reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki wracają do pracy

Rety, ja o świętach jeszcze nie myślę, choć to faktycznie za niecałe 3 miechy. Wyobrażacie sobie jak nasze dzieciaczki będą zbijać nałogowo bombki :confused::-D Albo wieszać się na choince:szok::-D
A u Was koty nie tłuką? U mnie nasz kotek tłukł nałogowo wspinając sie na drzewko i mam kilka kompletów bardzo ładnych bombek plastikowych. Oczywiście, że szklane byłyby ładniejsze, ale wolę miec plastikowe, niż okaleczone dzieci.
 
reklama
Ewamat, koty nie interesują się bombkami, tylko gryzą namiętnie plastikowe igły sztucznej choinki.
A o bombkach faktycznie będę musiała pomyśleć plastikowych, jeśli w ogóle będę w tym roku choinkę rozkładać, bo na Wigilię i jedno święto i tak wychodzimy do rodziców i teściów jak co roku.
 
Kasiad, ale jak święta bez choinki???No coś Ty...
Patch jakbyś zobaczyła ile mamy wolnego miejsca w 13 mietrowym pokoju, w którym oprócz naszej wersalki i szafy z suwanymi drzwiami stoi jeszcze ława, łóżeczko i stolik RTV to byś wiedziała czemu się zastanawiam :dry:
Co roku w czasie jak stoi choinka to wkurzam się niemiłosiernie, bo robi się koszmarnie ciasno, a teraz jeszcze doszło łóżeczko. Postawię stroik na ławie i zachowam świąteczny nastrój.
 
Patch jakbyś zobaczyła ile mamy wolnego miejsca w 13 mietrowym pokoju, w którym oprócz naszej wersalki i szafy z suwanymi drzwiami stoi jeszcze ława, łóżeczko i stolik RTV to byś wiedziała czemu się zastanawiam :dry:
Co roku w czasie jak stoi choinka to wkurzam się niemiłosiernie, bo robi się koszmarnie ciasno, a teraz jeszcze doszło łóżeczko. Postawię stroik na ławie i zachowam świąteczny nastrój.
Ja też mam 12 m. pokój. Zawsze jest też strasznie ciasno. Za to jak czuję sie komfortowo po wyniesieniu choinki... Odrazu mam 2 razy większy pokój.:-);-)
 
No jasne, Kasiad, rozumiem.... Ja nie wyobrażam sobie bez choinki, bo wieczory świąteczne u jeszcze dość długo po świętach często spędzamy tylko przy zapalonej choince, z lampką wina i cicho grającymi kolędami i z tym mi się święta kojarzą...
 
Ja do tej pory zawsze miałam sztuczną choinkę która zmieści się w najmniejszym nawet pokoju - niecały metr wysokości i stała sobie na telewizorze albo na parapecie :tak: Bez choinki jakoś smutno by było.... W tym roku chyba jeszcze taką samą będziemy mieć, ale juz do następnych Świąt dużą i naturalną :happy:
 
No jasne, Kasiad, rozumiem.... Ja nie wyobrażam sobie bez choinki, bo wieczory świąteczne u jeszcze dość długo po świętach często spędzamy tylko przy zapalonej choince, z lampką wina i cicho grającymi kolędami i z tym mi się święta kojarzą...
Nie chcę Cię martwic, ale nie wyobrażam sobie tej ciszy i lampki wina przy naszych szkrabach. Ale ten rozgardiasz, który już będą robiły w Świeta będzie z pewnoscia piękny.:-)
 
reklama
ewamat, jak na razie Stach o 19.00 zasypia i u nas jest spokój.... Jeśli Mu tak zostanie, to wieczory nadal będą spokojne, a jak nie, to też będzie fajnie..;-)
 
Do góry