reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

mikaa tule mocno. Nie jesteś sama z takim nastrojem .
Jeszcze mi rachunek przyszedł za telefon i widzę żę sporo przegięłam:cool:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mikaa i buziak ode mnie, wiem, ze nam ciezko szczegolnie teraz:sorry2: ja tez nie lubie takiego zbywania przez lekarzy:-:)-:)-( trzymaj sie:tak: kiedy masz teraz wizyte????
 
Nathani troszke sie rozruszalam wypilam mg i jakby lepiej;-) ciekawe na jak dlugo:sorry2: moj synek bedzie wolal kolezanke takze Ty uwazaj:-D
 
U mnie też na razie "cisza" nic się nie dzieje a tak bardzo bym chciała urodzić przed świętami :) coś czuje że też będę "przeterminowana" tfuuu tfuuu :)
Taka nasza polska mentalność, że lubimy ponarzekać :) ale uszy do góry to już końcówka i nareszcie koniec ciąży :)
 
No i mamy 2 kolejne rozpakowane mamy :-):-):-) Mówiłam,że hurtowo się zacznie :-D Cieszymy się bardzo :tak::tak::tak:

Dokladnie:cool2:, teraz zacznie sie skreslanie z listy, dziewczyny jak mnie nie bedzie edytowac liste i skreslac:-)

1 Nathani,
2 Bulkaasia,
3 Basia_one,
4 Noukie,
5 adgama85,
6 Didor,
7 ankka02,
8 Ania,
9 Liwus,
10 Lili,
11 Cinamona,
12 Goko,
13 Mikaa,
14 Fiolka,
15 Aisha89,
16 Muffy,
17 Bakusiowa,
18 Aurelka,
19 IZW....
 
noukie hihi, pogadam z małą może do niedzieli się zdecyduje wyjść do kolegi :-D noukie jutro skreślimy ciebie ;-)
dziewczyny jesteśmy na końcówce jest ciężko i nie ma co się biczować za złe samopoczucie, ma nam prawo być źle. i moim zdaniem to nie jest to w tym przypadku polska mentalność poprostu chcemy już dzidzie po drugiej stronie brzuszka ;-)
 
reklama
Poczytałam i zapomniałam, co miałam pisać :-p Ale widzę że mamy dwa nowe Maluszki, super!

I chyba szykują się kolejne, bo co nie czytam to którąś a to boli, a to skurcze... :rolleyes: Chociaż mnie nic nie bolało przed porodem, skurczy też nie było, brzuch nie twardniał, tylko Mania się popołudniem rozruszała,a w nocy poszły wody. Nawet nie zdążyliśmy się wziąć za wywoływanie, bo do 38 tc nie poczekała :sorry2:

Ale baaardzooo się cieszę, że już z nami jest, dzisiaj się normalnie popłakałam ze szczęścia, trzymałam ją przy ramieniu i tak się odgięła lekko i wyglądała jakby pierwszy raz całkowicie świadomie patrzyła na mnie :rolleyes2: Nie wiem, czy to już możliwe, ale patrzyła prosto w moje oczy i się uśmiechnęła :-)

Nam nocka też minęła spokojnie, tylko karmiłam plus zmiana pieluchy, ale od tego jest mąż. I dziś Marysia ma dużo lepszy nastrój, pojadła z rana sporo, teraz śpi. Wczoraj chyba po prostu bolał ją poniedziałek :sorry2:

Lilith paręnaście postów temu Aurelka pisała że jest w plusie.

Wszystkim czekającym jeszcze na maluszki krótkiego wyczekiwania życzę i dużo sił na koniec :tak: Przydadzą się po porodzie ;-)
 
Do góry