reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

mummy3- ja pierogi z polski bede miala :D rodzice przywioza walowke :) Ja zrobilam w tamtym tyg. bigos (czeka w zamrazarce) a dzis wlasnie skonczylam sos po grecku mniammmm :) RFeszte babcia i mamusia hehe Fajnie, ze mozesz tak smigac, bo przed swietami i z 3 dzieci to bardzo wazne :)

Bakusiowa- no ja mam nadzieje, ze do piatku bedziesz tulic!!! Szkoda mi Cie kobietko... naczekasz sie ;-)

Aurelka- moj maz jest kochany i wspiera mnie ogromnie, ale czasem juz sama ze soba wysiadam :no::-D A on tylko mnie pyta, czy po porodzie mi przejdzie hhehe No zobaczymy...

Lil- jeszcze raz GRATULACJE!

Basia- fajnie miec taka przylepke :-) ale dobrze, ze masz tez chwilke dla siebie.


wysprzatalam cala kuchnie, wszystkie szafki, pomylam podlogi i kafelki, ugotowalam rosolek i sos po grecku :D Caly dom udekorowany swiatecznie i tylko sniegu mi brak, jak ja bym chciala mieszkac w kraju skandynawskim :-) uwielbiam snieg i zimno.
 
reklama
nadrabiam a jest co:szok:
Bulkasia jak się czujesz?
Noukie witaj kochana, imię Lenka ;-)
Ankka serdeczne gratulacje córeczki , szybko poszło :tak:
Liwuś ja też dziś smutny nastrój, pocieszam wirtualnie
Muffy ja juz też różne myśli , ale będzie dobrze, przed porodem mamy wahania nastroju:tak:
Basia nie jesteś sama z tym nastrojem, to tak na pocieszenie. buziaczek
mummy 3 całuje, dobrze że jesteś
Byłam w szpitalu ktg dobre, jutro wizyta u ginka. W międzyczasie 3 przyjęcia do porodu...i jakoś mnie to dobiło jeszcze bardziej...

Aktualizuje listę:

1 Nathani,
2 Bulkaasia,
3 Basia_one,
4 adgama85,
5 Ania,
6 Liwus,
7 Goko,
8 Mikaa,
9 Fiolka,
10 Aisha89,
11 Muffy,
12 Bakusiowa,
13 Aurelka,
14 IZW....
 
Ostatnia edycja:
Witam się... :)

nathani lada dzien i ty bedziesz na IP;-)

Gratulacje dla rozpaowanych mamusiek!!! na świeżo to Lil i Ankka!!!! doczekałyście się:tak:

muffy Ty jedz ten bigos nie ma na co czekac , potem tylko powachać będziesz mogła ;)

viv może Marysia ma jakiś skok stąd taka żarta była ;) a jak w dzień? uregulowało się? Bo mój za to dzień dziś taki miał że mi z cycka nie schodził, masakra - do 15,30 od samego rana nie miał dłuższej drzemki, na szczęście zasnął i śpi jeszczem wstanie to zje i bedziemy się kąpać :)

Betiks ból głowy pewnie od przemęczenia! Ja chodze skołowaciała z przemęczenia, w dzień dospac nie mam kiedy bo jeszcze jest mała ale i tak jak zasnę w nocy pomiędzy karminiami to śpie twardo i dobrze nie tak jak z brzuchem.
 
zagladam na chwilke bo zaraz jedziemy na zakupy i do kuzynki.Pprzestój chyba dlatego ze świeta na karku te co maja dzieci dzielą wolny czas na porzadki i przygotowania wy tez niedługo sie przekonacie jak to jest:tak:tule mocno te które mają spadki nastroju a widze że większosć z was ma tak ale to normalne pozatym już końcówka więc i sily nie te;-) Muffy-będzie dobrze i w 3 napewno bedzie wporzadku,trzymamy wszystkie mocno &&&&&&&&&&&&&&&&& Nathani i bardzo dobrze ze to przegryzłas niech ci na zdrowie wyjdzie:happy:
 
Viv odnosnie tego, ze Mania lubi czasem powisiec przy piersi. RJ to uwielbial, Marcus tez i Henio tez czasem lubi dluzej pociumkac, zwlaszcza w nocy, ale w dzien tez. Juz pisalam o smoczku, ze na moich synkow zawsze dzialal i teraz na Henia tez, nie pluje nim wiec ok. Ale dzieci przy cycu i przy nas sie uspokajaja, nasze skarby sa jeszcze malutkie i potrzebuja naszej bliskosci i naszego ciepla i bezpieczenstwa, one potrzebuja nas, bo wtedy potrafia sie zrelakasowac i uspokoic chociazby z powodu kolki lub innych powodow. Moj Henio ma chwile, ze dluzej chce potrzymac cyca, wlasnie przed chwila tak bylo jak go karmilam, w koncu puscil, a ja go przytulilam do mojej nagiej skory, polozylam sobie na brzuchu, czesto tak robimy albo ja albo albo R i synus slucha bicia naszych serc to go uspokaja i tak zasypia. Nasze dzieciaczki przy nas czuja sie bezpiecznie, to wszystko minie tak jak u RJa i Marcusa minelo, bo przyjdzie czas, ze maluszki zaczna bardziej sie interesowac otaczajacym swiatem i wtedy juz nie beda wisiec na cycu.

Muffy mmmm bigos, najedz sie poki mozesz kochana :)

Nathani buziaki :) jeszcze troche
 
Ostatnia edycja:
Fiolka We wtorek jadę na ktg do szpitala, a potem mam podejść do mojego lekarza pokazać mu wynik i ma zdecydować czy cc będzie 21 czy 27…
annka Gratulacje!!!! :)
lil Gratulacje!!!! :)
muffy Na pewno wszystko będzie dobrze!!!! Bardzo mocno trzymam &&& za Was!!! :* Wrócicie we 3-ójkę! Zobaczysz!
BasiaOne Życzę Ci poprawy humoru :*
Bakusiowa Ty przynajmniej masz już tez 40 tydzień za sobą… Więc na pewno bliżej niż dalej ;) A i ja też dziś lepiłam pierogi i uszka ;)
mummy Dziękuję :* I super że rodzinka szczęśliwa!!! :* To najważniejsze ;)

Dziewczyny ja jutro bardzo Was proszę o kciukasy, bo jade na ktg i lekarz ma ustalić datę. 21 lub 27 grudnia...
 
Sarka w dzień było lepiej, dała się nawet odłożyć do wózka na godzinę. Prawdopodobnie zaliczamy pierwszy skok, a raczej na razie kryzys przed - Mania skończyła dziś 5 tygodni, a ja się nie zorientowałam, że to wszystko się o to rozbija :zawstydzona/y: człowiek się uczy, niby wie, a jak przyjdzie co do czego to pomroczność jasna :-p w każdym razie objawy mamy wszystkie a metody wymienione do pomocy berbeciowi pomagają, intuicyjnie ją nosiliśmy, masowaliśmy i chustowaliśmy i było niebo lepiej, ale żeby się zgapić, że własne dziecię przechodzi swój pierwszy krok milowy... :sorry:

4madlen z blizną jeszcze nie byłam, pojadę najprawdopodobniej w piątek, bo w środę P. pracuje do późna. Jak u Was po wizycie?
 
reklama
Do góry