reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Ankka w koncu corcia wyjdzie :), po fenoterolu to roznie jest, reguly nie ma, ja bralam w kazdej ciazy i pierwszego synka urodzilam 36t3d, drugiego 37t1d, a trzeciego 39t2d, wiec reguly nie ma, no i trzymam kciuki, aby sie cos zaczelo :)

nathani trzymaj sie kochana, ja przed porodem bylam calkiem bez sil, wiec kto wie :)

adgama wlasnie nie ma skutecznych metod wywolania porodu, my tez probowalismy wszystkiego az w koncu nasz Henio zadecydowal sam kiedy chcial wyjsc. Ale mysle ze z tymi schodami to warto sprobowac, u mnie jak sie porod zaczal to polozna kazala mi smigac po schodach i skakac na pilce, aby sie rozkrecalo

Ciril super, ze juz w domku, buziaki :)

wiolka co do glaskania brzusia to ja w ciazy z pierwszym synkiem jak trafilam do szpitala, bo mialam zagrozenie porodem przedwczesnym to pierwsze za co mnie ochrzanili to za to, ze brzuszek glaskalam, bo to potegowalo skurcze i potem w ciazy z Marcusem i potem z Heniem tez jak byly jakies problemy to kazali mi ograniczac glaskanie brzucha, ale ciezko bylo tego nie robic :)


Bylismy z Heniem na badaniach, wszystko w porzadku, bardzo grzeczny byl, wogole sie nie przejal, ze ktos z nim cos robil :). Ja tez bylam u lekarza i wszystko w porzadku, tylko tak jak mowil wczesniej zdecydowal sie przepisac mi zastrzyki z zelaza, bo hemoglobina poleciala na leb na szyje, stad moje oslabienie i zawroty glowy. Formalnosci pozalatwiane. Najmlodsze dziecie nakarmione, tatus go nosi wlasnie, a potem na zakupy go wysle, zaraz tesciowa wroci z chlopcami ze spacerku, wiec sie z nimi pobawie :)
 
reklama
Miałam skurcze co dziesięć minut w nocy pezez dobre dwie godziny później czas między nimi się wydłużył... Aż nad ranem się wyciszylo zupełnie. Plus jakby trochę wody poszło ale nie oszałamiająca ilość... I co ? Confused
 
Adagama85, basia ost. gin mi mówił, że max tydz. można przechodzić po terminie, ale położna na szkole rodzenia też coś mówiła o dwóch tyg. Mam jednak nadzieję, że gin da mi skierowanie do szpitala na 19.12.2012 jak do jutra nie urodzę, a póki co się nie zapowiada :) Byle bym na wigilię w domu była z Haniuśką..

LilithGoth trzymam kciuki, żebyś się dziś dowiedziała kiedy cc, ja jutro mam wizytę i też mam nadzieję, że mi gin powie kiedy do szpitala mam się zgłosić. Swoją drogą szkoda, ze nie robią cc jak już ktoś jest po terminie tylko wywołują poród.. U mnie jest cień szansy, że Mała będzie za duża na poród sn i mi zrobią cc.

Noukie, wiolka23 mnie oby z tym bólem jak na miesiączkę była prawda. Mnie od paru dni pobolewa, ale cisza.. Noukie zazdroszczę cc w śr.

Liwus chyba spróbuję Twojej metody ze schodami, mieszkam na IV p., więc możliwości mam ;D

Ciril serdeczne gratulacje! Niech się Dziecina dobrze chowa, zdrówka dużo dla Was! :)

Neska210 trzymaj się Kochana, to pewnie tylko przejściowe problemy. Nie poddawaj się i nie myśl o depresji! Już niedługo wszystko się na pewno unormuje, 3mam kciuki za Ciebie i Maluszka!

Mummy3 pięknie opisałaś Waszą miłość.. aż się wzruszyłam.. :)

Didor 3mam kciuki, żeby się akcja rozkręciła ;)
 
Ostatnia edycja:
Witam, pol nocy nie spalam, bo mnie biodra bolaly i goraco mi od tej ceraty co mam pod pupa...:-D
U mnie tez narazie cisza, ale juz niedlugo bierzemy sie za wywolywanie maluszka. Moze tym razem sie uda bo przy corce niestety nie zdalo to egzaminu.
 
