reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki wracają do pracy

reklama
no i po raz kolejny okazuje sie jaki swiat jest maly!!

Okazalo sie ze niania ktora znalazlam przez przypadek w internecie jest kolezanka mojego meza:tak: oczywiscie nie spalam cala noc poprzedzajaca jej wizyte a potem jak weszla do mieszkania to razem z moim mezem zaczeli sie smiac:-D niesamowity zbieg okolicznosci:tak: i od razu kamien spadl mi z serca ze nie musze sie martwic ze ktos obcy zrobi krzywde mojemu malenstwu. wogole jest to bardzo mila i ciepla osoba i ciesze sie ze Makrelka trafia w dobre rece:tak:
 
no to świetnie Lil Kate że akurat się tak udało :tak::tak: (kurcze nie wiedziałam ze szukałas przez neta ale to teraz wszytsko łatwe no tylko trafić na właściwą osobę)
 
My też zaczynamy szukać niani. moja kuzynka chyba coś kombinuje i chcę zrezygnować. Co prawda Jasiem opiekuje się super ale ma 23 lata i zupełnie inne potzreby niż opieka nad takim maluchem! poza tym pali:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
może uda nam się do tego czasu kogoś znaleźć -do grudnia.
 
A ja w środę pierwszy raz do gimnazjum!! To tylko na 4 godzinki w tygodniu, ale normalnie tak się cieszę.... I już myślę nad Przedstawieniem Bożonarodzeniowym i tak mi świątecznie się zrobiło....:-)
 
Rety, ja o świętach jeszcze nie myślę, choć to faktycznie za niecałe 3 miechy. Wyobrażacie sobie jak nasze dzieciaczki będą zbijać nałogowo bombki :confused::-D Albo wieszać się na choince:szok::-D
 
reklama
Do góry