reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

basia u nas podobno skierowanie do szpitala dają dopiero po 2 tygodniach od przewidywanej daty porodu a wiadomo że wywołanie też może od razu skutków nie przynieść :-(
wiolka właśnie dziś mnie też podobna myśl dopadła, że jak się w przewidywanej dacie porodu nie urodzi to powinni wywoływać na następny dzień :-)
ciril super, że mała jest grzeczna i daje odpocząć ;-)
 
reklama
Hejka...a mnie cos brzuch boli od 19.00 tak na okres, nie czuje zadnych skurczy, ale taki nieprzyjemny bol i nie odpuszcza, wezme kapiel i sprobuje sie polozyc:sorry:

Nathani i ja juz taka polamana, nietomna chodze, mdli mnie tez ciagle:sorry:


A co do masowania brzucha ja masuje ciagle, swedzi mnie okropnie ostatnio i doslownie co godzinna cos w niego wcieram:sorry:

Aurelka zaraz Cie do listy dopisze;-)

1 Nathani,
2 Bulkaasia,
3 Basia_one,
4 Noukie,
5 adgama85,
6 Didor,
7 ankka02,
8 Ania,
9 Liwus,
10 Lili,
11 Cinamona,
12 Goko,
13 Mikaa,
14 Fiolka,
15 Kasia_S,
16 Aisha89,
17 Muffy,
18 Bakusiowa,
19 Aurelka.....
 
Ostatnia edycja:
Ja to myślałam że Lilith tu wszystkie dawno powyprzedza, tyle razy było"o krok" a biedna dalej nierozpakowana ;-)

Czy tylko moje dziecię się tak pospieszyło na ręce do mamy? :-D i to bez wspomagaczy, ha :-p pewnie po mamie będzie taka hej do przodu ;-)
Noukie nie wpychaj się w kolejkę :-p

Ciril fajnie, że już w domku i że możesz odespać. Tak w ogóle to zajrzałam na listę grudniówek, Tyś miała mieć wigilijne dziecię i w dodatku staropolskie imię, a tu nie dość że mikołajkowe to widzę że pomysł imienia się diametralnie zmienił ;-)
 
Aurelka witaj z powrotem, i już nas nie opuszczaj.
Vivienne no niestety, jak kiedyś było tak jak mówisz o krok to teraz mala uparciucha siedzi i nie ma zamiaru wyjść.
Ale jutro mam nadzieję się dowiedzieć terminu cc


p.s ktora z dziewczyn do której mam nr tel ma sieć w plusie? bo mam darmowe smsy i w razie wu do niej będę pisała haha
 
Ostatnia edycja:
Adgama, no wlasnie uwazam ze za dlugo zwlekaja. Ja mialam wywolanie 8 dni po terminie i jak mi przebili wody to sie okazalo ze sa zielone, czyli malutka musiala narobic w nie i teraz nie wiem czy to sie stalo w dniu porodu, ze stresu czy wczesniej....a nikt tego nie sprawdza...
 
Aurelka my myślałyśmy wszystkie że ty juz rozpakowana tak dawno cie nie było a ty z ukrycia i to w dwupaku:-D no własnie panike sieją z tym masowaniem jak można własnego brzucha niedotykać:sorry: Adgama u ciebie moze sie zacząć w każdej chwili tylko kiedy ta chwila nadejdzie:eek:gdyby robili tak jak my myślimy to wszystkim żyłoby sie łatwiej ale widzisz nie mają podobnego myślenia jak my i na to niewpadli:-D Ciril witajcie spowrotem odpoczywaj jak tylko mozesz zebyś sily zregenerowała i czekamy na relacje z porodówki;-) Noukie-u mnie zaczęło sie takim bólem jak na @ a później sie rozkręcilo i o dzień mała termin wyprzedzila wiec wiesz...:sorry:jagby co to dawaj znać :tak: Wiecie co słychać u Clodi?
 
Ostatnia edycja:
Aha, rozumiem. :) Dziękuje za dopisanie. :p :)

A opuszczać was nie mam zamiaru. Teraz dużo siedzę w domu, to będę was zanudzać na forum. ;D

Jakby któraś z was chciała to mogę dać numer do siebie, w razie jakby któraś wylądowała w szpitalu to poinformuję dziewczyny na forum. Chyba, że to ja pierwsza wyląduje to wy będziecie informować. :baffled: - Sieć plus, jakby co.
 
reklama
Viv oj tam troche sie wepchne:rofl2::rofl2::rofl2::-p:-p:-p

1 Nathani,
2 Bulkaasia,
3 Basia_one,
4 Noukie,
5 adgama85,
6 Didor,
7 ankka02,
8 Ania,
9 Liwus,
10 Lili,
11 Cinamona,
12 Goko,
13 Mikaa,
14 Fiolka,
15 Kasia_S,
16 Aisha89,
17 Muffy,
18 Bakusiowa,
19 Aurelka,
20 IZW....

Tak z ta lista to bardziej przejrzyscie jest, kto nam jeszcze zostal;-) ale piszac ja rano i pozniej dopisujac nie myslalam, ze az nas 20:-) nawet 1 maluszek dziennie i juz mamy Sylwestra:-)

Jest jeszcze pare dziewczyn w dwupaku, ale pisza malo, jak sie odezwa to sie dopisze:)

Wiola bede na lini jak cos:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry