reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Muffy Goko jednak nie dziś :-( dostałam smsa już po tym poście, wieści w odpowiednim wątku.

Wierzę, że poradzimy sobie z Marysią z każdym gorszym dniem czy nocą, choć odpukać - dzisiejsza noc była piękna. 2 razy wstała na jedzenie, a całą resztę grzecznie przespała, aż do 9! Mam nadzieję że jeszcze doczeka się rodzeństwa a do tego czasu tatuś pozna trochę psychologii Maluszka ;-)

Trzymam kciuki za Twoje wywołanie, powodzenia i jak najmniej strachu życzę, na pewno wrócicie we trójeczkę :tak:

IZW kciuki i za Was, będziemy czekać na Twój powrót z Maleństwem :) Szczęśliwych Świąt!
 
Ostatnia edycja:
reklama
viv- pewnie faceta to troszke czasu musi zabrac, zwlaszcza jak nie mieli w domu wzoru! mysle, ze latwiej im jest jak maluszki sa bardziej kontaktowe. Bedzie dobrze :tak: A Marysia to maly glodomorek hehe fajnie, ze ze snem jest coraz lepiej. Musicie sie dotrzec ;-)Dzieki za kciuki :)

Clodi- maly jest cudny!!! :-)
 
muffy ja też mam z tym problem, ale nie jest to przeciwskazaniem do porodu naturalnego .... też sie martwię co to bedzie ... ale ponoć z ciązowymi hemoroidami jest inaczej fakt faktem cieżej sie jest wypróżnić, czasem zaboli przy siedzeniu, ale ja bynajmniej nie mam ciągłego swedzenia a krew zdarzyła mi sie tylko raz jak sie najadłam winogron i pewnie jakaś pestka mi cosik uszkodziła, zatem wierzę w to co mi gin i połozna powiedzieli że nie ma zagrożenia że coś tam peknie i bedzie mega krwotok czy coś, na necie wolę nie szperać bo nie ma sensu sie stesowac dodatkowo
Bakusiowa widzę że masz podobnie do mnie "cisza przed burzą", licz ruchy i nie przejmuj sie brakiem skurczy, bo jak sie rozkreci to może byc raz dwa w razie czego zawsze możesz zgłosić sie do szpitala na samo KTG maja obowiązek je wykonać jeśli sie jest po terminie tym bardziej jesli dzieciaczek jest bardzo spokojny i nie szaleje juz tak jak jeszcze kilka dni temu (jak np u mnie)
clodi cudny :D
Fiolka &&& ale masz mocne nerwy ja bym już dawno w szpitalu siedziała :D a ty forum kapiel itp :D, ale ja to jestem panikara
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny. Poczytałam was,ale już nie wiem co komu :zawstydzona/y: Nie mam sił, bo mały mi coś kupczy dużo i chce się tulić, więc prawie cały czas jestem z nim na rękach. Teraz go odłożyłam na chwilę, ale już kwęka :-( Coś mu chyba nie podeszło co wczoraj zjadłam, tylko w sumie nic takiego nie jadłam :eek: Przepraszam was,muszę go wziąć.
nathani, fiolka rozkręcenia akcji wam życzę :blink:
lolcia witaj :tak:
 
Clodi jaki mały fajny śmieszek, aż się popłakałam że moja Malutka jeszcze w brzuchu

Muffy ty wiesz że trzymam kciuki za jutro ;-)

IZW tylko że moje dziecie bardzo aktywne, ale jutro mam wizytę u swojego lekarza i ma dać skierowanie na wywołanie, tylko mam nadzieję że na piątek a nie na Wigilię albo na po Świętach, mój mąż wraca od razu po Nowym Roku do Francji i chciałabym żebyśmy we trójeczjkę spędzili trochę czasu a jak urodze po Świętach dopiero to mało tego czasu zostanie :-( Życzę powodzenia i żeby te nasze dzieciaczki szybko wyskoczyły ;-)

Biedna ta Nasza Goko
 
Ostatnia edycja:
Bakusiowa- dzieki i za ciebie tez &&&&&&&& zeby wreszcie sie ruszylo, uparciuszek z tej twojej malutkiej hehe Dobrze jej u mamy w brzuszku, ale jeszcze lepiej bedzie na raczkach. Pomodle sie za Was, byscie byli we trojke juz w piatek. :-):tak:

Goko- wspolczuje :-( ale moze cos samo sie ruszy. &&&&&&&&

IZW- dzieki, juz nie bede wlazic na neta hehe
 
A jeszcze a propos kąpieli Maluszka, jak widziałam to pierwszy raz to aż się wzruszyłam Thalasso Bain Bebe par Sonia Rochel - YouTube i płakać mi się chciało jak sobie przypomniałam pierwszą kąpiel Marysi, jeszcze w szpitalu... Chciałabym aby moje następne maleństwo, bo mam nadzieję że jeszcze będę miała szansę ;) było kąpane w podobny sposób, najlepiej w moich rękach, choćby miało czekać na kąpiel dopiero w domu (chyba że w domu się urodzi, to już w ogóle cudna sprawa).

Moje dziecię zasnęło w chuście po 11 i jeszcze śpi :-)

Clodi śliczny synek :tak: Super, że Wam tak razem dobrze :tak:
 
Oj tego watku to tak szybko nie nadrobie:zawstydzona/y:, jak pisalam w innym watku narazie sie uczymy karmienia tzn moje piersi sie ucza:zawstydzona/y: bo maly ciagnie jakby juz mial z pol roku;-)

Clodi, ale slodkosci:-):-):-)
 
Ja dalej w domu:sorry2: włosy umyłam trzeba jeszcze wysuszyć.
Już sami nie wiemy czy jechać czy nie.
Jak leżałam skurcze były ale dalej nieregularne, wstałam poszłam myć włosy przeszło :dry:
Czop dalej idzie z krwią :/ to mnie jedynie martwi choć mały aktywny
 
reklama
to i ja się pochwalę 15.12 o godz 17.25 przyszedł na świat przez cc nasz synek Patryk 2850g i 55 cm
Zdjęcie0094.jpg
 
Do góry