reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
Witajcie wieczornie
Liwus trzymam kciuki bardzo mocno, szczesliwego rozwiazania
Nathani kciuki za wizyte
Betiks wy spicie z malym w lozku ? my sie strasznie boimy ze zrobimy malej krzywde jak bedzie spala z nami. Bierzemy ja czasem do lozka ale wtedy spanie takie byle jakie. Jak narazie spi w wozku bo lozeczka jeszcze nie polubila a tekie ladne jej przygotowalam :-(

Mummy3 co za slodziak, sliczny jest

Moja pszczolke zarejstrowalismy dzisiaj w urzedzie. Jednak bedzie Maya a nie Maia bo wtedy hiszpanie napewno wymowia poprawie jej imie, co jest dla mnie bardzo wazne. Przez j niestety nie mozemy bo wtedy beda wymawiac maha co znaczy fajna.
Dzisiaj byla pierwsza nocka ktora nam minela w miare ok czyli bez dwu czy trzygodzinnych krzykow.

Jutro musze podskoczyc do przychodni do mojego lekarza rodzinnego aby wypisal mi maciezynskie. Znowu bede musiala sie ladnie wbic z karmieniem abym sie wyrobila.
 
Mummy3 sliczny chlopczyk !

Ja tez jutro mam wizyte, ale u gp, takze bedzie szybko. Zdecydowalam,ze zbadam coreczce kupke, bo sie niepokoje. Robi nawet ladne kupy, w sensie dzis byla zielono-brazowa, ale od cholery w niej czarnych nitek. Nie wiem juz od czego to jest, czy to dalej gluten ja uczula. Zamierzam sie tez umowic na badania krwi i testy na mleko i gluten. Juz chyba dla spokojnosci ducha, malutka jest. Pokluje ja, ale przynajmniej dowiem sie co jej jest.

Bede trzymac kciuki za wizytujace jutro.
Trzymajcie sie i do jutra.
 
Pisze z telefonu.nie moge spac od 1. Silne bole jak na @ nie wiem co.myslec. Jakas wydzielina ale nie wyglada jak czop.rozpiera mnie lono...
 
Nathani jedz na IP!!!Moze to nic nie znaczyc,a mize bardzo duzo... Wiktora jak zaczynalam rodzix to nic nie czulam i w sumie zero bolu do podania oksytocyny.Jedz niech chociaz Coe zbadaja i zrobia ktg...
 
Zasnelam po 4. Wstalam po 6. Intensywnosc bez zmian. Nic sie nie rozkrecilo. Na 13 mam wizyte u swojego ginekologa. Chyba to tylko przepowiadajace.
 
reklama
Witajcie.

Nathani moze uda ci sie rozpakowac przed swietami :-)
U mnie maz ma chyba zapalenie gardla, cora sie w nocy budzi, zeby ja za reke trzymac. Potem ladnie zasypia, nie wiem czy przezywa przyjazd babci czy co.
Pora wstawac i sie ogarnac do lekarza.
Trzymam kciukaski za wizyty.
 
Do góry