reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

wow, wchodze właśnie na forum prosić was o porade a tu takie kuku:baffled:
mnie też wydawało się to zbyt piękne, poród w domu, wspaniały mąż, teściowa bez skazy...

A wracając do mnie:zawstydzona/y: dziewczyny może wiecie co można brać na katar podczas karmienia? Dopadło mnie straszne katarzysko i jeszcze w gardle coś zaczyna drapać. Boje się brać rutinoskorbinu bo to lek, maliny i cytryna mogą uczulać...ehh a jutro przychodnia nieczynna:-(Ratujcie!!!
 
reklama
Ahhh mummy3 no tak, ja zauwazylam ze wiele jej tekstow powtarzalo sie w kolko jakby jechala z notatnika. Coz jej zycie bylo dla mnie za piekne, zadnych klutni i innych rzeczy, miala tupet.
Szkoda.
Kurde a co do tego kataru to nie mam pojecia, inhalacja z czosnku, soli fizjologicznej?
 
Dla mnie te posty były za długie i czytałam tylko to co mnie interesowało, reszta pobieżnie. Właściwie zaczęłam ją czytać dopiero później, bo z początku wrzucałam to do wora pt. TLDR ;-)

Fifka, Wasyl dzięki.

W teściową bez skazy mogę uwierzyć, sama mam taką ;-) no dobra, przeklina jak papuga na okręcie, ale jest kochana i bardzo nam pomaga. Poród w domu w US to pewnie też jakaś norma. Ale kurde, tak zmyślić całą historię życia? Jaki jest cel..? :confused:
 
Mowicie Marta???? Kurcze nie pamietam juz jak nasz poprzedni troll mial na imie, ja juz przezylam taka historie tu na forum byla dziewczyna, ktora byla opiekunka w Niemczech, a podszyla sie za ta kobiete, u ktorej pracowala, straszna historia bo usmiercila dziecko, a my jej w to uwierzylismy ja nawet swieczuszki w domu palilam:-:)-( przezylam to bardzo dlatego teraz troche nieufnie podchodze do takich postow:sorry2: mielismy tez jedna co ciagle zachodzila w ciaze, a okazala sie jakas nastolatka nabijajaca z nas, teraz ta:no:

Viv ja w szpitalu codziennie po cc dostawalam paracetamol, takze mozna;-) wozeczek kupilam maxi cosi mura dopiero teraz bo wszystko kupic na raz to trzeba niezle fundusze miec:baffled: jak wizyta????

Eta gratulacje;-)



Kruszonka na katar, cebulka kolo lozeczka, parowki z kropelkami mietowymi;-)
A ja znowu mam cos temperature juz ktorys wieczor z koleji:-( kolo 38 ale az mnie trzesie chyba to nie wplywa na malego?????
 
Ostatnia edycja:
A mi ona tak imponowała, byłam zachwycona jej postami i nic a nic nie wzbudzało moich podejrzeń :-(

Viv czy Ty jesteś ze śląska? Już któryś raz wmontowujesz w tekst słówko śląskie i tak sie zastanawiam. Bo ja 22 lata na śląsku mieszkałam i strasznie tęsknie i jak słyszę że ktoś po śląsku mówi to aż przyjemnie mi sie robi
 
reklama
Eta - gratuluję! Teraz przespanych nocy i Tobie i synkowi. :tak:
Fifka, Wasyl - ja również dziękuje za pokazanie całej prawdy. :tak:

Ciekawe kiedy mummy3 coś napisze. ;>
 
Ostatnia edycja:
Do góry