reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Mamo kangurka hmm ja tez sama siebie w tylek musialam kopnac.. ale nadgonilam troche reszte jutro :rofl2:

Wiecie co mialam dziwna sytuacje od roku mieszkamy w niemczech... i wyprowadzilismy sie z polski z wynajmowanego mieszkania.. a dzis do mnie dzwoni kobieta czy rozmawia z pania K i czy mieszkanie na Orkana jest aktualne:confused: z jakiej paki ona do mnie dzwoni? i skad ma numer???

Wiecie co jesli chodzi o zabawki do wozka to mnie kiedys okulistka zakazala mowila ze dzieci majac na jednej wysokosci zabawke tylko na nia patrza nie cwicza wzroku nie patrza blizej dalej i czesto jest to wizna jakiegos zezowania... wiec do wozka jak dawalam zabawke to tylko taka jak juz ja mogl chwycic i obejrzec sam w lapkach a tak to mata i gryzaki i przedewszystkim w kolorach ktore daja bodzce dla dziecka :tak: czyli pierwsze to w kolorach czarny bialy czerwony:)
 
reklama
Witam sie w zlym humorze. Dostalam wyplate z ZUS i nie wiem za jaki okres jest ale to tak polowa mojej pensji i sie zalamalam. Zdazylismy juz w ikei czesc wyplaty M wydac i moja miala byc na reszte oplat, ale z ta wysokoscia to nie starczy nam na oplaty, a ja musze zaplacic za obrone w tym miesiacu i generalnie to jest bardzo kiepsko.

Annie przeczytalam o psiaku i odrazu sie rozryczalam, pamietam jak moj Maly chorowal i dlugo sie zastanawialismy co robic az w koncu odszedl u mamy mojej na rekach :( i jak patrze teraz na moja glupiutka sunie ktora pilke rozgryzla w drobny mak to nie wyobrazam sobie ze moze jej zabraknac! Przesylam Ci duzo sily!!!

Ja mam jedna grzechotke z kawalkiem gumy? do gryzienia, jednego zolwia z czyms grzechocacym w srodku to maskotka i misia z ikei. Planuje kupic zyrafke do gryzienia i na wozek/fotelik tez cos, mialam upatrzone wlasnie bialo czarno czerwone ale w uk a w tym momencie nie stac nas na to, a jeszcze musze kolezance przelac za moje zakupy no to generalnie brakuje nam na kredyt, mieszkanie i w ogole moge zaczac tynk obrywac a jeszcze badania musze zrobic, lekarz :-( nic tylko wyc!
 
Widze, że u wszystkich problemy finansowe. U nas ten remont sypialni będzie kosztować. Mieliśmy kupowac meble na raty, a tu wyszło że wszedzie takie liche, wiec robimy na wymiar i będzie to kosztować i w sumie się denerwuje bo tyle wydatkow, a wypłaty są jakie są;/ Ale idzie zima tak zawsze jest :) Musimy wszystkie optymistycznie myśleć:)
 
laperedhil ja też tak miałam i moja ostatnia wypłata z Zusu to 130 złotych :baffled: zadzwoniłam i Pani mi powiedziała że moje L4 jest z przełomu miesiąca i wypłata jest rodzielona na dwie części... jedna część jest płacona za okres do 20-go a pozostała częśc do końca każdego miesiąca. Jak dla mnie bezsens ale zobaczysz że Ci dopłacą pewni w późniejszym czasie.
 
Widzę, ze wszystkie mamy problemy z kasą...Ja dziś idę poprawiać moje l4, bo wg pani kadrowej pesel jest nieczytelny, a wg mnie czytelny bardzo. I póki co mam wstrzymaną wypłatę dopóki nie dostarczę poprawionego:crazy:
 
reklama
No kasa leci jak woda :no: ja dodatkowo staram sie jakoś mojej mamie pomóc bo po 30 latach pracy zarabia 1500 złotych :no:
wiecie co może by założyć wątek w którym opiszemy wszystkie formalności jakie można załatwić przed i po porodzie? zasiłki, gdzie co zgłosić i inne takie... wszystko byłoby w jednym miejscu i może byłoby łatwiej?

mnie to bieganie po urzędach przerażało i wkońcu się zmobilizowałam i podzwoniłam co gdzie i kiedy dostarczyć i jestem w miarę na bierząco to mogę Wam trochę podopowiedzieć :)
 
Do góry