Dzień dobry u nas minęła noc bardzo fajnie spokojnie tylko na karmieniach i przewijaniu mummy3-widocznie jest w tym troszke prawdy,super ze Henio zdrowy i silny,a tobie żalezo nie zaszkodzi napewno pomoże ja też miałam anemie zażywałam zelazo i teraz czuje sie o wiele lepiej Didior-jak sie czujesz? rozkręcilo sie coś czy sie uspokoiło? Basia ja też miałam mega zgage od porodu zapomniałam co to zgaga na szczęście moze dzidzia będzie miała włsoki RoziSzu-u mnie sie zaczęło bólem jak na @ takim jednostajnym a dopiero potem skurcze jesteś po terminie więc teraz tylko sie wsłuchiwać w organizm bo godzina zero w końcu nadejdzie
 
Basia_one w jaki sposób będziecie wywoływać? :)

Wiolka23 zastanawiam się tylko czyto może być ta nagle, bo w sumie to mi się nic nie dzieje takiego.. brzuch miewam twardy i te bóle podbrzusza, ale też krótkie takie.. mam wrażenie, że im dalej tym mniej objawów... A termin mam na jutro.
 
Ostatnia edycja:
Witam brzuszki

Anka ja też w czwartek mam następne KTG :-) jak nic się nie rozkręci to w następny czwartek mam wizytę i dostanę skierowanie do szpitala, to będzie na 21.12 pewnie więc Święta w szpitalu pewnie :baffled: ale damy radę

Wiolka ja też słyszałam o tym masowanie brzucha, jak leżałam w szpitalu w 7tygodniu ciąży to dostałam ochrzan żeby nie masować brzucha bo skurcze podobno wywołuje a teraz położna mi mówiła żeby masować to przyspieszy :-D

Noukie mnie codziennie wieczorem i w nocy takie bóle dopadają, ale nic się nie rozkręca, trzymam kciuki za jutrzejszą cc ;-)

RoziSzu a Ty tez już "przeterminowana" :happy2: najgorsze takie czekanie jest, oby się rozkręciło u Ciebie szybko

Buziaki :-p
 
Witam się i ja. :)

Miałam zamiar dzisiaj pospać do 12, a tu od 8 już nie śpię. :baffled:
Ale mam troszkę roboty w domku, więc to może nawet i lepiej, że szybciej wstałam. ;)

Trzymam kciuki za wizytujące o ile jakieś są. :)
Teraz lecę jeść śniadanko, pić kawkę i sprzątać. Zajrzę potem.

Głaskam wszystkie brzuszki wirtualnie. :-D:tak:
 
reklama
Dziendobry u mnie bol podbrzusza cala noc:baffled: ale taki jednostajny bol, bez skurczy, do tego twardy jak kamien, od rana zaczelam biegac tez do wc takze sama juz nie wiem co to sie dzieje:dry:, no nic paniki siac nie bede bo i tak od 16.00 mam sie wstawic w szpitalu, a gorzej tez jakos nie jest;-) pewnie sie poprostu wszystko do porodu przygotowuje;-)

Ide posciagam jeszcze dzis posciel, poodkurzam i jakis obiadek przygotuje dla chlopakow;-)

Basia oj i u mnie te noce to lipa bol tez okropny:sorry2:

Ja nie wiem:no: ta koncowka ciazy tak wymeczy ze szok:szok:, zamiast byc wypoczetym do porodu i do tego aby zajac sie maluszkiem to my mega padniete bedziemy:sorry2:

Zreszta ostatnia frekwencja ciezarowek na watku sama mowi o sobie jak mamy juz ciezko:sorry2:

Wiola fajnie, ze u Ciebie chociaz spokoj w nocy;-)

Mummy3 super, ze malutki zdrowy zdrowka i dla Ciebie;-)

Bakusiowa pewnie to wszystko cwiczenia przed:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry