reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki wracają do pracy

reklama
Ale sie swoatecznie zrobilo:-D

Kocham swieta. CO roku zmieniam dekoracje calego domu (obok mam hurtownie z dekoracjami i ceny sa naprawde szalenie niskie!). Zastanawiam sie nad kolorem w tym roku.I dla Makreli jakis superstroj trzeba kupic.

I choinka i koledny i wieczory z winem. U nas tak samo...
 
A u nas to będą 3 święta w tym mieszkanku, pierwszy raz nie było wogóle choinki, rok temu była malutka sztuczna a w tym roku będzie świerk w doniczce (mam ogrodnika w pobliżu który uprawia jodełki, świerki i takie tam) już się nie mogę doczekać :tak::-):tak::-)
 
A u nas w tym roku beda pierwsze swieta Bozego Narodzenia "na obczyznie" - i bez rodzinki. Az smutno mi sie robi jak o tym pomysle. ALe i tak postaramy sie aby dla Milenki byly to cudowne chwile. Moze zaprosimy jakis znajomych?Oczywiscie tez z dzieciakami.
 
Jak Madzia była malutka, to choinkę i lampki mieliśmy do marca:-D, bo Madzia uwielbiała sobie światełka oglądac. To było najlepsze lekarstwo na kolkę.
 
Ale sie swoatecznie zrobilo:-D

Kocham swieta. CO roku zmieniam dekoracje calego domu (obok mam hurtownie z dekoracjami i ceny sa naprawde szalenie niskie!). Zastanawiam sie nad kolorem w tym roku.I dla Makreli jakis superstroj trzeba kupic.

I choinka i koledny i wieczory z winem. U nas tak samo...
JA tez już się nie mogę doczekać świąt. A strój Pani Mikołajowej już mamy:-D- z H&M oczywiście;-):-)
 
Świąteczne, aż poczułam zapach ciast świątecznych:-D A my mamy piękna choinkę, sztuczna ale jest cudna...i ogromna, zajmuje pół pokoju, ale to nic....i tak sie zmieścimy:tak::tak: Kocham Boże Narodzenie, ale jednego czego nie znoszę w związku z tymi świętami to: KUPOWANIE PREZENTÓW. Dla mnie to katorga, :sorry::sorry: bo budżet średni a ludzi do obdarowania sporo...i trzeba coś wymyślić oryginalnego i niedrogiego...

A w tym roku święta będą piękne, bo tak bardzo rodzinne...z naszym synkiem...tak kochanym!!!!:tak::tak::tak:
 
reklama
..... Kocham Boże Narodzenie, ale jednego czego nie znoszę w związku z tymi świętami to: KUPOWANIE PREZENTÓW. Dla nie to katorga, :sorry::sorry: bo budżet średni a ludzi do obdarowania sporo...i trzeba coś wymyślić oryginalnego i nie drogiego...

o i już mamy tytuł na kolejny wątek: ORYGINALNE PREZENTY NA ŚWIĘTA I nie tylko ......

ja też mam zawsze z tym problem i wogóle nie chce mi się jeździś i czegoś szukać, a ludzi w sklepie zawsze fuuuul :-:)no:
 
Do góry