reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
Witajcie, mamchwile czasu to zagladam, troszke was nadrobilam. Moja mala dzis miala znow napad focha popoludniowego, to samo zmienilam pampersa po sikach i narobila kupke w swiezego no i trzeba bylo znow przebierac i znow dostala spazmow i ryczala jak nie wiem, do tego jeszcze zauwazylam w kupce czarne nitki, sluzu jeszcze nie ma, ale boje sie zeto moze byc wlasnie po chlebku:confused: chyba jej znow odstawie i sprobuje za dwa tygodnie.

nie wiem moze ona glodna jest i dlatego taka zla, w sumie dzis po poludniu o 16 zjadla obiadek, potem o 19 dalam jej kaszke a po 20 po kapieli dalam jej jeszcze mleko wypila 100 ml, ale zawsze cos, zobaczymy jak jej sie bedzie spalo. Moze potrzyma ja to do rana.
 
Basia_One-bardzo sie ciesze że jest taka zadowolona z siostry i chce pomagać:-) Vivienne-u nas też mam nadzieje odpadnie na dniach i będzie spokój:tak: Powiedzcie ciążóweczki jak sie czujecie już przy końcówce? coraz wiecej bąbelków na m przybywa żety tylko nam zdrowo rosły:tak: Jak piszecie o osciągaczu aventu to powiem wam ze w szpitalu pani od laktacji która do ns przychodzila powiedziala ze avent nie ma dobrych odciągaczy nawet na sali miałam dziewczyne która biedna tym odciągaczem z aventu ani kropli mleka nie odciągla bo źle pierś zasysał:confused: i mówila im żeby kupili sobie odciągacz z mandala czy mendela:dry:nie pamiętam dokładnie nazwy bo ja akirat nie używam odciągacza mała je tak często ze nie mam takiej potrzeby póki co a i tak cały czas z nią jestem wieć mleka nie musze zostawiać ale jagbym miała kupować to raczej tej marki co położna polecała:sorry2: Noukie jak sie masz?
 
Ja mam z pierwszej ciazy laktator lakta plus czy jakos tak. Maz mi ho kupil jak maly nie chcial cyca zlapac. Jest nawet nawet.
Wiolka pewnie Ci chodzi o madela, podobno bardzo dobry jest. Kolezanka go miala.
 
Ten lakta plus to u mnie wszystkie na oddziale miały, polecany przez położne i dostępny w każdej okolicznej aptece. Jak zassał to wszystko bolało i ciężko i głośno ten tłok chodził. Oprócz tego mam z Aventu, też go w szpitalu odradzały, ale on z kolei tak delikatnie zasysał, jak dla mnie o wiele lepsze to było.
 
Ale sie dzisiaj fatalnie czułam, taka jakaś zmęczona jestem że jak bym zaczęła rodzić o nie dała bym rady,w głowie mi sie kręci,spała bym cały dzień.Nie wiem czy ta anemia mi sie pogarsza czy co :confused:. Synek coraz mniej się rusza, też jakiś taki niemrawy,dobrze że we wtorek na ktg ide bo troche mnie niepokoi ten stan. Kolorowych snów życzę i przespanej nocki
 
dziś znowu cały dzień poza domem:baffled: więc tylko tak na chwilę przywitać się i życzyć Wam miłej nocki :-)
no i sprawdzić czy jakieś kolejne mamuski czasem nie rozpakowały się ;-) ale widze że na liście nadal 8 dzieciaczków :-)

do jutra :-) a właściwie do dzisiaj rana :-D
 
Witam się i ja:-)
Na razie skurcze przystopowały, są bardzo nieregularne i powiedzmy jeden na godzinę, ale siara mi leci z piersi okrutnie:eek: Lekarz stwierdził, że może mi się szyjka rozwierać... To samo było w poprzedniej ciąży, tylko, że w pewnym momencie stanęła i dalej nie chciała:sorry:, więc chyba jest powtórka z rozrywki....
W każdym bądź razie, gdy skurcze będę miała silniejsze lub bardziej regularne IP, bo istnieje zagrożenie puszczenia zrostów po poprzednim cc...
 
Ja mam laktatory w sumie dwa, jeden Baby Nova (reczny) i drugi pozyczony Aventu w razie" W". Laktatory Mendela dobre ale drogie takze ja i tak pozostane przy tych co mam :) Zastanawiam sie nad niania elekt.coraz bardziej i sama nie wiem...z Adasiem przezylam bez i jakos bardzo mi nie brakowalo,no ale teraz mam w sumie glośne starsze dziecko w domu. No i w wakacje by sie przydala...ale miec 250zl w kieszeni a nie miec to tez roznica...hmm...

Internetu nadal brak,dzisiaj ma facet przyjsc naprawic. Wypieram sie tez do sklepu z zabawkami popatrzec ile mnie wyniesie prezent gwiazdkowy dla Adaska.


Ciril trzymaj sie do terminu cc,moze bedzie inaczej jak ostatnio :)

Neska trzymam kciuki aby szybko poszlo :)
No i 9 dzieciaczek nam sie rodzi :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Neska w szpitalu wody jej odeszły, reszta w odpowiednim wątku.

Ankka tak ten lakta plus w każdej aptece jest, mąż mi go kupował jak miałam nawał pokarmu a mały niechciał ssać właśnie w aptece szpitalnej innego nie mieli, teraz jak bedzie to samo to zakupie sobie uzywany ale madela.

Czy Was też tak kolka łapie ???
 
Do góry