reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki wracają do pracy

A mnie ciacha wcale tak tam nie kuszą szczerze to nie jem ich wcale :no: to chyba przyzwyczajenie do tego bo ciągle mnie otaczały że nieraz aż mnie mdliło od tego zapachu zwłaszcza na święta gdzie mieliśmy tony zamówionych słodkości :-D

Może to i racja...w końcu można sobie obrzydzić..ileż to można wąchać i zajadać...:happy2::happy2:
 
reklama
Nie wszyscy jeszcze się określili, czy lista lutówek ma być na zamkniętym wątku czy na otwartym.
Dziewczyny, wpisujcie się na listę do końca tygodnia (kto jeszcze nie oddał głosu), bo w poniedziałek 10 września liczę głosy i tworzę listę, kto się nie określi do niedzieli to już nie będzie miał szansy.

Proszę kopiować ostatni post dopisując swój nick w odpowiednim miejscu.

Lista na dzień dzisiejszy wygląda tak:

na zamkniętym:

1. agusia9915
2. ol
3. Lenulka
4. Rozalka
5. Miśka 5
6. aga-pg
7. Gosia_k23
8. tycia
9.bibinka


na otwartym:
1. Kasiad
2. Patch
3. Oliweczka
4. Joasiek
5. Nuska23
6. j.ost
7. mysia23
8.karolina77
9. Edzia_81
10. madzia24
11.martula25
12.rosmerta
 
na zamkniętym:

1. agusia9915
2. ol
3. Lenulka
4. Rozalka
5. Miśka 5
6. aga-pg
7. Gosia_k23
8. tycia
9.bibinka

10.madzix


na otwartym:
1. Kasiad
2. Patch
3. Oliweczka
4. Joasiek
5. Nuska23
6. j.ost
7. mysia23
8.karolina77
9. Edzia_81
10. madzia24
11.martula25
12. rosmerta
 
No, jeszce jutro i pierwszy tydzień będzie za nami. W sumie na razie lepiej to znoszę, niż się spodziewałam. Michaś tęskni, ale już nie ryczy przez cały czas, jak mnie nie ma:-p. A oto dlaczego lubię moją pracę: rozmowa z moim uczniem - drugoklasistą:
on, tonem pytająco - twierdzącym - pani ma male dziecko?
ja - tak
on - to dlatego była pani na emeryturze?
ja - tak, dlatego, ale nie na emeryturze, tylko na urlopie macierzyńskim
on - to przecież to samo
:-D:rofl2::szok::-D:rofl2::szok::-D:rofl2::-D
 
ol:-D:-D:-D:-D
u mnie natomiast jedna uczennica połozyła się na podłodze i powiedziała,że nie bedzie ćwiczyć...to się okaże:-D:-D:-D...poza tym dzieciaki są rozpieszczone przez pana,który mnie zastępował(robiły co chciały),więc muszę znów wprowadzać dyscyplinę:tak::tak::tak:
 
.... A oto dlaczego lubię moją pracę: rozmowa z moim uczniem - drugoklasistą:
on, tonem pytająco - twierdzącym - pani ma male dziecko?
ja - tak
on - to dlatego była pani na emeryturze?
ja - tak, dlatego, ale nie na emeryturze, tylko na urlopie macierzyńskim
on - to przecież to samo
:-D:rofl2::szok::-D:rofl2::szok::-D:rofl2::-D

rewelacja :-):happy2::rofl2::tak:;-):-D
kurcze szybko minął ten pierwszy tydzień w pracy (ale oczywiście już zdążyli mnie dobrze zdenerwować :szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:), ale jeszcze nie idę na zwolnienie choć już to zapowiedziałam moim pracownikom, że nie bedę się z prezesem męczyć i jak coś to "zachoruję"
 
reklama
a ja dostałam ślinotoku!!
Dobrze, że właśnie wyjęłam ciastka maślane z piekarnika. Nie ma to jak się opchać na noc! :)
 
Do góry