reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Witajcie, cora dzis spala do 7 z pobudka jedna na znalezienie smoczka:szok: szok hehe:-D Ja mialam koszmar w nocy jak sie obudzilam to juz zasnac nie moglam...snilo mi sie ze bylismy w jakims wesolym miasteczku i cora mi sie zgubila, poszlam a szukac, jakims sposobem znaazlam sie w jakims centrum miasta, potem po jakis domach chodzilam i nie moglam trafic do tego miasteczka spowrotem myslalam ze zawalu dostane jak sie obudzilam:confused:

no nic ide jeszcze poleniu****e i wstaje, bo cos glodna sie robie a potem do lekarza po zwolnienie musze jechac.
 
reklama
Witam sie i ja.Wczoraj juz nie miałam siły po tym przemeblowaniu ale zrobione:tak:. Dzisiaj mąż ma złozyc łóżeczko i w razie czego je jakoś odświeżyć. Ja mam ambitny plan aby poprasować ciuszki, dokoczyć pakowanie torby i popakować letnie ciuchy w kartony. Zobaczymy ile z tego zrobię:-D Jestem mega niewyspana, boli mnie całe ciało a to dlatego, że zamienilismy sie z R. miejscami do spania abym sie przyzwyczaja juz bo Mały bedzie spał z drugiej strony. :eek:
basia ale miałas koszmar,brrr
Idę jakieś śniadanko wszamać i pranie rozwiesić.
 
Dzien dobry wszystkim.
Moge powiedziec ze sie wyspalam
Juz po sianadanku i nawet troche popracowalam.
A mi sie dzisiaj snilo ze kapalam mojego szkraba :-) calkiem mily sen

Cos czulam ze Neska bedzie sie nam rozpakowywac, bo gadala o tych twardnieniach brzucha od chyba 2 dni.
Neska trzmaj sie kochana, oby szybko poszlo !!!

Lilith mnie czasem kluje cos w dole brzucha, ze ciezko chodzic ale nie wiem czy to kolka. Lekarz mi mowil ze mala glowka w dole i moze na cos tam naciskac dlatego mnie kluje.
 
Witam dziewczyny ;-) ja dziś mam chyba gorszy dzień - muszę coś z tym zrobić. Od kiedy wstałam chodzę z przeświadczeniem, że nie ma dla mnie nadziei i tak będę chodzić już cały czas z moim synkiem w brzuszku. Wiem, że do terminu jeszcze troszkę ale ja się tak bardzo martwię o niego i się nastawiłam na to, że wcześniej urodzę a tu zero oznak żeby coś się zbliżało :-( Kilka tygodni temu to chociaż miałam skurcze przepowiadające a teraz całkowita cisza. Eh idę zrobić sobie kanapeczki i poczytam co tam u Was się działo w weekend bo u rodziców jakoś nie zaglądałam tutaj
 
Cześć Dziewczyny,

Dziś w nocy znów miałam przerwę w spaniu przez te bóle pleców i żeber, więc o 4 wstałam i zrobiłam Mężowi śniadanie do pracy i udało mi się zasnąć o 6..

Pięknie świeci słońce, aż się chce człowiekowi z łóżka wstać :)

Mam dziś mieszkanie do posprzątania i pomyślałam sobie, że kotletów nasmażę i zamrożę (któraś tak robiła może? nie wiem jak będą smakowały po rozmrożeniu). Mąż będzie miał jak będę w szpitalu, albo jak wrócę i nie będę miała siły będę miała gotowy obiad.

No i postanowiłam, że dziś zrobię aniołki z masy solnej :)))) Już się nie mogę doczekać aż zacznę. Zastanawiam się czy od nich nie zacząć, a mieszkaniem i obiadem zająć się później :D
 
No sen mialam przeokropny...a nasza corcia juz od godziny bajki oglada i nawet jak zeszlam na dol to sie nie zainteresowala, jestem w szoku, ale nie obylo sie bez nerwow przy porannym obrzadku zmiany pampka i ubieraniu:szok: maz wlasnie robi jajecznice na sniadanko, kawke mam, zyc nie umierac hehe:-D
 
Cześć dziewczyny

Ja dopiero wstałam, jem śniadanko a to się dzidzia nowa rodzi, naska kciuki &&&&&&&&&&&, trzymaj się


Przyszła mi dzisiaj torba do wózka dla dzidzi, nawet jestem zadowolona, fajnie uszyta, dość duża, mogła by tylko więcej przegródek mieć w środku, ale za takie pieniądze to warto (49 zł z przesyłką).
100_7916.jpg
 
O jejku! kciuki neska!!! :-)

Ja własnie piore ciuchy do szpitala - koszule, biustonosze, szlafrok, najgorsze ze jestem mega ograniczona z suszeniem i mam tyły z praniem bieżącego - jejku skd się tyle tego bierze:no:

Basia powiem Ci ze zaginięcie dziecka jest moja największa w swiecie fobią wrecz chorobliwa i tez miewałam takie KOSZMARY nie musze pisać jak się wtedy czułam:no:
Wiecie, że te wszystkie sny o opiece nad nienarodzonym jeszcze dzieckiem, jak sie kapie albo że się z wyprawką nie zdąży czy inne takie podobne biorą się z naszych obaw o to. Ja teraz takich snów nie miewam w ogóle i chyba dlatego że po prostu juz obaw takowych nie mam że sobie z dzieckiem poradzę itp:tak:
 
reklama
Do góry