziewczyny doczytywałam Was, dodawałam do multicytatów z godzinę, żeby Wam poodpisywać, a cholerny laptop ni z tego ni z owego się wyłączył i wszystko zniknęło:( Nie mam siły już tego robić ponownie, eh...
akaiah - kciuki zaciśnięte!
Kinga - głowa do góry i powodzenia! niestety, wszystkim nam nie jest łatwo...

Ja już po śniadaniu, naświetlam się porannym słoneczkiem, bo nareszcie pokazało się w Poznaniu. Wczoraj oglądaliśmy nowe mieszkanie na wynajem. Bo jeszcze nadal kombinujemy jakby tu zostać w Poznaniu hehe:) Kawalerka śliczna, ale bardzo malutka, więc nie wiem jak byśmy pomieścili się z dzieckiem. Ale coś za coś - w zasadzie za połowę tego, co płacimy teraz, więc... do przemyślenia:-D

Dzisiaj mam wizytę u lekarza, bardzo się cieszę, bo już nie byłam 3 tygodnie, a wydaje mi się to strasznie długo. Niby lekarz kazał mi przyjść za miesiąc, ale już nie mogłam wytrzymać,bo w ostatnich tygodniach nie oszczędzałam się za bardzo i boję się o szyjkę. Poza tym kończą mi się paski do glukometru, więc mam nadzieję, że dostanę receptę. Ostatnio robił mi jakieś problemy, że niby on nie może ze zniżką wypisać, ale mam potwierdzenie od diabetolog, że jak najbardziej może, więc będę z nim dyskutować! A co! Należy mi się:)

Życzę wszystkim miłego dnia! I trzymam kciuki za dziewczyny z krótkimi szyjkami - wszystko będzie dobrze, tylko słuchajcie się lekarzy i nie wstawajcie za bardzo!

Gusiak - daj znać proszę jak tam podróż do szpitala i w którym szpitalu leżysz! Tulę! Mam nadzieję, ze Twoje samopoczucie już lepiej!
 
reklama
nonek Kochana, byłam wczoraj :* :))
Kingao wiem o czym piszesz, do mnie znajomi też się nie odzywają, jedyni którzy RAPTEM zaczęli się interesować moim stanem i...lekarzem to Ci którzy dowiedzieli się że są sami w ciązy....
Przykre to, my naprawdę się nie zmieniłyśmy, tylko w ciązy jesteśmy a nie po amnezji :/ Jakbyś chciała jednak się wyżalić to pisz śmiało, wiesz że co jak co ale tu wsparcie jest. Ściskam Cię mocno. uszy do góry cokolwiek by się nie działo w końcu karta się zawsze odwraca!
 
Dziewczynki, nie martwcie się. Ja też cieszę się, że jest to forum i można napisać wiele rzeczy. Zawsze lżej na duszy. A czasami bliskich nie chce się obarczać wszystkimi swoimi przemyśleniami czy kłopotami.

Kinga, ursula, akaiah dobrze będzie.
 
Hej Dziewczyny z chęcią bym chciała do Was dołączyć jednak niestety narazie dużo pracuję i nie mam czasu ale czytam Was od czasu do czasu :-) Także jeśli mogę to dołączam ale będę rzadko się odzywać niestety...

W wątku brzuszkowym wkleiłam swój brzuchal, chciałam się pochwalić bo mój narzeczony non stop mi powtarza, że gruba jestem i brzucha nawet nie dotyka:-(
 
witajcie :)
witaj Malwina!
witaj Ewcia :)
dziewczyny ja też dziś spróbuję dostać się na tę wizytę i w końcu USG.
Narzekacie na niewyspanie... ja od lipca wstaję w nocy około 7 razy najmniej.... więc chodzę już nieprzytomna i nie ma perspektyw na to, że w ciągu najbliższego roku się wyśpię :)

Rany, weszłam dziś na wagę... nie wiem dlaczego ja tak tyję :( to przerażające... ale już jestem 18kg wieksza... i co dalej?:( czuję się fatalnie
 
Witam nowe mamuśki :)
Ewcia- ludzie to są chamy, chłopy szczególnie. Nie przejmuj się, mi też non stop ktoś mówi, ze jestem gruba, itp. Przykre to, ale innego sposobu jak olać to, to nie wiedzę.

Ja dziś noc też miałam nieciekawą...non stop wstawałam siku, a do tego swędziało wszystko jak nie wiem. Dziś koło 11 mam odebrać ten drugi lek, mam nadzieję, że pomoże, bo jak sobie pomyślę, że ma mnie tak swędzieć do porodu, to aż mnie drze!
 
reklama
hej dziewczyny

witam nowe mamy!!!:-):-)
Malwina ja tez jestem w Niemczech:-)

A ja od rana na nogach na chwile przysnelam ale dziecko do przedszkola i sprzatanie pranie i wkoncu sobie siadłam:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry