reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki wracają do pracy

reklama
Nic nie piszecie jak to u Was z powrotem do pracy po tych paru miesiącach....
U nas jest lepiej niż bym się spodziewała jeszcze 3 miesiące temu :happy: Jak wychodzimy Milenka wogóle nie płacze, w ciągu dnia jest grzeczna, a jak wracamy to aż czkawki dostaje z wielkiej radości :-D A potem do kąpieli tak szaleje że az jest cała spocona :-D
 
Widzę że wciąż mama jest dla niej najwazniejsza (jak jest mama i babcia, to woli być u mnie na rączkach) choć do babci tez jest przywiązana i dobrze się z nią czuje. No i strasznie cieszę się, że to przy nas następują kolejne etapy jej rozwoju a nie przy babci (raczkowanie, wstawanie, pokazywanie zabawek albo części ciała) i jak babcia przychodzi to z duma jej mówię "Milenka już potrafi to i tamto" :-D
 
No własnie z tym jest problem...z Teściową nie chce a Mama i Mąż pracują :baffled: więc jakoś będziemy,mam nadzieję, się wymieniać :tak:
ale tęsknić będę bardzo..Amelcia pewnie też..cały czas spędza teraz praktycznie ze mną.
 
reklama
:-:)-:)-(musze sie troszku wyzalic.....
chyba nie bede siedziala z Julcia do 2 latek w domciu.....
prawdopodobnie w lutym bede musiala ruszyc do pracy...a to dlatego ze sa duze sznse na to iz nie dostaniemy mieszkania z TBS-ow :-:)wściekła/y:bo jest ich tylko 124, i sa ludzie juz na listach rezerwowych.....
przyjdzie nam brac kredyt na wlasnosciowe i splacac pier......kredyt przez kolejne 30 lat:szok:....................

bede plakac........buuuuuuuuuuuuuuuu..............
zaczyna mnie to wszystko dolowac, przytlaczac i wogole wszystko jest do dupyyyyyyyyyyyyyyyyyy
 
Do góry