reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

ja herbaty z liści malin nie piłam, ale ona podobno nie jest na przyspieszenie porodu tylko wpływa na mięśnie macicy - aby poród był krótszy, sprawniejszy
 
reklama
A ja tam się nie znam na tym. Wypiłam herbatkę raz i podziękuje za więcej - jest okropna.

A poród i tak pewnie będę mieć dłuugi i ciężki to już nic mi nie pomoże, heh.
 
ja herbaty z liści malin nie piłam, ale ona podobno nie jest na przyspieszenie porodu tylko wpływa na mięśnie macicy - aby poród był krótszy, sprawniejszy
Jak bylam ze starszakiem w ciazy to wlasnie w 40tc + 2 dn zaczelam rodzic po przejsciu chyba ze 100 schodow albo i wiecej bo zrobilam dwukrotny kurs na V pietro oraz dwukrotny kurs na IX pietro takze probujcie dziewczyny u mnie zadzialalo i w nocy zaczely mi odchodzic wody.
 
szkoda, że nie mam nigdzie w pobliżu takiej ilości schodów :-( a z drugiej strony z moją kondycją to pewnie byłabym już zmęczona w trakcie wchodzenia na to v piętro
 
Witajcie, nie mialam kiedy zajrzec.
Aurelka witaj, Adgama kurde ja wiem co to znaczy czekanie, pierwsza ciaze przenosilam tez i po 8 dniach wywolywali.
Muffy co do tych Irlandzko-Angielskich zabiegow odnosnie kolderek i innych to ja sie nie stosowalam. Poduszki fakt Maja nie miala dlugo, ale spala pod normalna kolderka 120/90 od samego poczatku. Teraz ma taka plaska poduszeczke. Czapeczek w domu tez nie nosila, no chyba ze po kapieli bralismy ja jeszcze na dol, bo tam chlodniej niz na pietrze. To ich hartowanie uwazam za przesadne. Bardzo duzo ludzi tu ma problemy z kaszlem, oskrzelami, tu jeszcze choruja na gruzlice, a chodza zima w japonkach, bo dla nich 15 stopni na plus to juz lato chyba. Raz widzialam dziewczyne w topie obcislym takim ledwo za cycki i biodrowkach, to niz ze brzuch miala siny z zimna....masakra.

Mnie dzis zgaga dopadla znow, zakupy zrobilam, pare spraw zalatwilam. Jutro nas czeka dzien sprzatania i prania. A w srode w nocy tesciowa bedzie. To juz z gorki, w srode zrobie rosolek, bo na jutro juz mam plan ze zrobie faszerowana oberzyne.
 
Hej!!!
Wczoraj wyszłyśmy ze szpitala... na razie walczę z nawałem pokarmu. Mała jest grzeczniutka - tylko śpi i je, a ja śpię razem z nią - w końcu odsypiam;-);-);-) Cóż moje cc to była totalna komedia... ale opiszę niedługo. Marzę żeby rana już mi się zagoiła:tak::tak::tak::tak:
 
jestem malą wykąpałam położyłam spać i spokoju chwilke starsza umyta w piżamie siedzie obok mnie wcina winogrono a ja jabłka:-p m skręca jakąś lampe zaraz sie kladziemy do łózka jak chodzi o przyspieszenie porodu to ja pamiętam z I ciaży jak leżałam w szpitalu i byłam już w 7 miesiacu masowałam sobie brzuch co często robilam i zauważyl to lekarz który mnie opierdzielil że nie wolno brzucha masować bo skurcze wywołuje taki masaż nie wiem ile w tym prawdy bo masowałam brzuch w I ciąży i teraz też ale słyszałam to od kilku lekarzy :sorry:swoja droga z porodami powinno być tak ze w dniu przewidywanego porodu powinno sie rodzić i koniec a nie żadne przenoszenie wtedy wszystko łatwiej mozna byloby rozplanować i nie czekac i czekać:sorry:
 
reklama
Do góry